-
Posts
8001 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dbsst
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
o qrcze o qrcze ooooooooooooo qrcze czyzby juz o qrcze -
nio nie tak zle ;) maja takie wymagania jak niektore dwunozne szczeniory :fadein: 8) :lol: heheh Ala jak sie czujesz po zmianie plci :D
-
qrcze ile fajeranckich fot sie pokazalo :D
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst']:saint1: wiesz na mnie mozesz zawsze liczyc :evil_lol:[/quote] wiem,wiem :evilbat: - prawdziwych przyjaciół poznaje się ..... na dogomanii :evil: :wink: :lol:[/quote]i otóż to moi drodzy , otóż to :wink:[/quote] no, a potem żyli długo i szczęśliwie :wink: 8) :lol:[/quote] i mieli gromadke tak inteligetnie wygladajacych szczeniat ;)
-
[quote name='Maga100']A bo ja mam dziś taki humorek :evilbat: To ja się napiję za ciebie :drinking: i ide poszukać sobie kogoś innego do gnebienia :lol:[/quote] :P Evelina otwiera topik juz nie mozesz mnie gnebic lalalallala lallalalalalaaaaaaaaaaaa
-
[quote name='Evelina']No dobra :roll: Na Wasza odpowiedzialnosc otwieram [b]Agabassowy[/b] topik 8)[/quote] JESTES KOFFANA najkoffansza :angel: :angel: :angel: :angel: to za Eveline moda nad modami :drinking: tylko jeden ;)
-
:saint1: wiesz na mnie mozesz zawsze liczyc :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] Maga nie nekaj mnie ja juz ma wyrzuty sumienia ;) 8) :lol:[/quote] życie to nie je bajka... :evilbat:[/quote] normalnie mnie gnebi :-? bym sie napila ale nie chce napsocic :sg168: to moze nie zaszkodzi ;)
-
a Kara jutro przyjezdza do Ciebie :D
-
[quote name='Wojtecki'][quote name='dbsst'][quote name='Camara'][img]http://img306.imageshack.us/img306/1739/p1000638b7ug.jpg[/img] jaka piękna galeria zdrowych ząbków :shiny:[/quote] i szczerych usmiechow :D[/quote] Jakoś nikt tylko nie powiedział , że inteligencja im bije z oczu :bigcool: :wink: :lol:[/quote] hehehehehe no wiesz jaby Ci to powiedziec........................................... 8) bije no bije ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
to ja juz nic nie mowie Pysia trzymam kciuki i zagladam ale nic nie mowie bo Ci topik jakis Urwis zamknie i bedziesz miec 8) -
[quote name='daga10011']kurka-ja na swoim topicu wtedy tez duzo nie powiedzialam :evilbat: oj czekaj-zamkna ci topic to zobaczysz jak to jest :evilbat: -a Ty tu najwieksza gadula jestes i najmniej fot dajesz :evilbat: :lol: [size=1]i tak cie lubie[/size] 8)[/quote] [size=1]wiem ze mnie lubisz nie masz innego wyjscia jak nei kcesz byc zalizana przez Szpile[/size];) [size=1]a zreszta i ja Ciebie lubie ale tylko dlatego ze sie panicznie bojkam Twoich psow hahahaha[/size] :lol: a moj topik pewnie zostanie zamkniety :( lata chwila chociaz teraz duzo zdjec jest ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
o nie ja juz nie pije bo znowu komus zamkna topik przezemnie :x -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
dbsst replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Maga100'][quote name='dbsst'] bardzo bylaby zadowolona :D[/quote] Dokładnie tak. I milion chętnych będzie się zabijało w walce o małego Alkoholica :lol: :lol:[/quote] no a jak ;) hihi nio Alkoholik pieknie obhawtuje wstazke jak malo kto ;) ciekawe jak tam Zmorka czy juz sie zaczelo :drinking: -
[quote name='daga10011']bardzo prosimy :oops: :D a dbst ma ze mna na pienku :evilbat:[/quote] oj atm wpadka bo Tobie to za gadulstwo a Aga dostala za niewinnosc a zreszta z Toba to bylo suuuuuuuuper smiesznie ;) Maga nie nekaj mnie ja juz ma wyrzuty sumienia ;) 8) :lol:
-
[quote name='Alicjarydzewska']Evelinko , to nasza wina .My ylko piłyśmy za wene twórczą Agi :( :modla: pliiiiisssssssssssss[/quote] bardzoooooooooooooooooooooooo pliiiiiiiiisssssssssssssss
-
[quote name='Alicjarydzewska']Przeczytałaś że nam Evelina Gomesika za pijaństwo zamknęła :cry: :cry: :cry:[/quote] tak i tym razem mi sie to nie podoba :cry:
-
wspaniale foty i wspanialy wieczor moze wiecej nastrojowych :D wieczorkow :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']no i szkoda że nas tam nie było :([/quote] na zlocie odbijemy :D
-
i ja uwazam ze foty extra ;) a spacerek kosiorek z tym ze krotki :(
-
[img]http://img351.imageshack.us/img351/5663/obraz10183gq.jpg[/img] no nie brak mi slow :iloveyou:
-
bo Sarusia jest debest i z nia sie zyje cudnie :D
-
[quote name='Justa']Wtem... [img]http://img219.imageshack.us/img219/2972/dsc085693xz.jpg[/img] Poruszenie... [img]http://img219.imageshack.us/img219/4226/dsc085702rw.jpg[/img] :o [img]http://img219.imageshack.us/img219/3858/dsc085770at.jpg[/img] Chyba dwoi mi sie w oczach :roll: [img]http://img219.imageshack.us/img219/324/dsc085799wl.jpg[/img] albo i troi!!!! :o :o :o [img]http://img219.imageshack.us/img219/2530/dsc085782ru.jpg[/img] To chyba ten upał... [img]http://img219.imageshack.us/img219/3157/dsc085730en.jpg[/img] Poleżę w cieniu... [img]http://img219.imageshack.us/img219/7792/dsc085842bp.jpg[/img] W dobrym towarzystwie 8) [img]http://img219.imageshack.us/img219/1039/dsc085754nf.jpg[/img] Powinno przejść... [img]http://img219.imageshack.us/img219/5928/dsc085855hk.jpg[/img] Aga, a może jakąś aspirynkę masz? :roll: [img]http://img219.imageshack.us/img219/2660/dsc085741ua.jpg[/img] Szpilka moja droga... Tobie to już nawet aspirynka nie pomoże!!! :evilbat: [img]http://img219.imageshack.us/img219/7104/dsc085761dc.jpg[/img][/quote]
-
[quote name='Justa']Galcia poszła na pierwszy ogień 8) [img]http://img219.imageshack.us/img219/1323/dsc085590nx.jpg[/img] Szpila jednak... no własnie, nie trzeba tego komentować :lol: :wink: [img]http://img219.imageshack.us/img219/9885/dsc085604ap.jpg[/img] Mimo szczerych chęci przechwycenia robala przez Gal Szpila była faworytką! [img]http://img219.imageshack.us/img219/3715/dsc085610lx.jpg[/img] Poddamy się? :roll: [img]http://img219.imageshack.us/img219/178/dsc085621hq.jpg[/img] NIGDY! :evilbat: [img]http://img219.imageshack.us/img219/3410/dsc085644vi.jpg[/img] Nawet Gomezowi zechciało sie oderwać od ziemi 8) Pełne poświęcenie :D [img]http://img219.imageshack.us/img219/9169/dsc085630wz.jpg[/img] I wtem... tak TAAAAAAAAAAK UDAŁO SIĘ!!!! Wygraliśmyyyy!!!! :angel: 8) [img]http://img219.imageshack.us/img219/2419/dsc085661fa.jpg[/img] Na nic było szukanie... [img]http://img219.imageshack.us/img219/6250/dsc085688cm.jpg[/img] Bo robal był NASZ 8) [img]http://img219.imageshack.us/img219/2332/dsc085717ux.jpg[/img][/quote]
-
[quote name='Justa']I biegała z Galinkiem :D [img]http://img265.imageshack.us/img265/1876/dsc085473cz.jpg[/img] Gomez z góry patrzył na te wszystkie wygłupy... W końcu on powazny pies jest 8) [img]http://img265.imageshack.us/img265/248/dsc085487cs.jpg[/img] No, nareszcie zabrała tej pokemoniastej kaczuche :evilbat: [img]http://img265.imageshack.us/img265/492/dsc085509ve.jpg[/img] Matulko kochana! :o [img]http://img265.imageshack.us/img265/5883/dsc085517el.jpg[/img] No wariatka! Nie ma co :o [img]http://img265.imageshack.us/img265/8605/dsc085537kt.jpg[/img] Może jakoś jej podwędze tą kaczuchę... :evilbat: :roll: [img]http://img265.imageshack.us/img265/1904/dsc085578vp.jpg[/img] Moje drogie panie, trzeba jakiś odwet albo co :evilbat: [img]http://img265.imageshack.us/img265/4774/dsc085580rr.jpg[/img][/quote]