Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. hehehehehe no chyba potrafi ;) wiecie co aparat jest hmmmmmm ale nie dziala tak sie nagrzewa po kilu minutach ze trzeba go wylaczac bo parzy czy ktos wie co to moze byc :-?
  2. jejciu PRZESLICZNE TE FOTY i PRZECUDOWNE maluszki
  3. [quote name='Maga100']Alicja, to ja na poprawę humoru opowiem, jakiego debila dziś z siebie zrobiłam. Szedł pan z młodym amstaffem i ja oczywiście chciałam zabłysnąć swoją wiedzą kynologiczną :wink: Po głowie chodził mi AST, ale chciałam pełną nazwę. I wykrzyknęłam gromko "Jaki piękny ASTMAN!" :oops: :x . Pan zrobił :o , a ja się zapadłam pod ziemię, skąd do was piszę :lol: :lol:[/quote] :cunao: :cunao: no nie ma jak astmany hahhahaha
  4. hahahah Gomez hahaha Maczunio moj toffaniutki jaki on jest cacy
  5. [quote name='Justi0022']Oj tak, [b]debeściaq[/b], pokaż mu co o nim myslisz i że dał się jakiemuś gościowi [color=white][size=1]frajerowi[/size][/color] rozregulować [img]http://www.manu.dogomania.pl/emot/2gun.gif[/img][/quote] hehehehe spoko pokaze mu co to znaczy zaczynac z baba i to z zdesperowana baba ;)
  6. qrcze dziekuje podnosicie mnie na duchu i sprawiacie ze mam coraz wieksza ochote dokopac temu aparatowi ;) :lol: niech tylko zjem a mu pokaze gdzie raki zimuja ;)
  7. [img]http://img129.imageshack.us/img129/3153/obraz11025cv.jpg[/img] łojojoj jaki piekny brudaskowy nochalek :angel:
  8. jeszcze raz sorka za jakosc tych fot jestem zalamana a teraz w sobote TZ wyjezdza w delegacje do Norwegii i chce miec dobry aparat a tu ooooooooo
  9. zdradza Wam sekret debe jest na maxa wnerwiona wlasnie poscila wiazane [img]http://img37.imageshack.us/img37/4869/silownia0292mw.jpg[/img] o i poszla sobie ............. poszla sobie robic obiad [img]http://img37.imageshack.us/img37/5267/silownia0303sr.jpg[/img] pojde do niej moze cos wyzebram [img]http://img37.imageshack.us/img37/2558/silownia0617rl.jpg[/img] zebra w koncu mi wystaja
  10. Dobra debe meczy sie z aparatem to ja Wam sie jeszcze zaprezentuje [img]http://img299.imageshack.us/img299/5045/29tc.jpg[/img] jak slusznie Justi zauwazyla plener zostal podstawiony mi pod nos ;) a zaba jak zwrocila uwage wietrze uszy bo uszy sie wietrzy a nie MYJE ;) :lol: HA HA HA kon by sie usmial [img]http://img299.imageshack.us/img299/2782/silownia0040qy.jpg[/img] dobła spadam dalej pozowac [img]http://img299.imageshack.us/img299/3623/silownia0078ix.jpg[/img]
  11. [quote name='zaba14']debest niestety... :) ja tylko mala instrukcje Ci dalam i mam nadzieje, ze to nie przezemnie sie rozstroil bo mnie tu powiesza :lol: google wszystko wiedza :) pewnie sie znajdzie ja do mojego przez przypadek znalazlam...[/quote] Twoje uwagi sa baaaardzo cenne ale do nastrojonego aparatu a ten nie lapie ostrosci zanim zlapie to mija 5 minut na makro tez nie lapie a i nie robie W RUCHU tylko ROZMAZUJE jakis chlopak przy nim grzebal i teraz jest na maxa spowolniony nagrzewa sie po 7 minutach tak ze szok i nie ostrzy POMOCY
  12. ło jejku jakie łapecki rozjechane :angel:
  13. [img]http://img289.imageshack.us/img289/3382/200507270973hj.jpg[/img] nio nie ja kce taka szczurozabe :fadein:
  14. i ja nie widze fot
  15. qrcze wiecie co jestem zalamana qtos rozstroil aparat :evil: zaba14 masz instrukcje po polsku do canona G5
  16. Rozmazylam sie bardzo o tych moich mezczyznach [img]http://img50.imageshack.us/img50/2950/silownia0138ta.jpg[/img] debe czy juz opanowalas aparat chcialabym dzis blyszczec a narazie te marne wypociny nie stawiaja mnie w dobrym swietle [img]http://img50.imageshack.us/img50/3323/silownia0260um.jpg[/img] [i]Szpidoopeczko staram sie ale nie ogarniam tematu[/i] :oops: To lepiej ogarnij (coz to za slownictwo :evil: ) bo inaczej bede musiala cie zmienic [img]http://img50.imageshack.us/img50/2883/silownia0334yi.jpg[/img] [i]o NIE! Szpinakolado nie rob tego nie zmieniakj mnie, czy takie jest wystarczajaca slodki i Szpilkowe..........?[/i] [img]http://img50.imageshack.us/img50/200/silownia0274pf.jpg[/img] hmmm nie wiem niech DGManiacy zdecyduja debe
  17. [quote name='agabass'][quote name='dbsst']psia kostka pada deszcz mam nadzieje ze fotki "domowe" Was zadowola 8)[/quote] a co Szpilosława z cukru my z Gomem goszinkę w kapuśniaczku chodziliśmy i zabawa była przednia[/quote] oj i my mokre wrocilysmy ja lubie deszcz bo nie ma ludzi ;) ale nie jest to pogopda na aparat ;(
  18. psia kostka pada deszcz mam nadzieje ze fotki "domowe" Was zadowola 8)
  19. Och! Maczuniu juz myslalam ze nigdy mnie do kina nie zaprosisz [img]http://img98.imageshack.us/img98/3679/silownia0208ze.jpg[/img] a o lodach nawet juz nie wspomne :oops: :lol: [img]http://img98.imageshack.us/img98/3343/silownia0293dg.jpg[/img]
  20. no to WASZE :drinking: :drinking: :drinking: [img]http://img181.imageshack.us/img181/1562/silownia0183sj.jpg[/img]
  21. smutno sie rozstawac ale............... [img]http://img181.imageshack.us/img181/7950/silownia0497gf.jpg[/img] fim to film i to romantyczny ;) [img]http://img181.imageshack.us/img181/1390/silownia0527tg.jpg[/img]
  22. o rany musze spadac film sie zaczyna ;) [img]http://img181.imageshack.us/img181/9545/silownia0634gr.jpg[/img] ale obiecuje ze jutrzejsza sesja bedzie bardziej udana z zdjec bedzie duuuuuuuuuuuuuuuzo [img]http://img181.imageshack.us/img181/446/silownia0252nf.jpg[/img] a to dlatego ze sie za Wami stesknilam :D [img]http://img181.imageshack.us/img181/8996/silownia0104qg.jpg[/img]
  23. nie dosc ze jestem przelotem to ktos przestawil aparat i wygladam na zdjeciach teraz TAK [img]http://img181.imageshack.us/img181/5379/silownia0226or.jpg[/img] musze dojsc co jest poprzestawiane bo wiele zdjec mi nie wychodzi ;(
×
×
  • Create New...