Jump to content
Dogomania

dbsst

Members
  • Posts

    8001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dbsst

  1. powiem tylko tyle :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel: :angel:
  2. [quote name='Justi0022'][quote name='dbsst'][quote name='Justi0022']Przecież to słodka ASTMANKA :P[/quote] slodki to jest RR a to krwawa bestia jest i tyle[/quote] Powieszę sobie jej zdjęcie na płocie i podpiszę - "ja tu pilnuję" :lol:[/quote] hahahahahahaha i syscy zlodzieje i bandyci padna trupem ze smiechu :lol:
  3. [quote name='agabass']to uderzaj w kime a nie siejesz popeline hihihihahahha rymnęło się mi a ja już też staram się uciec pa do później[/quote] hahahah Ty moj wieszczu pozniej to ja pije
  4. hihihihi tak wlasnie myslalam Lazy ze nas toffasz jestesmy toffane :D SYSTKIE
  5. a ja w kimono juz od godziny :evil:
  6. moja madra moj anioleczek przebiegly :angel:
  7. mowisz [img]http://img301.imageshack.us/img301/8886/oczydolce0qz.gif[/img]
  8. [quote name='Justi0022']Przecież to słodka ASTMANKA :P[/quote] slodki to jest RR a to krwawa bestia jest i tyle
  9. tylko czemu moim kosztem [img]http://img229.imageshack.us/img229/1176/diabel9ev.gif[/img] mamy sie dorobic fortuny
  10. [img]http://img240.imageshack.us/img240/4903/dscf01709vw.jpg[/img] jak patrze na ta fote to jestem w stanie Ci uwierzyc ze to beda drastyczne zdjecia ASTMAN Morderca to jednak ASTMAN Morderca
  11. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ło jeje moja malutka slodziutka Hipeczka moj anioleczek :angel:[/quote]aniołeczek :o a chłopaków do lochów wyprowadziła :wink:[/quote] bo to bardzo sprytna dziewczyneczka i wie co robi sie z takimi typami ;)
  12. [quote name='agabass']ojojoj biedna bidubidudebe jaka to ona pracowita mróweczka i jeszcze jej sie kroplówek chce och proszę tylko nie to fe najlepiej podnieść się i na pieszą wycieczkę z 10 kilowym plecakiem i w siedmiomilowych butach na wyprawę uderzyć :lol:[/quote] hehehe tak zeby skonac na koncu tej wyprawy hahahahhaha
  13. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']hehehe Justi amen tym bardziej ze TZ wyjezdza w sobote rano :B-fly: i chata wolna :lol:[/quote] :nono: dbsst a potem ,, tupot białych mew'' :wink:[/quote] heheehe dokladnie bede miec stadko ;)
  14. hehehe Justi amen tym bardziej ze TZ wyjezdza w sobote rano :B-fly: i chata wolna :lol:
  15. ło jeje moja malutka slodziutka Hipeczka moj anioleczek :angel:
  16. [img]http://img240.imageshack.us/img240/4903/dscf01709vw.jpg[/img] nie no posikalam sie istny ASTMAN ja sie go bojam i juz :lol: i do tego ukatrupia biedne miski Podaj mi tu Kubusia ja mu cos wytlumacze na temat dokumentacji jak to nie ma zdjec miejsca zbrodni :(
  17. [img]http://i15.photobucket.com/albums/a362/sabaera3/n3.jpg[/img] ło matko Karolinko jaaaaaaaaki dlugasny ozor Cie goni :o :lol: moij Spike jest w sam raz i jest SLICZNY
  18. no dobla dam jej tloche pospac [img]http://img315.imageshack.us/img315/7981/silownia0435uj.jpg[/img]
  19. mowisz Ciotenko FANEK [img]http://img213.imageshack.us/img213/3610/silownia0384ql.jpg[/img] hmmmmmmmm to mi sie podoba mysle ze jestem za Twoim pomyslem jednak ;) [img]http://img213.imageshack.us/img213/5391/silownia0080kv.jpg[/img] Cioteczko Alu ja juz sie wyspalam [img]http://img213.imageshack.us/img213/1482/silownia044r1hu.jpg[/img]
  20. [quote name='Camara'][quote name='dbsst'][img]http://img289.imageshack.us/img289/3382/200507270973hj.jpg[/img] nio nie ja kce taka szczurozabe :fadein:[/quote] no co ty, za zwierzątkach sie nie znasz??? to nie szczurożaba tylko świnka morska :P[/quote] :oops: nio dobła nadrobie zaleglosci z biologii obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy niemadra dbsst nie madra :lol: qrcze jaki slooooooooodziak nietoperek
  21. ja sie juz wyspalam a debe pada [img]http://img299.imageshack.us/img299/9057/silownia056h8vn.jpg[/img]
  22. Alu latwo powiedziec ukrec lep gorzej zrobic debe dzis miala duzo pracy i nie zdarzyla sie polozyc pod kroplowke :( a w inny sposob to sobie moze nie poradzic (tak wyglada) [img]http://img299.imageshack.us/img299/4425/silownia0493su.jpg[/img] ja to mam z nia same problemy (dobrze ze i ja wczoraj na imprezce bylam 8) )
  23. [quote name='Justi0022']No przecie to aparat się grzeje a Szpilcia nie wejdzie tam żadnym sposobe. Ale debe w rękawiczkach nie będzie poparzona i zdjęć napstryka :lol: Tak sobie wykombinowałam 8)[/quote] hehehe bardzo madrze sobie to wy,yslilas moja droga jestem pod wrazeniem ale pomyslmy czy debe nikt ie zabierze w kaftanie jak ja w rekawiczkach zobaczy ;) [img]http://img182.imageshack.us/img182/27/silownia0530uu.jpg[/img]
  24. hehe zdjecia porobie wieczorkiem teraz dokanczam obiadek i klade sie spac mam kaczora na glowie i ten kaczor mi tupta :evil:
  25. nio i on sie grzal ale teraz to sie gotuje ;) :lol:
×
×
  • Create New...