Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. A tam w ogóle ktoś mieszka? Bo pani, z tego co pamiętam, zmarła.
  2. A to letnisko to w ktorym lecie będzie? Bo ja chyba nawiedze Nutusię w okolicy 15 sierpnia, żeby "złoty doktor" mógł osobiście Nusię obmacać i obejrzeć
  3. [quote name='paoiii'][COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]Pani Olu kompletnie mi z głowy wyleciało, ale ja mam dla Pani te obróżki. Kiedy i gdzie Pani jest przynieść?[/FONT][/COLOR][/QUOTE] A nie chodzisz już z seterką na spacery?
  4. Nic tylko trzeba ciupasem przyjeżdżać do Polski zeby zagłosować:laugh2_2:
  5. [quote name='Nutusia'] O pyleniu kudełkami nawet mi nie wspominajcie - Ika na biało, Lili na rudo - oszaleć można!!!![/QUOTE] No, przynajmniej raz nie zwala się wszystko na Krechulca:-)
  6. Strasznie bym chciała zobaczyć galopującego Ikersona, nie mówiąc o tarzającym się Ikersonie :-)
  7. Ja do Arki chodziłam z Bonusiem do dr Stefanowicza (już tam nie pracuje) Bonuś miał amputowane jedno oczko, a operowane drugie. Potem doktor wykrył u Bonusia Cushinga. Też nas traktował dość ulgowo przez ponad 3 lata:-) Cieszę się, że tyle dobrego o Arce czytam:-)
  8. Jak się spojrzy w pychola Wiery nie można o niej zapomnieć :-)
  9. Miejmy nadzieję, że słuszna waga Ikersona zapobiegła wywianiu
  10. O matkoooooooooooo :-(
  11. Wchodzę za każdym razem jak się mi wyswietla, że ktoś coś napisal z nadzieją, że biedak się znalazł. Kurcze, nie znam nikogo z Wadowic, kto by się mógł przyłączyć do poszukiwań :-(
  12. Mały, nie chowaj się, bo nawet nie wiesz, że czeka Cię lepsze życie. Jak dojdzie co do czego, to wpłacę 30 zł na transport do Makili
  13. Oj współczuję. Przez ponad 3 lata walczyłam z tym wstrętnym Cushingiem u mojego tymczasa, który okazał się być nie adoptowalny. Ja niestety nie mogę zadeklarować stałej kwoty, ale postaram się wysupłać jednorazowo jakiś grosik dla malucha.
  14. Na razie zapisuję wątek.
  15. Na razie zapisuję wątek.
  16. Uwielbiam ten jego perkaty nochalek :-)
  17. Dobrze słyszeć, że w Arce jest takie podejście do psów, bo kiedyś słyszałam wręcz odmienną opinię.
  18. No przecież widać, że Chmurcia nie lubi dzieci - plecami się do chłopaka odwróciła :evil_lol:
  19. Super, że Ikerson tak pilnuje domu przed złodziejami. A może by tak w nagrodę dla pilnowaczy jakieś ciasteczko do pychola? ;) Zapraszam Wszystkich fanów Ikersona i nie tylko na bazarek ciasteczkowo-książkowy :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworołapów-i-czytelnia-dla-dwułapów-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/URL]
  20. [quote name='Nutusia']Pewnie, że mogą poczekać :) Prawdopodobnie jednak Amigo będziesz musiała przyjechać w sierpniu, bo na[B] weekend "bożocielny"[/B] Doktora może nie być. Jadą oboje na szkolenie do Gołdapii i chcą to połączyć z kilkoma dniami urlopu. Na 100% potwierdzi w czwartek...[/QUOTE] A cóż za neologizm :lol::lol: I owszem, urlop się im należy jak psu buty. Mam tylko nadzieję, że sytuancja w miejscówce dla Amigi się nie zmieni, że dziewczyna nie będzie pracować, choć tego jej wcale nie życzę.
  21. Sory za prywatę, ale wiem, że jest tu parę "fanek Nurii" Zapraszam Je i Wszystkich na bazarek książkowo-ciasteczkowy dla Nurii i dwóch innych psiaczków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI[/url]
  22. [quote name='malawaszka']tam zaraz brzydko - gnojki są i tyle - cóż począć? trzeba pokochać :evil_lol: w końcu to nie ich wina :D[/QUOTE] Skoro tak się im naraziłaś i tak źle o nich mówisz, to koniecznie musisz "odkupić winy" i zakupić im ciasteczka na moim bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI[/url] Zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie :-)
×
×
  • Create New...