-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A to letnisko to w ktorym lecie będzie? Bo ja chyba nawiedze Nutusię w okolicy 15 sierpnia, żeby "złoty doktor" mógł osobiście Nusię obmacać i obejrzeć -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii'][COLOR=#3E454C][FONT=Helvetica]Pani Olu kompletnie mi z głowy wyleciało, ale ja mam dla Pani te obróżki. Kiedy i gdzie Pani jest przynieść?[/FONT][/COLOR][/QUOTE] A nie chodzisz już z seterką na spacery? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nic tylko trzeba ciupasem przyjeżdżać do Polski zeby zagłosować:laugh2_2: -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] O pyleniu kudełkami nawet mi nie wspominajcie - Ika na biało, Lili na rudo - oszaleć można!!!![/QUOTE] No, przynajmniej raz nie zwala się wszystko na Krechulca:-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Strasznie bym chciała zobaczyć galopującego Ikersona, nie mówiąc o tarzającym się Ikersonie :-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję, że słuszna waga Ikersona zapobiegła wywianiu -
O matkoooooooooooo :-(
-
Wchodzę za każdym razem jak się mi wyswietla, że ktoś coś napisal z nadzieją, że biedak się znalazł. Kurcze, nie znam nikogo z Wadowic, kto by się mógł przyłączyć do poszukiwań :-(
-
Mały, nie chowaj się, bo nawet nie wiesz, że czeka Cię lepsze życie. Jak dojdzie co do czego, to wpłacę 30 zł na transport do Makili
-
Oj współczuję. Przez ponad 3 lata walczyłam z tym wstrętnym Cushingiem u mojego tymczasa, który okazał się być nie adoptowalny. Ja niestety nie mogę zadeklarować stałej kwoty, ale postaram się wysupłać jednorazowo jakiś grosik dla malucha.
-
Na razie zapisuję wątek.
-
Na razie zapisuję wątek.
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Uwielbiam ten jego perkaty nochalek :-) -
No przecież widać, że Chmurcia nie lubi dzieci - plecami się do chłopaka odwróciła :evil_lol:
-
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Super, że Ikerson tak pilnuje domu przed złodziejami. A może by tak w nagrodę dla pilnowaczy jakieś ciasteczko do pychola? ;) Zapraszam Wszystkich fanów Ikersona i nie tylko na bazarek ciasteczkowo-książkowy :-) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworołapów-i-czytelnia-dla-dwułapów-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/URL] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Co racja to racja -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Pewnie, że mogą poczekać :) Prawdopodobnie jednak Amigo będziesz musiała przyjechać w sierpniu, bo na[B] weekend "bożocielny"[/B] Doktora może nie być. Jadą oboje na szkolenie do Gołdapii i chcą to połączyć z kilkoma dniami urlopu. Na 100% potwierdzi w czwartek...[/QUOTE] A cóż za neologizm :lol::lol: I owszem, urlop się im należy jak psu buty. Mam tylko nadzieję, że sytuancja w miejscówce dla Amigi się nie zmieni, że dziewczyna nie będzie pracować, choć tego jej wcale nie życzę. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Sory za prywatę, ale wiem, że jest tu parę "fanek Nurii" Zapraszam Je i Wszystkich na bazarek książkowo-ciasteczkowy dla Nurii i dwóch innych psiaczków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI[/url] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AMIGA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='malawaszka']tam zaraz brzydko - gnojki są i tyle - cóż począć? trzeba pokochać :evil_lol: w końcu to nie ich wina :D[/QUOTE] Skoro tak się im naraziłaś i tak źle o nich mówisz, to koniecznie musisz "odkupić winy" i zakupić im ciasteczka na moim bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI[/url] Zapraszam Wszystkich bardzo serdecznie :-)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)