-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Sory za offa, ale widzę, że tu się toczą rozmowy na temat "sprzętu". Kupiłam mojej Nusi obrożę przeciwkleszczową Foresto. Ona działa przez 7-8 miesiecy. Otworzyłam ja przed długim weekendem i po 3 dniach okazało się, że młoda jest na obrozę uczulona :-(. Obroża kosztowała 95 zł, ale szkoda, żeby się zmarnowała. Odstąpię nawet choćby za pół ceny. Może komuś by się przydała. Niestety ją trochę musialam skrócić, żeby Nusi nie dyndała, więc na ogromnego psa juz bedzie niestety za mala :-( -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Będziesz miala czas jak się Kinia zacznie umawiać na randki :evil_lol: -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']I bardzo dobrze - grunt to się w życiu dobrze bawić! :)[/QUOTE] No własnie. Moja Amiga jak była jeszcze młodą dziewczynką odkryla, że jak o 5,30 rano spuszczona w parku ze smyczy stanie pod drzewem i zacznie szczekać, to obudzi wszystkie ptaki w gniazdach. I na tym polegał nasz spacer - ona pod każdym drzewem darła japę, a na każdym drzewie ptaki darły dzioby, a ja się chowałam za pniami, żeby się na mnie ludzie z pobliskich bloków nie darli, że im robię taką pobudkę. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Dziergaj, dziergaj, póki masz jeszcze czas :evil_lol: Fotki jak zwykle cudowne. Tylko brakowało mi tych czerwonych, gotowych do boju bażantów :-( -
Super, że Fenuś robi takie postepy i super, że wyniki badań są w miarę optymistyczne :-) AgaG - wiele nie moge, ale jak mi przyjdzie moja comiesięczna jałmuzna, sory emerytura to podeślę jakiś grosik na dziadzia. Wciąż jak czytam o Fenusiu przypomina się mój Bonuś i dlatego Fenuś mnie złapał za serce. Prosze o nr konta na pw
-
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
AMIGA replied to Anula's topic in Już w nowym domu
I ja jestem na zaproszenie. Cóż można powiedzieć, oprócz tego, że maluszek jest śliczny i że biedactwo z tymi oczkami powinien jak najszybciej znaleźć się w kochającym domku. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Pytałam mojej wetki o te tabletki. Wytłumaczyła mi, że one wychodzą jeszcze drożej niż ta obróżka foresto. I wcale nie ma pewności, czy młoda nie uczuli się na nie, a z żołądka już jej nie wyciągnę. Kupiłam więc typowe kropelki na karczek -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Też mam taki dla Amigi i zdaje egzamin. A brykająca Panna Ika to rewelacja:loveu: Jak nie zobaczę to nie uwierzę;) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Też nie za bardzo kumam o jaką taksówke chodzi -
Trafiłam przypadkiem na ten wątek. AgaG cudowna jesteś, że go wzielaś do Siebie. I cudownie, że Twoje psiaki przyjmują do swojego stada obce dorosłe, czy starsze psy. Nie to, co moja "zołza" Amiga, która toleruje tylko szczeniaki. Jak tak czytam o Fenomenku, to mi się od razu przypomina mój Bonuś. Też mialam wrażenie, że biorę na ręce wydmuszkę. Walczył z Cuschingiem przez 3 lata. Fenomenek, mam nadzieję też się zabierze do walki. Trzymam za to mocno kciuki.
-
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No bo co one sa winne? :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj jakbym dorwała tego Wojtka!!!!! Od rehabilitantek się dowiedziałam dzisiaj, że ilość zarażonych kleszczorów na naszym terenie znacznie wzrosła :-( -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj tak, tak. Niektórych poznałam z tej strony - tzn ze strony ząbków na palcach. No ale to pewnie wina tego, ze ciasteczka wątróbkowe były pokrojone na zbyt małe kawałki, albo pasztecik też był w mikroskopijnej dawce podawany. To przecież wtedy nie wiadomo gdzie kończy się smaczek, a gdzie zaczyna palec:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
My chcemy o głupim Wojtku, my chcemy :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
O matko, to jakis horror! Sprawy ludzkiej pewnie się nie da przeskoczyc, skoro ciotka nie będzie świadczyć przeciwko mężczyźnie jej życia. Ale kota bym normalnie podkradła. Tylko co z nim dalej? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nonono, Hopencja Globtroter :-) I tu [url]http://i57.tinypic.com/1zntsmo.jpg[/url] i tu [url]http://i60.tinypic.com/n6c4qw.jpg[/url] chciałoby się być. Choć pewnie Hopci bardziej się podoba natura, zieleń, woda i bieganie za zajączkiem. A że bez powodzenia? To co, przecież podobno "nie o to chodzi by złapać króliczka......" -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Z Wwy wcale nie jest tak daleko. Wielu ludzi przyjeżdża z Wwy i [B]nawet dalszych okolic[/B]. [/QUOTE] Patrz - Nusia z Krakowa w drugi dzień świąt. Ja też jestem zachwycona Złotym Doktorem i całą ekipą - takich wetów z powołania niestety nie ma zbyt wielu. Ale niesamowita przemiana panny Ikencji. Ona faktycznie się uśmiecha na niektórych zdjęciach:-). No i ma już całkiem naturalny odruch - dasz to co masz w dłoni? Dasz? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ooooooooo a ja nawet nie słyszałam o takim środku w tabletkach. Muszę sie udać do mojej pani dr. Niesamowite są te padalce - kleszczy podobno zatrzęsienie, a u mnie na działce wszystkie młode roślinki, ledwo wystające ponad poziom ziemi już są zeżarte przez najwstrętniejsze z możliwych - pomrowiki. A przy psach przeciez nie moge niczym sypać żeby się przed tym i "gadzinami" obronić -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj tak, tak, Nusia bardzo lubi czytać, a zwłaszcza jak się ktoś nią zachwyca. Mam problem, a właściwie to Nusia ma problem. Kupiłam jej obróżkę przeciwpchelną i przede wszystkim przeciwkleszczową. Zrobiłam to już dość dawno. Ale ponieważ dziewczyna pluskała się co dwa dni w bieżni, to tak naprawdę na dłużej założyłam jej tę obrożę dopiero przed tym długim weekendem. No i okazuje się, że ona jest na obrożę uczulona. Cały czas chodziła pokurczona, bo tylną - najczęściej tą sztywną łapką chciała się drapać. Agamika jej obejrzała dokładniej skórę pod obrożą i okazało się, że skóra tam jest mocno zaczerwieniona. No a obroża kosztowala 95 zł, bo to ta na 7-8 miesięcy:-( I co ja mam z tym zrobić?:-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Żeby to choć trochę bliżej było :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Żeby to choć trochę bliżej było :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
To chyba się muszę dołożyć do tej walizki :-)