-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj nie, nie, nie życzę nikomu remoncików. Ja ledwie w listopadzie skończyłam jeden, to teraz znowu mam remoncik łazienki. Czarna rozpacz - bez wody, bez wanny i na huśtającej się ubikacji :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Niech czeka. Łącznie z ekspresikiem do kawy :-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Najważniejsze, że to ścierwo nie dało i nie daje przerzutów. I oby to pozostalo constans -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
O kurczeeeeeeeeee, to się nie zobaczymy?? :-( Ja mam najprawdopodobniej Nusiowe rehabilitantki na grillu (tzn nie one będą grilowane) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Nawet mi nie mów... Ika to będzie jeden z "gorszych" przypadków...[/QUOTE] Domyślam się. Znam ten ból -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Do linii brzegowej masz na mysli? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Nie zmarzłyście na działce?... My wczoraj w kominku rozpaliliśmy! Na piątek zamawiam dobrą pogodę na spacer po... Krakowie! :)[/QUOTE] Ale termin Sobie wybraliście :-( Chyba po Was przyjadę w sobote i zaciągnę Was do siebie na działkę. Bo kto w "Bożocielny" (tak to chyba nazywasz) weekend siedzi w domu?? -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I znów rozstanie łzawe? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']To paluch ukochanego pancia. Hopka zawsze musi miec przy sobie ulubione gadzety :evil_lol: A tak Hopka i pancio ogladali mecz Wlochy - Anglia: [/QUOTE] Tam się doszukałam jeszcze jakichś paluszków z polakierowanymi paznokietkami :-) A kto wygrał, bo jestem kompletnie "do tyłu"? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Jak idziesz do kuchni to powinny otwierac oboje oczu! Co jest, w kuchni tylko probowki sie susza?[/QUOTE] Normalnie w akcji sa i oczy i wszystkie 4 łapy, ale nie po takich szaleństwach na działce :-) A u mnie nie ma probówek, tylko preparaty na szkiełkach :-) [quote name='kejciu']Zaglądam :):):)[/QUOTE] A miło nam :-) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A ja tak sobie myslałam, że nie będę przeszkadzać, bo Ktos tu jest wessany w pracy calkiem. A tu proszę - czlek pracuje, a tam plaże, Hopsasanki i swawole:-) Cudne te zdjecia :-) Najbardziej fotogeniczny jest ............ paluch :evil_lol: [URL="http://i60.tinypic.com/21littj.jpg"] http://i60.tinypic.com/21littj.jpg[/URL] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ja nawet myslałam, czy by jej nie zabrac jak jechałam do Was. Ale pomyślałam sobie, ze jednak lepiej się na spacer umówic niż do mieszkania. Nusia poszalała na działce i teraz razem z Amiga otwierają tylko jedno oko jak się gdzies poruszam, a zwłaszcza jak idę do kuchni :-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To kiedy dokładnie Panna Ikerson się pakuje? -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wiedziałam, wiedziałam, że w sierpniu już osobiście nie poznam Panny Ikerson. Ale nie powiem, że bym tego żałowała. I nie powiem, że pewnie poznam kogoś następnego ciiiiiiiiiiiiiiiii:eviltong: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
AMIGA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To najtrudniejsze chyba w takim momencie - podejmowanie decyzji. Moniko - jestem z Wami i mocno trzymam kciuki, żeby Lunka jak najdłużej czuła się dobrze.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
AgaG jak będziesz kiedyś potrzebowala transportu do wetów, to służę. Tylko np nie w poniedziałki i środy, bo mam rehabilitację Nusi. Zdjęcia zajączka też chętnie wstawię :-) [email protected]