Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Oj nie, nie, nie życzę nikomu remoncików. Ja ledwie w listopadzie skończyłam jeden, to teraz znowu mam remoncik łazienki. Czarna rozpacz - bez wody, bez wanny i na huśtającej się ubikacji :-(
  2. Niech czeka. Łącznie z ekspresikiem do kawy :-)
  3. Najważniejsze, że to ścierwo nie dało i nie daje przerzutów. I oby to pozostalo constans
  4. O kurczeeeeeeeeee, to się nie zobaczymy?? :-( Ja mam najprawdopodobniej Nusiowe rehabilitantki na grillu (tzn nie one będą grilowane)
  5. [quote name='Nutusia']Nawet mi nie mów... Ika to będzie jeden z "gorszych" przypadków...[/QUOTE] Domyślam się. Znam ten ból
  6. [quote name='Nutusia']Nie zmarzłyście na działce?... My wczoraj w kominku rozpaliliśmy! Na piątek zamawiam dobrą pogodę na spacer po... Krakowie! :)[/QUOTE] Ale termin Sobie wybraliście :-( Chyba po Was przyjadę w sobote i zaciągnę Was do siebie na działkę. Bo kto w "Bożocielny" (tak to chyba nazywasz) weekend siedzi w domu??
  7. [quote name='Mattilu']To paluch ukochanego pancia. Hopka zawsze musi miec przy sobie ulubione gadzety :evil_lol: A tak Hopka i pancio ogladali mecz Wlochy - Anglia: [/QUOTE] Tam się doszukałam jeszcze jakichś paluszków z polakierowanymi paznokietkami :-) A kto wygrał, bo jestem kompletnie "do tyłu"?
  8. [quote name='Mattilu']Jak idziesz do kuchni to powinny otwierac oboje oczu! Co jest, w kuchni tylko probowki sie susza?[/QUOTE] Normalnie w akcji sa i oczy i wszystkie 4 łapy, ale nie po takich szaleństwach na działce :-) A u mnie nie ma probówek, tylko preparaty na szkiełkach :-) [quote name='kejciu']Zaglądam :):):)[/QUOTE] A miło nam :-)
  9. A ja tak sobie myslałam, że nie będę przeszkadzać, bo Ktos tu jest wessany w pracy calkiem. A tu proszę - czlek pracuje, a tam plaże, Hopsasanki i swawole:-) Cudne te zdjecia :-) Najbardziej fotogeniczny jest ............ paluch :evil_lol: [URL="http://i60.tinypic.com/21littj.jpg"] http://i60.tinypic.com/21littj.jpg[/URL]
  10. To się w głowie nie mieści, że Kora już tyle czasu siedzi w hotelu. Ale wiem, że ogłoszeń miała wiele i w necie i w gazecie"papierzanej" dzieki tamb i bez efektów :-(
  11. Ale to i tak postęp w porównaniu z tym, co widzialam jak poznałam Feniutka. Bo wtedy tylko siedział lub leżał na posłanku i nigdzie na żaden spacerek po kuchni się nie wybierał
  12. Ja nawet myslałam, czy by jej nie zabrac jak jechałam do Was. Ale pomyślałam sobie, ze jednak lepiej się na spacer umówic niż do mieszkania. Nusia poszalała na działce i teraz razem z Amiga otwierają tylko jedno oko jak się gdzies poruszam, a zwłaszcza jak idę do kuchni :-)
  13. Może to chwilowe, po tym ataku? A dostaje leki na padaczkę?
  14. To kiedy dokładnie Panna Ikerson się pakuje?
  15. A ja z rana (hmmmmm dość późnego) Jak Tofinek się czuje??
  16. Feniulku i ja posyłam "chętkę" - może na dłużej starczy:-)
  17. Wiedziałam, wiedziałam, że w sierpniu już osobiście nie poznam Panny Ikerson. Ale nie powiem, że bym tego żałowała. I nie powiem, że pewnie poznam kogoś następnego ciiiiiiiiiiiiiiiii:eviltong:
  18. To najtrudniejsze chyba w takim momencie - podejmowanie decyzji. Moniko - jestem z Wami i mocno trzymam kciuki, żeby Lunka jak najdłużej czuła się dobrze.
  19. AgaG jak będziesz kiedyś potrzebowala transportu do wetów, to służę. Tylko np nie w poniedziałki i środy, bo mam rehabilitację Nusi. Zdjęcia zajączka też chętnie wstawię :-) [email protected]
  20. O matkoooooooooooo, siła złego na jednego. A tu można tylko kciuki z odległości trzymać, żeby wszystko się dobrze ułożyło
×
×
  • Create New...