-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Ani sie nie obejrzysz, a nastanie taki moment :-)
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Bo ekordu czasowego nie udało nam się pobić. Za to rekord szybkości drypciania się nam udaje poprawiać. -
Ufffffffffffffffffffffffffff, dzielne dziewczynki
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Myślę, że musiał być niezły huk jak ją walnął samochód i pewnie dlatego się boi takich hałasów -
Ojeeej, a co się dzieje z nią?
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Wszystkich nietypowych i głośnych dźwięków się boi. Jak ktoś stuknie czymś w podłogę (a w bloku to się często zdarza) to zaraz pędzi żeby się schować pod moimi nogami. Głośnych samochodów się boi. Jak stoi smieciarka pod blokiem, to za bardzo nie chce wyjść na spacer:-( Odkurzacza się tez boi:-( -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A ja myslałam, że to raczej psy wybierają Nutusię -
Bytomsko-Jaworznicko- Krakowskie Bezdomniaki Szukają Domów !
AMIGA replied to Majkowska's topic in Już w nowym domu
Posłałam zdjęcie i tekst ogłoszenia Daisy rodzinie, która szuka niezbyt dużej sunieczki. Gdzie Daisy obecnie przebywa? Bo zainteresowana rodzina mieszka w Krakowie -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nusia dziś od rana skulona ze strachu siedzi pod moimi nogami, bo od godz.7 grasuje u mnie armia głośnych kosiarek. Na szczęście mieli przerwę na papierosa i w tym czasie udało się Nusi załatwić wszystko co trzeba na trawniczku -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']A rzucali w Ciebie przedmiotami przez okno, czy tylko krzyczeli i się krzywili? ;)[/QUOTE] Na szczęście nawet gdyby rzucali, to by do mnie nie doleciało:-) [quote name='Mattilu']Z zamilowania do pedu to ona jest CHART pelna geba:)[/QUOTE] Chyba wszystkie galązki tak mają. Moja kuśtyczka na swoich gałązkach tak zasuwa, że i wiatr ją nie dogania. A do tego jeszcze sztywna galązka służy za ster, za hamulec i za wszystko inne w zależności od potrzeb. Najśmieszniejsze było jak sztywną gałązką usiłowała się drapać pod obrożą foresto, która ją uczulała -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan'] Sami burżuje tu piszą :eviltong: .[/QUOTE] Ja nie burżuj, tylko niekumata :-( -
Bytomsko-Jaworznicko- Krakowskie Bezdomniaki Szukają Domów !
AMIGA replied to Majkowska's topic in Już w nowym domu
Czy Daisy nadal szuka domu? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska'] Ciocia Amiga, zamówione zdjątko czeka ;)[/QUOTE] Byłam, widzialam :-) [quote name='Nutusia']Nuśka, uprzejmie Ci donoszę, że do Cioci Kejciu właśnie przybył tymczas - 16-letni Pan Jamnik ;) :)[/QUOTE] A ma jakiś wateczek? -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
[url]https://lh5.googleusercontent.com/-ZBXgEDiEw5s/U20H0pnxnaI/AAAAAAAAYbo/rM5fQdrRRb8/s640/9.05%20063.jpg[/url] Dzięki za spełnienie mojego "zamówienia" Na słowo Ci uwierzę, że okaz jest czerwony :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Szelcia też ma tą obrózkę (domyslam się, że to foresto) i na szczęście ją nie uczula; podobno to najlepsza na rynku.... ale strasznie drogo ją kupiłaś :([/QUOTE] Dokładnie, to foresto. Ja jak zwykle myslę po staremu- poszłam do wetki, zamwiłam i zapłaciłam. A tu się okazuje, ze trzeba najpierw się porozglądać, zrobić wywiad i kupić tam, gdzie taniej. No trudno, udało mi się na dogo odstapić tą obrożę (wprawdzie za pół ceny) i zakropiłam Nusię fiprexem. No i moja stara głowa będzie teraz co miesiąc musiała pamiętać o kropieniu karczycha wyżej wymienionej -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Gapiszon w nowym wydaniu cudooooooowny! Nutusiu masz fach w ręce. A Ikencja w pontonie też cudooooooowna, nie mówiąc już o tym, że dzieli ponton z Liluchną, która może do woli pokazywać swoje figury i pozycje :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Też mi tęskno za Alutka. Wchodzę tu wciąż z nadzieją na zdjęcie Ali w czapce kapitańskiej :-) -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja mam to "zgrzebło" z Zooplusa i też się sprawdza. A Amiga zbyt łatwego "owłosienia" nie ma - stale jej się zakręcają dredy i ma bardzo gęstą i skręcającą się sierść Wiadomo, że panna Ikencja to pies po przejściach, dotąd niedożywiony, no i w dodatku po narkozie, więc troche dłużej będzie trwało u niej gubienie sierści. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Dzięki, zaraz tam wstawię :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
A dałabyś link do wątku o sprzedaży? :oops: A tu link o obroży [url]http://www.zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty-zewnetrzne/profilaktyczne-produkty/foresto-obroza-dla-psow-i-kotow-przeciw-kleszczom-i-pchlom-/[/url] -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Bardzo mądrze juz ją pozaklejałam szczelnie w woreczku, ale zaraz odkleję i zmierzę. Co niniejszym uczyniłam - po bezpiecznym zapięciu może być nawet na obwód ok. 45 cm. A kleszczorów jest ponoc zatrzęsienie i w dodatku niestety jest u nas coraz więcej zarażonych :-(