-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj wiem coś na ten temat. Dziś spędziłam upojne pół dnia nad moim bazarkem. Ale najważniejsze, że ruszył :-) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
AMIGA replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Zapraszam bardzo serdecznie na bazarek, z którego 25% ewentualnego dochodu będzie przeznaczone na utrzymanie i potrzeby Filonka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/url] -
Przerywam ciszę na wątku i zapraszam na bazarek, z którego 25% ewentualnego dochodu będzie przeznaczone na utrzymanie Wieruszki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/url]
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ufffffffffffffffff wreszcie wymodziłam i zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253419-Ciastkarnia-dla-czworo%C5%82ap%C3%B3w-i-czytelnia-dla-dwu%C5%82ap%C3%B3w-dla-Nurii-Wiery-Filonka-do-17-VI?p=22184200#post22184200[/url] -
Koniecznie - metalowy porządny kaganiec no i zaciskową kolczatkę :-) Niesamowicie mnie wzrusza widok zakopującego się jamniorka w piernaty. Pierwszy raz obserwowałam to osobiście u "mojej - nie mojej" Kreseczki. I to wtulanie się całym ciałkiem w człowieka. Takie psy absolutnie powinny chadzać w kagańcu ;)
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
To tez sie bede bardzo cieszyła jak poznam dziewczyne osobiście -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A ja Krechulcaaaaaaaaaaaa i Gapiszonka i Lesia i niesamowite minki Liluchny hurrraaaaaaaaaaaaa. Bo mam nadzieję, że Panna Ikerson juz będzie wtedy brykać w nowym domku -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Że będzie dobrze nie mamy wątpliwości :)[/QUOTE] No tego należy się trzymać :-) -
Gracja za TM. Spij bez bólu, maleńka.
AMIGA replied to dziuniek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oczywiście - wszystko, a nawet więcej niz wszystko :Rose::glaszcze: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No bo to piękna sunia jest ;) Ale te w forsycjach są też ładne -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Ymemuhm... a yyy...a tekst??:oops:[/QUOTE] Niestety musimy poczekać na tekst aż Nutusia skończy zabiegi. A będzie to chyba za jakiś tydzień. A zdjęcie z długiego weekendu są tutaj [url]https://plus.google.com/u/1/photos/104378998551832157596/albums/6014412853686512721?authkey=COWPyZ3H4pCA1QE[/url] Ale chyba nie ma tu takich "fotogenicznych" Nie wiem, czy poprzednie pt. Nusia w forsycjach nie są ładniejsze:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Jutro niestety Nusia pójdzie na rehabilitację wyspana bo dziś jakoś nie miała ochoty na szaleństwa. Najpierw rano usłyszała przez uchylone okno polewaczkę i schowala się w łazience - musiałam ją stamtąd na siłę wyciągać na poranne siusianko. W południe straszyło pierunami i grzmotami, a tego też przecież trzeba się bać. Zobaczymy co będzie na wieczornym spacerku -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No i dobrze, oby tylko nie zapeszyć :-) -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
AMIGA replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Może ja tez mam jajca? :evil_lol: -
Ika - żywy trup - gorzej już być nie mogło - a jest cudnie w DS!
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ojeeej, tfu tfu tfu 3 razy za lewe ramię :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nurcia przez cały czas na rehabilitacji na macie przeleżała pół drzemiąc. Nie ma to jak zmęczony pies :-) -
Bytomsko-Jaworznicko- Krakowskie Bezdomniaki Szukają Domów !
AMIGA replied to Majkowska's topic in Już w nowym domu
Pogadam z nimi przy najbliższej okazji. -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
AMIGA replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
No i całe szczeście, że ma jajca. :-) Jajca dodają skrzyyydeł:-) -
Bytomsko-Jaworznicko- Krakowskie Bezdomniaki Szukają Domów !
AMIGA replied to Majkowska's topic in Już w nowym domu
[quote name='merryjanee']nie powiedziałam nigdy, że jest bojaźliwa do dzieci - jeśli chodzi o dorosłych boi się nagłych ruchów; na spacerze widać, że trochę boi się przejeżdżających samochodów, szczekających psów, ale myślę, że to wszystko da się wyeliminować w ramach mijającego czasu i przyzwyczajenia do właścicieli.. U nas dzieci nie ma, ale właśnie słyszałam, że u lunarmermaid baardzo polubiła się z dzieciakami[/QUOTE] Nie mówiłam, że do dzieci, ale że w ogóle jest bojaźliwa. A oni widzą tu w moim bloku wziętego ze schroniska psa, który został wzięty kilka lat temu po akcji powodziowej. I ten pies do dziś wychodzi na spacery z podkulonym ogonkiem, do nikogo nie podejdzie i widać, że jest potwornie wystraszony. Choć i tak już zrobił wielkie postępy, bo długo wcale nie chciał wychodzić na spacery. I oni sie boją, że z Daisy też tak będzie, że będzie się wciąż bała i że to i dla suni i dla nich będzie zbyt duże wyzwanie. -
Bytomsko-Jaworznicko- Krakowskie Bezdomniaki Szukają Domów !
AMIGA replied to Majkowska's topic in Już w nowym domu
[quote name='lunarmermaid']Pierwsze słyszę,że Daisy jest bojaźliwa? U mnie jest dziecko 7-mio letnie,dziewczynka,która uwielbia śpiewać,tańczyć,podskakiwać itd. Co najmniej małe ADHD.Goniły się razem na podwórku... W ogóle Daisy nie reagowała na jej wygłupy. Może ona bardziej do dorosłych bojaźliwa,bo dla dzieci to jest super sunia.[/QUOTE] Tak im podobno powiedziano