Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. No co Wy chcecie - humanitarnie przecież bo w papierowym worku, a nie plastikowym. No i nie zostawiono ją tak jak "moją Nurię" na poboczu drogi . A tak po prawdzie, to nie wiem ile jeszcze będzie trwała ta "działalność ludzka" Zgroza, zgroza i jeszcze raz zgroza!
  2. Uffff to dobrze, że cokolwiek zjadł i że nie jest gorzej :-)
  3. Wiem, że nie pisze się postu pod postem, ale straszna mnie ciekawość zżera co powiedziała pani doktor na temat głodówki Fenomenka?? Mam nadzieję, że jak upał zelżeje to i Fenuś się lepiej poczuje
  4. Niech, niech, niech. I tak będzie - nie ma innej opcji
  5. Ja przekażę agamice petycję o dane do ogłoszeń,
  6. Było mi bardzo miło poznać Fenia i całe stadko. Włącznie z pełną energii córcią, która koło godz. 22 ani myślała spać :-) Fenuś biedulinek faktycznie odmawiał jedzonka. Odkręcał główeczkę z niesmakiem odmawiając każdej propozycji oprócz paru kęsków bułeczki mlecznej:-( Chudzinek malutki jest taki kruchutki i chudziutki, że moja Nurcia przy nim to atletka:-( Nie dosć, że w ogóle on nie jest wielkim "jadkiem", to jeszcze pewnie upał daje mu się we znaki. Miejmy nadzieję, że jutro wetka coś poradzi.
  7. A ja dziś poznam Fenusia osobiścieeee, ale się cieszę :-)
  8. Sznupkowy jamnik :-) Jakby miał zostawione futerko na łapkach to bardziej sznupkowy by był:-)
  9. No tak, znam to z autopsji. Ale czasami dla człowieka już miejsca nie starcza i siedzi się tzw półgębkiem, aż w końcu się ustepuje
  10. Teriery rosyjskie są bardziej masywne niż sznupki olbrzymy
  11. My tu wszyscy trzymamy mocno kciuki i za szew Szefka i za szew Ikusi. Ma być dobrze i już
  12. [url]https://lh4.googleusercontent.com/-exGlAhvHUgc/U5aeEc4qEBI/AAAAAAAAFlI/v0mULca7Pc0/w548-h480-no/DSCF3974.JPG[/url] Tu się taka jakaś mała wydaje :-) Jeszcze raz gratuluję zdolności manualnych - nogaweczka cycuś glancuś, z gumeczką - super A na jednym zdjęciu się rodzynek Lesio załapał i do tego w galopie :-)
  13. [quote name='jola_li'] Zobaczcie jakie cudo trafiło do Ostatniej Szansy - źle się czuje w schronisku - gdzie by go podesłać?... [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10409642_747568031933290_2255242248925534834_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/t1.0-9/10352348_747567915266635_3961374499120815871_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Może do Malawaszki. On taki dosć sznaucerowaty jest
  14. Z tego co wiem od agamiki Kora ma niestety często problemy z uszkami :-(
  15. Oj tak, był piękny i bardzo kuszący. Ale moje doktory by mnie w łyżce wody utopiły jakbym się na tyle dni zmyła :-(
  16. Do hotelu też jeździ agamika i też z Korą wychodzi na spacery
  17. Pomysł może i świetny, ale niestety niewykonalny z mojej strony. Na emeryturze niestety nie ma się urlopu:shake::-(
  18. Ależ te zdjęcia są rozbrajające. On jest taki ufny i widać, że czuje się bezpiecznie. Żeberka widać, ale za momencik pewnie się figurka poprawi. Cuuuudo z niego jest. Szkoda, że nie nagrałaś tego filmu szalejącego Tuptusia :-)
  19. A czy ja tak nieśmiało mogłabym prosić o zdjęcie Panny I w sukiene4czce w kotki? Nie żebym była namolna, ale...... :-)
  20. No tak - konia można siłą do wodopoju przyciągnąć, ale nie da się zmusić go, żeby się napił, jak sam nie zechce
  21. Ja bym jeszcze może Nusię podrzuciła - ona kocha wszystko i wszystkich :-)
×
×
  • Create New...