-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nutusiu, mam na wszelki wypadek przywieźć klateczkę? Wprawdzie jest też "u ludzi" ale mogę ją odebrać -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No baaaaaaaaaardzo jestem ciekawa jak osiągniesz tę "osobność" :)[/QUOTE] Niestety nie inaczej, tylko Nusia w klatce :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']To moze przywiez troche ciasteczek do Nutusi? ;)[/QUOTE] Się wie :-) [quote name='Nutusia']Chcesz, żeby te harpagony Nuśkę zdeptały?!!?!?!?!?[/QUOTE] Trzeba będzie jakoś w osobności rozdawac ciasteczka :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='ez136']Śliczna suczka. Mam nadzieję, że pieniążki pozyskane z bazarku pomogą choć troszkę w dalszym, lepszym życiu Nurii :-)[/QUOTE] Dzięki za dobre słowa i za pomoc w dążeniu do lepszego życia kochanej łobuzicy :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Tak poważnie to moga być. Tylko nie wiem, czy przed świętami zdąże założyć z nimi bazarek, ale ja młodej stale teraz piekę, więc się możesz "załapać" (tzn Walduś się może załapać) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Oj Majkowska, szkoda, że nie wiedziałam iż ciasteczek bazarkowych poszukujesz, bo dopiero co skończył się (chyba) bazarek kejciu. Myślę, że jak zamówisz ciacha, to Amiga będzie Ci mogła przywieźć ;) Pędzę na bazarro :)[/QUOTE] Myslę, że Majkowska zapisała się na ciasteczka, bo z nią rozmawiałam i opowiadałam, że Nusi piekę ciasteczka żeby ją zachęcać do chodzenia w bieżni wodnej i że właściwie to mogłabym też zrobić bazarek ciasteczkowy dla Nusi (mam przepis na wątróbkowe i na serowe ciasteczka) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No bo jak można Was nie czytać. Trzeba przecież trzymać rękę na pulsie i w odpowiedniej chwili zareagować jakimś donosikiem do TOZ-u, jak już za bardzo się tam bedzie dręczyć psa jakimiś zabiegami higienicznymi ;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Juz byłam, podziwiałam i podrzuciłam. Nusia bardzo, bardzo dziękuje :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Tak szczerze mówiąc, to w tych ciasteczkach nie ma nic niejadalnego i gdyby były choć troche przyprawione, to niejeden ciasteczkożerca by się na nie załapał. A pieke też serowe ciasteczka, które Nusia je mniej chętnie, ale za to mnie pachną o wiele lepiej niż wątróbkowe :-) -
~ Maleńka sunia szczeniak na łańcuchu - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
AMIGA replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję że taka ślicznotka już będzie miala prezenty pod choinkę w te Święta we własnym domu -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Szkopuł w tym, że Bartek chyba w tym względzie nie ma żadnych doświadczeń. W kwestii bałaganienia, w kwestii komputerów, to może i owszem -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I nie dostaje żadnego nowego epitetu na temat błotności od Jędrka? :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No wiem, wiem. Sama musze odpierać ataki mojego syna, który widząc jak piekę ciasteczka wątróbkowe dla Nusi na rehabilitację (Amiga oczywiście też przy tym korzysta) zarzuca mi, że lepiej traktuję psy niż syna:-) A cssso, one na to zasługują:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A mnie nieee? :-( Bo ja bardzo chcę :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ale ona jak szaleje i psoci, to wcale po niej nie widać, że jest cierpiąca i blada -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Super. Jeszcze mam do odebrania na poczcie sweterek od taks :-) Byłysmy dzisiaj z Agamiką na wybiegu. Tzn Nuria, z Amigą i Pepsi byly, a my - jako osoby towarzyszące. Amiga oczywiście w kagańcu, bo to samica alfa jest. Nuśka poszalała jak pijany zając. Każdy się nad nią użala, jaka ona biedna z tą łapeczką jest :-( -
~ Maleńka sunia szczeniak na łańcuchu - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
AMIGA replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Ojooj, jakie cudeńko. No i jakby Nuria nie "zaległa" u mnie od lipca, to mała mialaby dt u mnie :-( -
Trzymam kciuki bardzo mocno
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Nusia, tu jakas kontrol trzeba przeprowadzic - drecza zwierzatko![/QUOTE] Sama jest sobie winna. Dlaczego tak panicznie boi sie suszarki? [quote name='Doda_']zgadzam sie, trza to gdzies zglosic :shake::shake::shake: :diabloti::diabloti::diabloti: domyślam się, jak śmiesznie to musialo wygladac . . tez padlabym ze smiechu :evil_lol:[/QUOTE] Na szczęście dziś już tak nie wieje, wkięc sytuacja pewnie się nie powtórzy. Zresztą już przyszedł sweterek od taks, z tym, że akurat nie było mnie w domu, a przesyłka była ponadformatowa i dostalam awizo, że muszę się po nią zgłosić na pocztę. Bedę musiała lecieć jutro. -
I jak on to zniósł?
-
Ja po każdym tymczasiku cierpię, zarzekam się, że to już ostatni, najostatniejszy tymczasik. Ale sobie tłumacze, że to nie o mnie chodzi, tylko o psa. Trudno, pocierpię, ale psu się daje nowy dom. Staram się jak najdłużej utrzymywać kontakt z nowym domem, choć nie zawsze mi się to udaje:-(
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Myslałam, że padnę ze śmiechu jak wracalam dziś z Nusią z rehabilitacji. Ponieważ jak zwykle wyszła z gabinetu wilgotna, więc musialam ją ubrać w kubraczek. W kubraczku od Nutusi już całkiem na amen się rozwalił zamek, wiec wykopałam stary kubrak, pocięty pazurami bawiących się z jednym z moich najostatniejszych tymczasików - Merlinem = chartem. Kubrak oczywiście jest o wiele za duży i wciąż opada na jedna stronę i wystaje za dupencją aż na ogon. A dodatkowo wiatr jej wchodził pod poły i je podnosił, tak że Nusia wyglądała jak jakiś wielki startujący z ziemi ptak. A jeszcze fajniej, bo Nusia się przerażała tym co jej się tam z tyłu za nią dzieje i zaczynala uciekac przed samą sobą, więc wyglądało to przekomicznie. Wiem, nie powinnam się z tego śmiać, bo biedna miala traumę, ale wyglądało to naprawdę prześmiesznie, aż żałowałam, że nie mam aparatu (ale i tak już bylo ciemno, więc nic by się nie udało zdzialać) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Bo ten wybieg jest całkiem świeżutki -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Pomijając, że chore, to jeszcze stawiane w takim pośpiechu, że nie mają prawa inaczej wyglądać