-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Hmmmmmmmmmm komuś się gałązki nie podobaja? Mattiluuuuuuuuuu na pomoc :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']chyba chodziło o to że [B]operowałaś seterką[/B] :) ma jednym zdjęciu widać pół osoby która trzyma seterkę :)[/QUOTE] Tak szczerze mówiąc, to seterka operowała mną :evil_lol: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
To nie park, to wybieg za parkiem. Mamy już dwa wybiegi - starszy = mniejszy i nowy wiekszy - jeden obok drugiego, do wyboru do koloru. Paoiii :loveu:wielkie, wielkie dzięki za błyskawiczne działanie :-) i za cudne foty:loveu:. Majkowska, a gdzie Ty mnie widzisz z skalpelem, czy strzykawkami w ręce? Gdzie ja operowałam seterkę? -
Niestety - łatwo przyszło, łatwo może odejść. Jakby za szczeniaka musieli zapłacić ciężkie pieniądze, to by go tak łatwo nie oddali. Choć i na to nie ma gwarancji :-(
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']No i kto nam teraz uwierzy, że to biedne kalekie psiątko trzeba wieźć tyle kilometrów, operować i mieć na to wór pieniędzy?... ;)[/QUOTE] A wiesz, że cały czas , patrząc na szalejącą Nusię sobie własnie to samo myślałam :-) [quote name='malagos']to my czekamy z dołu :)[/QUOTE] A ja czekam z każdej strony :) A na dogomaniackie spotkanie niestety Kraków nie przybędzie :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ale były szaleństwa! Byłysmy na wybiegu Nusia szalała jak pijany zając. Wcale ją nie obchodziło to, że miała być modelką:-) A po powrocie do domu zamiast paść jak strucla, to jeszcze za Amigę się bierze. A cała jest ześliniona przez seterkę - wygląda jak moka Włoszka. Paoiii obiecała wstawić zdjęcia jak wróci do domu - dzięki z góry :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Bedą fotki o ile paoii ze smyczą z fruwającą seterką będzie w stanie cokolwiek podziałać i uchwyci moją gałązkową rakietę -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Te epitety to mu z serca plyna, wiec samo zdjecie nie wystarczy - on musi psa wymiziac, wytarmosic i wtedy do niego przemawia. Taaa, w Asteriksach :)[/QUOTE] To może będzie miał okazję poznać Nusię osobiście jak będziemy w Warszawie. Asterix to przeciez klasyka. A sa tacy, co nawet bajeczek dla dzieci nie tolerowali -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']No myśle ze bede kolo 12.30 nawet ;)[/QUOTE] Oki, to ja będę też w tym czasie w parku:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Tiaaa, to już napewno będa udane zdjęcia - 3 smugi :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Pisałas, że tu bywasz tak koło godz 13 ? Dobrze zapamiętałam? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Taks mi odpowiedziaa, że wychodzi dopiero z dołka i nie da rady uszyc kubraczka, że dopiero się bierze za szycie obroży po dłuższej przerwie, ale ma jakiś podwójny sweterek po jakimś swoim psiaku i mi przyśle. A poza tym napisałam na wątku, w którym można pisać czego się szuka na bazarkach i mi ktoś podesłał linka do wąku dziewczyny, która szyje różne cudowności i kubraczki też. Więc napisałam tam z pytaniem ile taka "usluga" będzie kosztować -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Moja Amiga by niestety tej pierwszej godziny nie wytrzymała i byłoby ząb za zab -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']kubraczki ? a ile Nuria waży ? bo mam jakiś w piwnicy . . taki sweterek . .[/QUOTE] Waży teraz gdzieś koło 12 kg a długość od obroży do ogona ma jakieś 50 cm :) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Co racja to racja:-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Może napisz do Taks - nawet jeśli akurat nie robi bazarku, może uszyje na zamówienie. Tosinie nasze tak uszyła - solidnie, na wymiar - jak trzeba :)[/QUOTE] Spróbuję, choć gdzieś kiedyś słyszałam, że ona nie ma czasu, ale nie pamiętam kiedy to było -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Jeśli Nuśka tak szaleje na chorych gałązkach, gdy praktycznie każdy ruch sprawia jej ból, to strach się bać co będzie wyprawiać na naprawionych ;) Doda_ - wszystkie zwierzaki nasze są :) My to wiemy, ale niestety mój Lesio uznaje tylko te rodzaju... żeńskiego...[/QUOTE] Dlatego mi tak w ten ból jest ciężko uwierzyć. Ale mi tłumaczą, że jak pies jest nakręcony na szaleństwa, to zapomina o bólu. Nie to, co my, jęczący dwunożni. Czy ktoś może się natknął gdzieś na bazarkach na kubraczki dla psów? Bo kubraczek "pokreśkowy" posłuzył nam na dwa wyjścia i poszedł w nim zamek. Ścisnęłam go trochę i mam nadzieję, że jeszcze na kilka razy będzie, ale obawiam się, że nie dłużej. Nusia jest jednak trochę większa od Kresi :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='paoiii']Raczej park ;) A Safari do szaleństw fakt, ale i tak na smyczy to je jakos poskromimy może ;)[/QUOTE] To może jutro? Póki pogoda jest jeszcze jako taka. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ooo super by było. Tylko młoda będzie chciała szaleć z seterką :-) Ale gdzie mniej więcej bywasz? W parku, czy na pasie startowym? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Upsss zdublowało mi się -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No własnie, a w pozycji leżącej ma juz trochę zdjęć, to żaden cymes :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Myslisz, że to łatwa sprawa fotografować tego perszinga?? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ona nas tu piłą mechaniczna chce traktować !!