Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Hmmmmmmmmmm komuś się gałązki nie podobaja? Mattiluuuuuuuuuu na pomoc :-)
  2. Ale miksujesz też po dodaniu ubitej piany? Mnie zawsze uczulano, że z pianą to już tylko lekko mieszać mozna!
  3. [quote name='kejciu']chyba chodziło o to że [B]operowałaś seterką[/B] :) ma jednym zdjęciu widać pół osoby która trzyma seterkę :)[/QUOTE] Tak szczerze mówiąc, to seterka operowała mną :evil_lol:
  4. To nie park, to wybieg za parkiem. Mamy już dwa wybiegi - starszy = mniejszy i nowy wiekszy - jeden obok drugiego, do wyboru do koloru. Paoiii :loveu:wielkie, wielkie dzięki za błyskawiczne działanie :-) i za cudne foty:loveu:. Majkowska, a gdzie Ty mnie widzisz z skalpelem, czy strzykawkami w ręce? Gdzie ja operowałam seterkę?
  5. Niestety - łatwo przyszło, łatwo może odejść. Jakby za szczeniaka musieli zapłacić ciężkie pieniądze, to by go tak łatwo nie oddali. Choć i na to nie ma gwarancji :-(
  6. [quote name='Nutusia']No i kto nam teraz uwierzy, że to biedne kalekie psiątko trzeba wieźć tyle kilometrów, operować i mieć na to wór pieniędzy?... ;)[/QUOTE] A wiesz, że cały czas , patrząc na szalejącą Nusię sobie własnie to samo myślałam :-) [quote name='malagos']to my czekamy z dołu :)[/QUOTE] A ja czekam z każdej strony :) A na dogomaniackie spotkanie niestety Kraków nie przybędzie :-(
  7. Ale były szaleństwa! Byłysmy na wybiegu Nusia szalała jak pijany zając. Wcale ją nie obchodziło to, że miała być modelką:-) A po powrocie do domu zamiast paść jak strucla, to jeszcze za Amigę się bierze. A cała jest ześliniona przez seterkę - wygląda jak moka Włoszka. Paoiii obiecała wstawić zdjęcia jak wróci do domu - dzięki z góry :-)
  8. Bedą fotki o ile paoii ze smyczą z fruwającą seterką będzie w stanie cokolwiek podziałać i uchwyci moją gałązkową rakietę
  9. [quote name='Mattilu']Te epitety to mu z serca plyna, wiec samo zdjecie nie wystarczy - on musi psa wymiziac, wytarmosic i wtedy do niego przemawia. Taaa, w Asteriksach :)[/QUOTE] To może będzie miał okazję poznać Nusię osobiście jak będziemy w Warszawie. Asterix to przeciez klasyka. A sa tacy, co nawet bajeczek dla dzieci nie tolerowali
  10. [quote name='paoiii']No myśle ze bede kolo 12.30 nawet ;)[/QUOTE] Oki, to ja będę też w tym czasie w parku:-)
  11. Tiaaa, to już napewno będa udane zdjęcia - 3 smugi :-)
  12. O Bogowieeee, Szlemik wygląda zupełnie jak mój Bonuś [*] Aż mi się serce ściska, że nie dam rady finansowo pomóc, bo sama mam tymczaskę, która nieźle mi trzepie portfel:-(
  13. Pisałas, że tu bywasz tak koło godz 13 ? Dobrze zapamiętałam?
  14. Taks mi odpowiedziaa, że wychodzi dopiero z dołka i nie da rady uszyc kubraczka, że dopiero się bierze za szycie obroży po dłuższej przerwie, ale ma jakiś podwójny sweterek po jakimś swoim psiaku i mi przyśle. A poza tym napisałam na wątku, w którym można pisać czego się szuka na bazarkach i mi ktoś podesłał linka do wąku dziewczyny, która szyje różne cudowności i kubraczki też. Więc napisałam tam z pytaniem ile taka "usluga" będzie kosztować
  15. Moja Amiga by niestety tej pierwszej godziny nie wytrzymała i byłoby ząb za zab
  16. [quote name='Doda_']kubraczki ? a ile Nuria waży ? bo mam jakiś w piwnicy . . taki sweterek . .[/QUOTE] Waży teraz gdzieś koło 12 kg a długość od obroży do ogona ma jakieś 50 cm :)
  17. [quote name='Nutusia'] Może napisz do Taks - nawet jeśli akurat nie robi bazarku, może uszyje na zamówienie. Tosinie nasze tak uszyła - solidnie, na wymiar - jak trzeba :)[/QUOTE] Spróbuję, choć gdzieś kiedyś słyszałam, że ona nie ma czasu, ale nie pamiętam kiedy to było
  18. [quote name='Nutusia']Jeśli Nuśka tak szaleje na chorych gałązkach, gdy praktycznie każdy ruch sprawia jej ból, to strach się bać co będzie wyprawiać na naprawionych ;) Doda_ - wszystkie zwierzaki nasze są :) My to wiemy, ale niestety mój Lesio uznaje tylko te rodzaju... żeńskiego...[/QUOTE] Dlatego mi tak w ten ból jest ciężko uwierzyć. Ale mi tłumaczą, że jak pies jest nakręcony na szaleństwa, to zapomina o bólu. Nie to, co my, jęczący dwunożni. Czy ktoś może się natknął gdzieś na bazarkach na kubraczki dla psów? Bo kubraczek "pokreśkowy" posłuzył nam na dwa wyjścia i poszedł w nim zamek. Ścisnęłam go trochę i mam nadzieję, że jeszcze na kilka razy będzie, ale obawiam się, że nie dłużej. Nusia jest jednak trochę większa od Kresi :-)
  19. [quote name='paoiii']Raczej park ;) A Safari do szaleństw fakt, ale i tak na smyczy to je jakos poskromimy może ;)[/QUOTE] To może jutro? Póki pogoda jest jeszcze jako taka.
  20. Ooo super by było. Tylko młoda będzie chciała szaleć z seterką :-) Ale gdzie mniej więcej bywasz? W parku, czy na pasie startowym?
  21. No własnie, a w pozycji leżącej ma juz trochę zdjęć, to żaden cymes :-)
  22. Myslisz, że to łatwa sprawa fotografować tego perszinga??
  23. Ona nas tu piłą mechaniczna chce traktować !!
×
×
  • Create New...