Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Podobno równie skuteczne jest krojenie cebuli :-)
  2. Na kota niby nie wygląda, ale kto wie, co tam w Alutce siedzi :-)
  3. [quote name='Nutusia']No... ja się chciałam zamienić, ale Ty Alutki nie chciałaś! ;) :)[/QUOTE] No bo to Alutka była największą inspiracją dla Nusi
  4. Bo Alutka przychodzi wtedy, kiedy ona chce być miziana, a nie wtedy, kiedy ją ktoś woła do miziania :-)
  5. [quote name='Nutusia'] , bo szprotka z Alutki niemożebna), [/QUOTE] Jak ma nie być szprotką, skoro albo ucieka przed Helenką (to w domu), albo za Helenką goni godzinami (to na DWORZU :-) )
  6. Stanowczo powinna Nusia zostać ze stadkiem u Nutusi, bo przy mojej Amidze Nusia więcej leży na podusi = pupinie Amigi. Nie ma bodźców do pędzenia za stadem :-)
  7. [quote name='Ziutka']Wszedzie tak miło powinno być :)[/QUOTE] Święte słowa :-)
  8. [quote name='Mattilu']Nusia super dzielna, ale to chyba tez znaczy, ze doktor cudotworca ujal jej bolu, prawda?[/QUOTE] Na to wygląda :-) A ja jako ta malkontentka strasznie bym chciała, żeby łapka lewa już tak nie zwisała jak teraz, tylko żeby młoda się pewniej na niej podpierała. Mam nadzieję, że jak zaczniemy bieżnię wodną, to będzie bardziej widoczna poprawa tej łapki. Teraz niby szwy sa zarośnięte, ale pozostaly strupki, które Nusia (jak zniknie z moich oczu) wciąż jeszcze wylizuje i szew robi się różowy. Panie rehabilitantki wolą z bieznią wodną poczekać aż szew będzie już całkiem suchy, żeby nie wdało się jakieś zakażenie.
  9. [quote name='Nutusia']Jak serce wielkie, to i osoba powinna być odpowiednich gabarytów, co by uszami nie wystawało :)[/QUOTE] Serce miętkie, to i w malutkiej osóbce się zmieści :-) Byłyśmy dzisiaj na rehabilitacji u "moich pań". Stwierdziły, że chyba Nusię podmieniłam, bo leżała grzecznie prawie przez cały czas bez smaczków. Ale pochwaliły nas, a właściwie Nusię. Bo teraz właśnie przychodzi do nich na rehabilitację piesek po usunieciu główki kości udowej i przez 3 miesiące wcale nie stawał na tę operowaną łapencję. Dopiero po 3 miesiącach właściciele zdecydowali się na rehabilitację psiaka. A Nusia pląsając, bo pląsając, ale używa obu łapek (tą powtórnie operowaną wprawdzie jeszcze bardzo rzadko, ale czasami już się na niej podpiera)
  10. [quote name='Mattilu']i złośliwa przekręcaczka! :eviltong: Ja o SERCU Nutusiowym mówiłam, że WIELKIE :loveu:[/QUOTE] Na szczęście każdy wie, o czym była mowa :-)
  11. No bo co ja poradzę, że mam oczy na mokrym miejscu? Jutro mamy pierwszą rehabilitację. Panie rehabilitantki już się nie mogą doczekać na Nusię. Co ona ma w sobie, że kradnie wszystkim serca?
  12. Uffffffffffff jesteśmy w domku. Amiga też już przywieziona, więc jesteśmy w komplecie. Wczorajsze wyciąganie szwów odbyło się wrecz zaskakująco bezproblemowo. Nusia po powrocie do stada zaczęła tak wariować i szaleć, że nie dało się jej powstrzymać. Łapinki i dupinka jej się jeszcze trochę zaplatają, ale teraz ostro zabieramy się za rehabilitację i czekamy jak sytuacja z kolankiem będzie się rozwijać. [B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Nutusi i Jej Mężowi jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję za wspaniałe przyjęcie[/SIZE][/COLOR][SIZE=4], [COLOR=#ff0000]pomoc i złote serce :loveu::Rose::buzi:[/COLOR][/SIZE][/B]
  13. Ja też się boję, bo węzełki są pieknie wrośnięte w skórę, a mała już trochę ma dość wszystkich zabiegów i histerycznie reaguje na wszelkie doktorskie zabiegi. No ale trzeba i przez to jakoś przejść
  14. [quote name='Gosiapk']A ja się Lili trochę boję :) Nie tego, że ugryzie! Ale jak skoczy na człowieka z tej radości w pędzie to siedzisz na de w błocie :D[/QUOTE] Oj siedzisz, siedzisz. A jak nie będziesz umiała robić uników, to i zęby możesz stracić :-)
  15. Dzisiaj mamy jakis taki gorszy dzień, niby rano pobawiła się z psiaczkami Nutusi, ale potem schowała się w innym pokoju. Co było dotąd niemożliwe, żeby leżała osobno bez swojej pańci. I właściwie prawie się nie ruszała z miejsca. Bylismy potem u doktora i na rehabilitacji i pan doktor nam dał tabletkę przeciwbólową i ewidentnie mała się ożywiła. Teraz mamy jutro przerwę w rehabilitacji a w niedzielę po godz 19 mamy ostatnią rehabilitację i wyjęcie szwów. No i w poniedziałek powrót w domowe pielesze i obowiązkowo potem co drugi dzień rehabilitacje
  16. Bardzo, bardzo dziękujemy i za zyczenia i za następny bazarek. Teraz to pewnie i na rehabilitację pooperacyjną się nam uzbierają pieniążki. Dzis jedzieny już na czwartą rehabilitację. A Nusia wczoraj zgodnie pedziła z całym stadem do ogrodu, żeby przegonić tych wstrętnych złodziei, którzy tak średnio co godzinę się zbliżają do domu. ;) Łapka gorsza, ta sztywna jest niestety jeszcze nie używana, tylko ją młoda przerzuca. Ale drugi staw biodrowy już jej wcale nie przeszkadza. No może czasem jej się jeszcze dupinka zaplącze, ale jest już na prawdę bez porównania z tym, co było jeszcze 2 dni temu :-)
  17. [quote name='Mattilu']...a jez Jerzy jest cudny![/QUOTE] Obiecany Pan Jeż Jerzy [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291817_zps16354827.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291817_zps16354827.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291814_zpse34c6058.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291814_zpse34c6058.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291811_zpsf8e6b099.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291811_zpsf8e6b099.jpg[/IMG][/URL] I na deser mina Liluchny (bezcenne je robi :-) ) [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC301818_zps0ec8779a.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC301818_zps0ec8779a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC301820_zps27ed96a3.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC301820_zps27ed96a3.jpg[/IMG][/URL]
  18. WSZYSTKIEGO SZCZĘŚLIWEGO W NOWYM ROKU :-) My wczoraj przed północa obżeraliśmy się nieprzyzwoicie fondue z pysznym winkiem a o północy wypiliśmy lampkę szapmana i poszliśmy grzecznie spać. Za to Nusia od rana wykazuje superową aktywność, biega (już nie tylko przemieszcza się) za psiakami, bawi się z nimi już aktywnie, a nie stacjonarnie. Szwy pięknie się zrastają. Dzisiaj wieczorem idziemy na trzeci seans rehabilitacji na godz 19-tą, to pewnie jutro młoda zacznie fruwać za rezydentami :-) A na pytanie skąd jest Pan Jeż odpowiem - wiadomo - z lecznicy :-)
  19. A ja tu wstawię jeszcze jednego podopiecznego Nutusi i Jdej Męża :-) [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291817_zps16354827.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291817_zps16354827.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291811_zpsf8e6b099.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291811_zpsf8e6b099.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291814_zpse34c6058.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291814_zpse34c6058.jpg[/IMG][/URL]
  20. Terapeutka psia - Kreseczka też się załapała na fotkę [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_PC281804_zps46cf8a68.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_PC281804_zps46cf8a68.jpg[/IMG][/URL] Siedem nieszczęść albo i więcej - kubraczek z nogawkami n[I]ie wzbudza w Nusi zachwytu [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291810_zpsf70cbfbf.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291810_zpsf70cbfbf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291815_zps996804bf.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291815_zps996804bf.jpg[/IMG][/URL] [/I] No i jest tu taki okaz , który wzbudza powszechną sensację :-) [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291817_zps16354827.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291817_zps16354827.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC291814_zpse34c6058.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC291814_zpse34c6058.jpg[/IMG][/URL]
  21. A tu jeszcze zdjęcie Nusi na haju :-) [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_PC281803_zps9b2bb843.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_PC281803_zps9b2bb843.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_PC281807_zps5fcc3c96.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_PC281807_zps5fcc3c96.jpg[/IMG][/URL] Kumpelek do wspólnego wylegiwania sie Nusia ma kilka :-) [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_PC281805_zps69a9aa9d.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_PC281805_zps69a9aa9d.jpg[/IMG][/URL] Ale najlepszą modelką jest Lili - wzmiankowany wyżej czołg, bo jej facjata w czasie snu jest nie do opisania. Zdjęcia tego nie oddają, bo oczywiście jak na paluszkach podchodzę, żeby pstryknąć zdjęcie, to już jest po minie [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC301818_zps0ec8779a.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC301818_zps0ec8779a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3009/nuria_wybieg_PC301820_zps27ed96a3.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3009/nuria_wybieg_PC301820_zps27ed96a3.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='Lidan']A to się panna stroi dzisiaj :-) Przymiarka przedsylwestrowa? :p[/QUOTE] No pewnie, jeszcze do stroju dojdzie srebrny brokat na irokeza na zadku :-)
  23. [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_DSCF29131_zps61bcdd10.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_DSCF29131_zps61bcdd10.jpg[/IMG][/URL] I tylko zestaw przy Alutce się zmienia :-) [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF29381_zpsc147f6de.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF29381_zpsc147f6de.jpg[/IMG][/URL] A tu się cały zestaw zmienił :-) [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF2935_zps01179882.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF2935_zps01179882.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF2932_zps8e3e0cb6.jpg.html"][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF2932_zps8e3e0cb6.jpg[/IMG][/URL]
  24. Obiecałam wstawić Nutusiowe zdjątka i choć mój komp się buntował wyjątkowo to jednak mi się coś udało wymodzić. Na początek - mimo że po Świętach to jednak pewnie Wszystkim pocieknie ślinka:-)- urodzinowy torcik Nutusi [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_DSCF2925_zpscb2f563d.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_DSCF2925_zpscb2f563d.jpg[/IMG][/URL] I harce i swawole [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_DSCF2915_zps3cfeca8b.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_DSCF2915_zps3cfeca8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_DSCF2910_zpsca92a04e.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_DSCF2910_zpsca92a04e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/nuria_wybieg_DSCF2908_zpsb85cf21c.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/nuria_wybieg_DSCF2908_zpsb85cf21c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://s609.photobucket.com/user/amiga3/media/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF2944_zps6d5fcbdc.jpg.html][IMG]http://i609.photobucket.com/albums/tt175/amiga3/amiga3007/nuria_wybieg_DSCF2944_zps6d5fcbdc.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...