-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Z tego co pamiętam, to podawał kwotę 800 zł (dla Nutusi) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oooooooooooo witaj Królowo Dijon. Jak będziesz jechać dyliżansem, to jedź przez Kraków pliiiiiiiis. Bardzo chętnie się z Tobą zabiorę. Dzieki za szczegółowsze informacje, bo ja napisałam to, co zapamiętałam z naszej rozmowy. Jestem już na 80% zdecydowana, że skorzystam z Twojej propozycji i releguję Nusię do "złotego doktora". Nie myslałam własciwie o Świętach, bo nie wyobrażam sobie zwalić się Wam na Święta. Sama zresztą nie wiem, czy nie będę podejmowac u siebie siostry z jej synem w czasie Świąt. Ale jakby to było możliwe, to myślałam o jakimś piątku i jeśli bym mogła skorzystać z oferowanego pokoju choć na kilka dni, żeby w najgorszym momencie nie zwalać Wam na głowę mokrych zasiuranych i obesr.......podkładów i jej jojczenia bezpośrednio po operacji. Napisałam jeszcze dziś do lecznicy w Dębicy, która zajmuje się leczeniem komórkami macierzystymi - głównie po zlamaniach, przy deformacjach stawów, czy przy chorobach np wątroby. Namiary podała mi Bahlsa, bo znalazła to gdzieś na fb. Jednak podejrzewam, że taka kuracja bylaby jeszcze droższa niż kuracja komórkam osocza. Zobaczymy co odpiszą -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Byłoby super, tylko trochę się obawiam. Bo Nusia nie za bardzo powinna szaleć z większymi psiakami z powodu jej kontuzji, a Amiga nie lubi dorosłych suczek :-( -
Zdesperowana czekającą moją tymczasowiczkę Nurię operacją obu łapek zapraszam znowu na bazarek - tym razem z psimi akcesoriami [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249008-Adwent-kalendarz-dla-ps%C3%B3w-obro%C5%BCa-z-bulami-i-inne-psie-cuda-na-leczenie-Nurii-do-7-XII[/url]
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Jak sobie wyobrażę jej wyroby z własnej wędzarni z musztarda Dijon, mi ślinka cieknie -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A no racjaaaaaaaaaaaa - po musztardę pojechała na Pigalak :evil_lol: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']To moze niech Nutusia jeszcze doktora wypyta na okolicznosc mozliwosci zrobienia obu stawow oddzielnie: jakie sa wady i zalety kazdego z rozwiazan i jakie sa mozliwosci rehabilitacji w jednym i w drugim wypadku...(zanaczy: razem i oddzielnie)[/QUOTE] [quote name='DoPi']do doktora Nutusi, zapytać o szkodliwość dwóch zabiegów;)[/QUOTE] To jeszcze wypadałoby Nutusi zapytac, czy by się zgodziła dwa razy mojego połamańca przehotelować. A coś Nutusia o nas chyba zapomniala albo co? Bo miała nam tu napisac dokładniej o konsultacji u "złotego doktora" a od tamtego czasu wcale tu do nas nie zaglądnęła :-( -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Obiecywałam, że zaproszę na "psi" bazarek, co niniejszym czynię. Cel - taki sam jak poprzednie dwa bazarki - naprawa gałązek Nusi :-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249008-Adwent-kalendarz-dla-ps%C3%B3w-obro%C5%BCa-z-bulami-i-inne-psie-cuda-na-leczenie-Nurii-do-7-XII[/url] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dzięki Doda_ :-) A ja aż do znudzenia znowu zapraszam na "psi bazarek" dla Nusi [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249008-Adwent-kalendarz-dla-ps%C3%B3w-obro%C5%BCa-z-bulami-i-inne-psie-cuda-na-leczenie-Nurii-do-7-XII?p=21585362#post21585362[/url] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
To znów dwie narkozy są, co też nie jest bez znaczenia. A zresztą nie wiem, bo dr sugerował, że można obie naraz -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Mówią, że ciężko będzie na początku z dwiema stronami zrobionymi naraz -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ha i drugi smakołyk mi się dostal. Bez tego to ani rusz. Że ja jeszcze nie przytylam po tych tonach smakołyków które pochłaniam w czasie rehabilitacji! [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-yRD6gBnCOks/UpOq49VXX6I/AAAAAAAABVI/ku2GCJaRO0A/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251564.JPG[/IMG] A teraz b edzie coś, czego naprawdę nie lubię - bieżnia bleeeeh\ [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bQ7Car7qQi0/UpOq4xncfGI/AAAAAAAABVE/TTcZXjNIuXw/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251565.JPG[/IMG] Nie lubię, nie lubię! [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PrsWyPeFbMI/UpOq7epDGcI/AAAAAAAABVY/nkKvJMaUZ_k/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251567.JPG[/IMG] Wyszłabym już z tego mokrego, ale się nie da [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ypjy4kc6okw/UpOq6jDpm6I/AAAAAAAABVU/mOdv0irlk5A/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251568.JPG[/IMG] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ja cały czas się zastanawiam nad tymi komórkami osocza, bo a nuż. A Nuż by nie trzeba było Nusi operować tego drugiego stawu. Ale z drugiej strony już dwóch lekarzy wypowiadało się przeciw tej opcji. A ja strasznie się boję jak młoda będzie się zbierać po operacji, kiedy obie strony będzie miała nieczynne :-( A tu moja bieda na rehabilitacji Nie chcę, nie chcę nie trzymajcie mnie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-kzsaARltfZM/UpOrJHnJt5I/AAAAAAAABVw/di8KWTNST18/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251559.JPG[/IMG] No mamuś, dlaczego mnie tak męczą? [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xqP4hR1w1Dg/UpOrJu9mdoI/AAAAAAAABWA/7eLND0v_fqo/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251560.JPG[/IMG] No doooobra, z takim smakołykiem to ewentualnie poleżę spokojnie [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mFFJna1phtY/UpOrJpo-hSI/AAAAAAAABWE/_6hT9mzPvug/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251561.JPG[/IMG] Jakimiś prądami mnie tu traktują [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-bElmKtk8YJQ/UpOrKeklebI/AAAAAAAABWI/HSJFZdW9phg/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251562.JPG[/IMG] Co ja tak narzekam, przecież mnie te Panie bardzo lubią, miziają mnie, przytulają i chcą dla mnie dobrze [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--iwxM8w1Jkk/UpOrK7pp6hI/AAAAAAAABWQ/cQxT0EXqoxw/w640-h480-no/nuria_wybieg_PB251563.JPG[/IMG] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
W Wigilię trzeba będzie podsłuchać co Hopcia wymyśla na autora tych określeń :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A już myślałam, że zostałam samiutka z tą decyzją. Dzięki Mattilu -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Buuuuuuuuuuuuu nikt do nas nie zagląda i nikt mnie nie chce wesprzeć jakąś poradą. A ja tu główkuję od wczoraj aż mi ze łba paruje. No bo niby taką samą diagnozę i to samo dzialanie proponował ten doktor z nemocnicy i teoretycznie za sam zabieg zapłaciłoby się mniej, ale i paszport i dojazd (to już mały Pikuś) Ale jakoś tak nie wyobrażam sobie, żeby w dzień zabiegu zabrac sunię do domu i nie mieć możliwości jej skontrolowania. No i co z usuwaniem szwów? Znów trzeba by pewnie do nemocnicy jechać -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła do mnie Nutusia po rozmowie z jej "złotym doktorem". Obiecała, że tu też napisze, ale pewnie jak wpadła w stado, to koniec! :-) Ogólnie rzecz biorąc terapia komórkami osocza wg dr Traczyka w przypadku Nusi nie ma absolutnie sensu, bo to dobra metoda na stawy ze zwyrodnieniami z reguły z powodu podeszłego wieku "wlaściciela stawów" A młoda ma deformacje czysto pourazowe - miała złamaną kość łonową i krzyżową. Ma też niefortunnie skróconą kość udową z tej bardziej pokiereszowanej strony. I te dwie rzeczy trzeba w pierwszym rzędzie naprawić. A kolano nie jest w tym momencie "gardłową" sprawą. Ona może mieć to kolano już zawsze usztywnione, ale to jej tak nie przeszkadza, tak jak przeszkadzają i bolą stawy biodrowe. Podobno można te oba stawy nareperować za jednym zamachem i doktor by się tego podjął (za 800 zł) przy czym on by się nie zgodził tego zrobić, gdybym ja zaraz po zabiegu zabrala sunię do siebie. Dr chce ją widzieć przez pierwsze 10 dni (tzn nie codziennie, ale po zabiegu no i do wyjęcia szwów) Nutusia :loveu::loveu: zadeklarowała, że ona może Nusię u Siebie "przehotelować" przez te 10 dni. No i co Wy na to? -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Fajnie, przynajmniej poodkurza na wysokościach :-) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Uppppsssssssssss, to już się boję, bo mam w planie jeszcze jeden "psi" bazarek z kalendarzem adwentowym z gadżetami dla piesków (trochę będe z tym spóźniona, ale to vis superior) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska'][SIZE=1] [SIZE=2]A że tak zapytam to co jest tak z medycznego punktu widzenia dla Nurki bardziej wskazane i stawiajace na skuteczność - osocze czy operacja? [/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] A żebym to ja wiedziała. Przecież się na tym nic a nic nie znam. Dlatego czekam jeszcze na konsultacie Nutusi i Dody -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
AMIGA replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za spamowanie, ale pozwolę sobie zaprosić Wszystkich na przedświąteczny bazarek przeznaczony na operację mojej tymczaski Nurii. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248945-Figur%C3%B3wki-dziecinne-ksi%C4%85%C5%BCki-i-wszelakie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-leczenie-Nurii-do-7-XII-godz-20?p=21576287#post21576287[/url] -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Kochane, nie bijcie pliiiiiissssssssss, bo ja znów wjeżdzam z zaproszeniem na przedświąteczny bazarek. Muszę przecież uciułać pieniążki na obcięcie głowy psu;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248945-Figur%C3%B3wki-dziecinne-ksi%C4%85%C5%BCki-i-wszelakie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-leczenie-Nurii-do-7-XII-godz-20?p=21576287#post21576287[/url] -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Ale superowe zdjęcia. Jak fajnie, że chłopaki tak się ze sobą świetnie bawią. A teraz może mnie Majkowska nie zabije, bo sobie zaspamuję troszkę. Bo zaproszę na przedświateczny bazarek przeznaczony na zasilenie konta mojej tymczasowiczki na jej operację łapek :-( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248945-Figur%C3%B3wki-dziecinne-ksi%C4%85%C5%BCki-i-wszelakie-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-leczenie-Nurii-do-7-XII-godz-20?p=21576287#post21576287[/url]