-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Wy tu o serze, a mi się tak wydaje że fajnie by było zobaczyć znów jakąś fotkę z uśmiechem gojącego się Nurasa :)[/QUOTE] Obiecałam już sobie, że zrobię znowu jakies zdjęcia Nusiali w czasie rehabilitacji, postaram się w poniedziałek coś napstrykać -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_'] Fajną siostrę masz :diabloti: [B]masz aż tyle cierpliwości ?[/B] moje już dawno by się skończyły . . . :evil_lol:[/QUOTE] Już taka głupia (no powiedzmy spolegliwa) jestem -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Do sernika to i owszem, ale do pierogów chyba nie za bardzo się nadaje :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Ser na sernik. Ale za dużo naraz chciała zmiksować :-( Moja siostra jest w ogóle zdolna, po jej odwiedzinach mamy zawsze jakies szkody - a to ukręcony kurek w kuchence, a to zalany zasilacz do laptopa syna, a to wyżej wzmiankowany przepalony blender:angryy: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj Nusia poznała Ciocię Lidan. Oczywiście miłość była natychmiastowa. Ciocia :loveu:nam zasiliła konto rehabilitacyjne o 50 zł. Planowała najpierw kupić jakieś smakołyki, ale dobrze się nawet stało, że nie kupiła, bo Nusia już tak spaskudzona jest przez dokarmianie na rehabilitacji, że nosem na wiele smaczków kręci. Dziś w bieżni wodnej nawetpieczonych przeze mnie ciasteczek serowych nie za bardzo chciała. Przepraszałam ją na 10-tą stronę że nie upiekłam tym razem ciasteczek wątróbkowych, ale siostra mi przepaliła blender i nie mialam czym zmiksować wątróbek :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Bo jeden juz sie zakochal:evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Majkowska']Trzeba zmienić tytuł :diabloti:[/QUOTE] Hahahahaaaa baaaaaaaaaaaaaaaaaa bardzo smieszne. Ja dobrze wiem, że nie powinnam brać tymczasów, bo się w nich zakochuję (jest parę takich exemplum, w których bardziej się zakochuję - patrz Kreska i teraz Nusia) Ale tym sposobem bym już miala całkowicie zapsiony dom i nie pomogłabym już żadej następnej bidzie. A tak a propos Kresi - to odpracowała w 1000% to kłapniecie ząbkami w moim kierunku w czasie poprzedniej mojej wizyty u Nutusi. Tak się przytulała tym razem, tak mi dawała buzi, wciąż chciala wskakiwać na kolanka, że na powrót zawojowała moje serce :loveu: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majkowska']Nuras jest piękny , żaden tam najbrzydszy szczeniak, wyrosła cudnie i przedewszystkim jest przemiła i przekochana :)[/QUOTE] [quote name='Mattilu']Potwierdzam i przylkepuje :)[/QUOTE] Toż ja to wiem, tylko jakoś żaden fantastyczny domek się jakoś w niej nie zakochuje :-( -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Czyżby Nusia była tak towarzyskim psem, że nawet nieznajomi są przez nią mile widziani?[/QUOTE] Oj taaak, ona kocha wszystkich. Moja siostra, która widziala najpierw Nusię tylko na zdjęciach ocenila, że to jest najbrzydszy szczeniak z wszystkich, które dotąd "tymczasowałam". Ale jak przyjechała do nas na Święta, Nusia zaraz rzuciła się do euforycznego powitania. I siostra natychmiast się rozkleiła. Bo jak to możliwe, że Nusia jej wcale nie znała, a witała ją jak najlepszą przyjaciółkę -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] co by nie dostać... no...!):cool3:[/QUOTE] Co by nie dostać trza by iść z obstawą -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Złe,złe, ale ciasteczka wątróbkowe się będą dziś piekły -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Oj ale Wam zazdroszczę tego Bankowego (no i oczywiście oglądania jaj sołtysa :evil_lol:) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Baby też czasami sa z jajami :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Będziemy się rozglądac, o ile nas Patison nie pożre po drodze;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No trudno, teraz to już "po ptokach", szwu nie widać Lidan - już wiem, rehabilitację zaczynamy w piątek o godz.16 -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Otototo i tej wersji się trzymajmy. Szewek na dupince Nusi obcięty (nie wiem czy tak może zostać, ale wetka też nie znalazla supełka i stwierdzila, że to jakiś wewnętrzny szew i tylko go obcięła przy skórze :-( ) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No tak, kamerki musiałyby wisieć w takim miejscu, żeby były poza zasięgiem Pomysłowego Dobromira = Alutki -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
No bo Amiga najczęściej bywa niemiłosiernie zarośnięta, więc może tylko przypominać sznupka :-) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Alutka działa mniej więcej tak jak na filmiku - tyle, że bez użycia krzesła i tak z 1000 razy szybciej! [URL]http://www.youtube.com/watch?v=_ym0rxisOpw[/URL] Z dobrych wieści - wygląda na to, że jeżowi Jerzemu zdarza się samodzielnie opróżnić pęcherz!!!!! :)[/QUOTE] Jaki cwany!!! Może Wy też zainstalujecie kamerkę? To by był hit sezonu :-) A z jeżem Jerzym to super wieści. Może akurat nadejdzie taki moment, kiedy Jerzy będzie się nadawał do samodzielnego życia w ogrodzie -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To super, że Gapiszonek tak się rozkręca. Oby tylko to rozkręcanie nie rozkręciło się za bardzo i oby Gapiszonek nie dorównał Alutce i Liluchnie:evil_lol: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Tylko muszę jutro zadzwonić do rehabilitantek,bo zostawiłam u nich ściągę z godziną piątkowej rehabilitacji i nie jestem pewna, czy mamy być o godz. 15, czy o 16 -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
AMIGA replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Wow!Super,że wreszcie udało się "dopiąć" bazarek!!!![/QUOTE] On nie jest wcale taki calkiem dopięty, mam nadzieję że nic już więcej nie wyskoczy -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Za wcześnie dla mnie troszkę :( [/QUOTE] Ale jak zaczynamy o godz 16, to ponad godzinę nas tam masakrują, potem muszę młodą trochę wysuszyć i dopiero się ewakuujemy -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A przecież kundel to nic gorszego :-) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
AMIGA replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Dziś na konto psiaczków z tego wątku poleci 293 zł z bazarku ksiązkowo-różnistego z rzeczy, które ofiarowała Felka z Bagien -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
O kurcze, a mnie się gdzieś zapodziała w trakcie remontu książeczka zdrowia Amigi. To mam teraz psa nierasowego ?????