Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Amiga ma tatuaż, poza tym jak dotąd - przez jej prawie 11 lat życia nie miała okazji przekraczać granice. Dlatego nie pomyślalam o chipowaniu, a była w kwietniu u nas akcja bezpłatnego chipowania :-(
  2. Upssssssssssssss to nieźle. Ale może jakby Nusię wzięli do schroniska, to by ją tam wyleczyli ;) Podobno niektórzy tak robią - oddają chorego psa do schroniska, a po wyleczeniu zabierają z powrotem ;) Z radością, że niby zguba się odnalazła ! Napisałam maila ze zdjeciami, ciekawe kiedy będzie jakaś odpowiedź.
  3. Wielkie dzieki za gotowość pomocy. Musiałabym w takim razie Amige zaczipować i obu wyrobić paszporty. Chociaż gdyby to byl wyjazd jednodniowy, to Amiga spokojnie mogłaby zostac w domu. Zabieraam się do pisania maila do nemocnicy na kraji mesta :-)
  4. [quote name='Majkowska']Może i by ciocia miała ;) [B]Sprzątniemy moją teściową[/B] i droga wolna ;) [/QUOTE] No jasne, jasne, żeby było na mnie! Teściusię trzeba pokochać, a nie sprzątać.
  5. To chyba faktycznie spróbuję. Tylko nie wyobrażam sobie jak to logistycznie rozwiązać, gdybym miala tam jechać na jakieś zabiegi. Ani tam nie mam się gdzie zatrzymać, ani tu nie mam jak zostawić Amigi samej :-( A i chciałam bardzo podziekować Majkowskiej :loveu::Rose::Rose: Nusia dostała od niej 200 zł. Od dawna mi zapowiadala (Majkowska oczywiście nie Nusia), że chce się dołożyć do rehabilitacji Nusi, ale w zaistniałej sytuacji niech to będzie pierwszy zastrzyk gotówki na zabieg :-)
  6. Ooooo, a jak tam pisalaś? J.angielskim niestety nie władam, tylko niemieckim
  7. Cóż można napisać - jak widać nie można przylepiać psu etykietki "niebezpieczny dla dzieci", bo wszystko jest pojęciem względnym. Cudownie, że Chmurcia się tak wspaniale wpasowała w domowe, ojczyste pielesze :-)
  8. Zapraszam na wątek mojej tymczasowiczki Nurii - w podpisie. Bardzo potrzebujemy pomocy, bo dziewczynkę czeka operacja i dalsza rehabilitacja :-(
  9. [quote name='Mattilu']Pięknościowe banery!!! Bardzo pięknie dziękujemy! :Rose: :Rose::Rose:[/QUOTE] Tobie też bardzo pięknie dziękujemy :Rose::Rose::Rose:
  10. To pewne, że teraz jest szczęśliwy. Trzeba się tej mysli trzymać
  11. Ja już niby też umialam, ale zapomniałam sobie o tym nieszczęsnym podświetleniu banerka :oops:
  12. Udało się, Nutusia wielkie dzięki za instrukcję
  13. Jednak cuda się zdarzają.
  14. Tzmestudio - wieeeeeelkie dzięki, wszystkie sa super :-) I znów zapomniałam co mam zrobic, żeby ukraść banerek. Czy mam kliknąć na kopiuj adres obrazka, czy na co? :-(
  15. Energia go rozpiera, a z wózkiem i dzieckiem to pewnie dla niego żadna frajda :-( Ale współczuję Ci tej przygody nad Wisłą. Ja bym chyba też dostała zawalu serca jakby mi Amiga tak gdzieś zniknęła. Bo już dostaję zawału jak mi znika na bardziej bezpiecznym terenie.
  16. [quote name='Mattilu']Tez tak mysle. One [B]wszystkie tam gdzies sa i[/B] czekaja na nas.[/QUOTE] Ja też w to mocno wierzę i wciąż się zastanawiam jak mój pierwszy pies Fazi dogaduje się tam z innymi psami?? Bo tu mój spacer z nim polegał na wieeeelkim okrążaniu innych psów. Fazi gryzł się z każdym psem, a im większy był ten pies tym chętniej Fazi się na niego rzucał :-(
  17. Majkowska - pierwsze koty za płoty :-) Nusia bardzo, bardzo dziękuje :-)
  18. Upsss, ja już nie wchodzilam na pocztę
  19. [quote name='Nutusia']To ja w takim razie czekam na banerek ;) I fanciki odkurzam na bazarek :)[/QUOTE] A doszły zdjęcia?
  20. Ona jest z Wami wciąż
  21. Może trzeba by wywiesić wielki transparent przed bramą, że nikogo nie ma w domu, albo że nowych już nie przyjmuje się :-)
  22. Jedruś to szczęściarz. Kto ma ciepłe okłady z psiego futerka to wie :-)
×
×
  • Create New...