Upssssssssssssss to nieźle. Ale może jakby Nusię wzięli do schroniska, to by ją tam wyleczyli ;) Podobno niektórzy tak robią - oddają chorego psa do schroniska, a po wyleczeniu zabierają z powrotem ;) Z radością, że niby zguba się odnalazła !
Napisałam maila ze zdjeciami, ciekawe kiedy będzie jakaś odpowiedź.