Jump to content
Dogomania

AMIGA

Members
  • Posts

    19549
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by AMIGA

  1. Wątróbkowe ciasteczka ona owszem zjada bardzo chęnie, ale ileż można/ Ona ma reabilitację co dwa dni, a z tego co kiedyś słyszałam, nie powinno się za często dawać wątróbki zwierzom
  2. Ale czasami takiemu zgrymaszonemu zwierzątku przydałoby się troche dopuckać - ta księżniczka już nawet ciasteczek serowych nie chce jeść w bieżni wodnej :mad:
  3. [quote name='jola_li']Chciałabym wpłacić dla Nurii skromne 10 zł - czy mogę prosić o numer konta?[/QUOTE] Ooo witamy i bardzo, bardzo dziękujemy razem z Nusią :-) [quote name='Mattilu']O! Ciocia Jola dobila do Nusi :)[/QUOTE] Dobrze, że nie dobiła Nusi ;):evil_lol:
  4. Nusia dostała dziś od EwikS 100 zł i obiecuje, że po powrocie z zabiegu osobiście podziękuje donatorce :-)
  5. To może jeszcze Nusia by dołączyła?
  6. [quote name='Mattilu']Zgadzam sie z przedmowczynia w calej rozciaglosci...[B]z wyjatkiem pierogow! Nie lepie ;) [/B] Alutka, ja wiem, Ty czekasz az moje dzieci zrobia sie duze i beda zostawac same z dwoma psami w domu ;)[/QUOTE] A ja nie piekę pierniczków - byśmy sie uzupełniły :)
  7. O nieeeee, czyli jednak muszę kleić te pierogi? :-( A tak na powaznie - stanowczo wolę, żeby potencjalni nowi pańciostwo dobrze przemyśleli decyzję przygarnięcia psa, bo czasami spontaniczne decyzje i myślenie, że jakoś się ułoży mają króciutkie nóżki
  8. Hahahaaaaaaaaaa baaardzo śmieszne. Dynię to może raczej Liluchnie słodkiej na łebol wsadzimy :-)
  9. [quote name='Nutusia']Że niby te nóżki?!?!? [B]To nie moje[/B], choć bardzo chciałabym takie mieć ;) :)[/QUOTE] Nie ważne czyje co je ....
  10. Też tak myslę - to się nazywa "wersja eksportowa". I ona się utrzymuje dłuższy, albo krótszy czas, a czasami już zawsze :-)
  11. Grunt, żeby zawsze było co świętować :-)
  12. [quote name='Poker']W końcu coś rusza, bo tak mało w tym okresie adopcji. Trzymam kciuki za sobotę. Alutka, nie unoś warg,aj ci to mówię :cool3:[/QUOTE] Może by jej na początej jakoś przzykleić tę unoszącą się wargę ;):evil_lol:
  13. [quote name='Gosiapk']To do soboty luzik, ręce wolne :)[/QUOTE] Eeeeeeeeeee, ja myslę, ż dla pewności trzeba już od dziś ściskać kciuki
  14. Czyli wypadałoby przywieźć przyczepkę ciasteczek?
  15. Co może byc gorszego niż kinderbal? Ja po łowieniu rybek z akwarium które w sekundzie zrobiło powódź w syna pokoju w czasie kinderbalu uwazam, że nic gorszego już się nie może zdarzyć. No jeszcze coś gorszego = wyścigi kto wypije szybciej przez rurkę napój (gazowany niestety) co o mało co skończyło się wzywaniem pogotowia. Ale oczywiście kciuki będą cały czas ściskane (hurrrraaaaaaa będe miała wymówkę żeby nie kleić pierogów)
  16. To ja będę z Hopencją swiętować osobno, bo u mnie jest dopiero 83 strona. Widać mam coś inaczej poustawiane w dogo.
  17. Ale na zewnątrz bedą ciasteczka wątróbkowe i serowe
  18. [quote name='Nutusia']Optymistka - prze Liluchowym jęzorem myśli, że się schowa!!!!! ;) :)[/QUOTE] Nawet w klatce nie?:smile:
  19. Suuuuuuuuuuuper, dzięki. Będę się miala gdzie schować przed Nutusiowymi potworami, jak mnie będą (czyt. Lili) zalizać na amen
  20. A myslisz, że koty nie wejdą na blat i do garnka na tylnym palniku??
  21. Też myślę, że nie będzie potrzebna, ale z drugiej strony ona będzie ciągnąć do towarzystwa, a tak zaraz po operacji nie wiem, czy jej będzie wolno
×
×
  • Create New...