-
Posts
19549 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AMIGA
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pani Profesor']zapraszam na bazar, jeden i drugi :D[/QUOTE] I trzeci i czwarty, bo jeszcze się nie skończyly :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Cześć Nusina - lecę na bazarro :) A ten mój obiecany to chyba zrobimy jak już przyjedziecie ;) I ewentualną "krechę" u Doktora z niego pokryjemy :)[/QUOTE] Tak własnie myślałam, że będę miała co robić, jak Wy będziecie w pracy. Oczywiście podstawowym zajęciem będzie pewnie oganianie się od jęzora Lili no i mizianie wszystkich po kolei -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
AMIGA replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
Wygląda na to, że ja nic nie robię, tylko się bazarkuję :-) Ae tym razem zapraszam na bazarek na oddłużenie psów z tego watku. Fanty podarowała Felka z Bagien, ja tylko jestem budowniczym tego bazarku:-) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249234-Ksi%C4%85%C5%BCki-filmy-i-wszelakie-dobra-na-psy-Karusip-i-Jagienki-do17-XII?p=21616386#post21616386[/url] -
Mnie też prawie zawsze ciasta siadały (zwłaszcza sernik) i wciąż słyszałam od konsumentów tych ciast, że złej baletnicy to i rabek spódnicy przeszkadza (bo oczywiście usiłowalam zwalić na źle ubitą przez pomocników pianę, na nie nagrzany piekarnik itd) , ale jakoś te ciasta znikały w piorunującym tempie.
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Amigo kochana, specjalnie dla Ciebie: Jedrus do Hopki : moj Ty Wercyngetoryksie! My: ??? Jedrus: Bo ona taka waleczna![/QUOTE] Może pokaż Jędrusiowi parę zdjęć "mojej" Nuśki i zapisz co o niej powie? Strasznie bym chciała też mieć w zanadrzu parę epitetów. On jest mistrzem w tym :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nusia doczekała się następnego bazarku :-) Zapraszam serdecznie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249219-Schizofreniczny-bazarek-%C5%9Bwi%C4%85teczny-na-Nurk%C4%99-perfumy-i-WSPANIA%C5%81O%C5%9ACI[/url]!!! I dziękuję bardzo Pani Profesor za zrobienie bazarku i za dawkę humoru, który w niego włożyła :-) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I jeszcze Kopiec Kościuszki w oddali -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A widzisz,nie pomyślałam o tym :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Dziś zrobiłam już szczyt szczytów (ale ja wcale nie rozpuszczam młodej, nie) - piekę właśnie ciasteczka wątróbkowe dla niej, żeby jakoś ją zachęcić do chodzenia w bieżni wodnej. Już jest taka zgrymaszona, że się ze mnie śmieja w sklepie zoologicznym. Bo już nawet jakieś (smierdzące tak, że zdzierżyć nie można) szprotki zawijane w mięsko jej się [I]znudziły :-([/I] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']Ale na czubki palców trzeba stanąć ;)[/QUOTE] A wyobraź Sobie, że nie - mieszkam na ósmym piętrze :evil_lol: -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A i owszem. Czasami jak jest nad Krakowem calkiem przewiane powietrze, to nawet czubki Tatr widać -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']I coś ptaszki świergoliły, że Nutusia a AMIGĄ do Ziutki zawitają ;)[/QUOTE] Ooo a to Ci gaduły :-) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Ja to myśle, że donos donosem, ale jakąś wizytę poadopcyjną to koniecznie trzeba zrobić. Bo nie wolno tak męczyć psów :-) A Jędrkowi Kraków przesyła górę serdeczności i czeka na dalsze Hopciowe "epitety" -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Smoka koniecznie zabierzemy ze sobą, tylko jak się go u Nutusi podłączy do ognia? -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Miejsce w samochodzie jest, nawet pilot by się przydał, bo dotychczas zawsze Agamika jechała ze mną jako pilot -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Malo, że brzmi, ale - mam nadzieję, że smakuje też -
[quote name='Karilka']Nikt nie ma klatki kennel? Obiecuję się odwdzięczyć ;)[/QUOTE] Ja mam klateczkę, ale nie wiem, czy jej wielkość będzie dobra. Mieścila się w niej średniaczka sznaucerka
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A i moje naleweczki będą już chyba gotowe do konsumpcji :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Suuuuuuuuuuuuuperowo :-) Dzieki Ci Nutusiu za [SIZE=3][B][COLOR=#006400]WSZYŚCIUTKOOOOOOOOO[/COLOR][/B][/SIZE] -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Amiga, serdecznosc moc! :loveu: A ja przyjedziecie do Nutusi miedzy Swietami a Nowym Rokiem, to moze nawet uda nam sie poznac osobiscie ;)[/QUOTE] Właśnie dziś Nutusia ma dzwonić do "złotego doktora" czy ten termin jemu odpowiada. Ja już mam załatwione "wczasy" dla Amigi na ten czas. Jakbyśmy faktycznie miały się poznać osobiście to byłaby to taka wisienka na torcie :-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Felka z Bagien']Ola,nie wiem jakie to masz święto dzisiaj,ALE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!![/QUOTE] Oj skąd Wy wynajdujecie takie informacje? Nic się nie da ukryć? Dziekuję bardzo, bardzo serdecznie Nutusi też, ale mi sie nie udalo zacytować jej wpisu -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Koniecznie chcesz nas mieć na głowie w jakieś świąteczne dni? Spytaj Kresi, czy mi łydek nie ponadgryza jak tak długo u Was zabawię :cool3:;) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
AMIGA replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Oj tak, tak, w kurteczce już ostatnio wracałyśmy po rehabilitacji. Jest taka ociupinkę przyciasnawa, ale przynajmniej w to zimnisko nie wychodzi młoda taka nie calkiem dosuszona. Dzięki wielkie i Tobie i Kreseczce, bo na opakowaniu z kurteczki widnieje jej podpis :-) Kusisz tymi Świętami, ale nawet, jeśli siostra do nas nie przyjedzie, to nie chciałabym zostawiać swojego syna calkiem samego. On wprawdzie nie przywiązuje zbyt wielkiej wagi do wszelkiego rodzaju rodzinnych zjazdów, ale ja bym się nie calkiem komfortowo czuła, jakby on tu sam siedział. Muszę jeszcze skonsultować z siostrą, bo jakby ona nie miała zamiaru do nas przyjeżdżać, to niezły byłby termin między Świętami a Nowym Rokiem. Może mnie by się udało zrobić sobie wolne dni :-) -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
AMIGA replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Myslisz, ze sie bedzie chciala zemscic? :evil_lol:[/QUOTE] Wątpię, żeby się chciała zemścić, ale musi też odwzajemnić swoją miłość pięknymi "epitetami" Ale superowe zdjecia :-) -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
AMIGA replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Wpadlam akurat na ucztę fotograficzną. Ale napasłam oczy :-)