Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. KaRa_

    zakoceni.pl

    Dawno mnie tu nie było :-? Chciałam powiedzieć,że lada dzień będą u mnie małe kocie dzidzuisie... Pomóżcie mi już dla nich teraz szukać domów... Żeby nie było zdjęcie Czarnej [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t41.jpg[/img]
  2. Sesja zdjęciowa pt "Pilnowanie truskawek" :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t52.jpg[/img] Wiadać dokładnie jaką maść ma Sharon, bo zawsze wychodzi z lekka inna [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t53.jpg[/img] Odlatuje! [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t54.jpg[/img] Która ciocia da mi buzi? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t57.jpg[/img] Zaswstydziłam się [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t62.jpg[/img] Od tych buziaków muszę mordkę umyć [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t49.jpg[/img] Aż się zmęczyłam aaa [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t50.jpg[/img] Zjem sobie truskawkę [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t59.jpg[/img] Tutaj pilnuje [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t70.jpg[/img] jestem spanielko-kundelek a nie wyżełek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t72.jpg[/img] Podejdz to cie zjem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t73.jpg[/img] Dobra daj mi spokój i spadaj, bo wiem,że śliczna jestem [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t74.jpg[/img]
  3. A Wy tak tu balowaliście bezemnie??? A mi net się wali :(
  4. Ja nie przepadam za pająkami, ale nie aż żeby tak się bać :lol:
  5. A ja dzisiaj zerwałam ok 10kg truskawek i wszystklo mnie boli :lol:
  6. Jedyne zdjęcia jakie udało mi się teraz wkleić na album... Erka na tarasie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/8aae3be9.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/01ce9768.jpg[/img] Sharon na parkingu [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/f1fca92d.jpg[/img] i troche zabawy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/b6591771.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/1ad4b41a.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/b5b9614b.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/8fd437ae.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/718447b1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/2b725efe.jpg[/img] Lubimy truskaweczki [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/c8d446f9.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/1d3c074f.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/3b4cec8a.jpg[/img] załatwiamy potrzeby :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/d437dc4b.jpg[/img]
  7. Mam więcej zdjęć Sharon lecz coś mi net szwankuje,że działa mi ze 2min i pada i nie mogę wkleić nowych fotek :( Kurcze czuje,że dopiero w poniedziałek będzie mi dobrze net działał jak przyjadą ludzie od fachu..Szkoda,że DGM nie jest na komórkę :lol:
  8. Ja tyż chcę cmoknoć
  9. Mi kiedyś Spike i Sabe ukradli co to było... ale dzięki mojejmu wyciu znalazłam :-?
  10. [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t57.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t63.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t60.jpg[/img]
  11. [quote name='agabass']super fotki ciężarnej kotki i piecha cudnego - ja zostałam dziś przyszywaną mama trzy kociaki na świat zawitały dziś w mym domu hurahura - teraz to dopiero będzie A twórczość widzę w galerii - rozkręcacie się - jeszcze jeszcze[/quote] Moja kotka już ledwo chodzi :-? Coś mi się wydaje,że ze 3 kociaki mogą się urodzić :wink: A u Ciebie jakie się urodziłyu maluszki?
  12. [quote name='Koma']tylko ja znam inna wersje :-? religijną :lol:[/quote] Ja tyż 8)
  13. Haha faktycznie szczoteczka :lol: :lol: :lol:
  14. Ale ma Mikuś śliczny ciemny ogondek i jaki puszysty :D
  15. Troche zdjęć żeby było widać,że to galeria jest :wink: Sharusia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t11.jpg[/img] Zdziwiona? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t21.jpg[/img] i noachal [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t23.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t16.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t24.jpg[/img] zasypiamy... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t25.jpg[/img] ...spimy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t26.jpg[/img] i lezy :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t30.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/t33.jpg[/img]
  16. Koszaty świetne! A jak Kajunia ślicznie śpi pod stołem :angel:
  17. ja w życiu nawet 2litrów piwa nie wypiłam :lol:
  18. Buuu od pijaka mnie wyzywacie :lol:
  19. A to jest przyszła mama :oops: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a3.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a71.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a54.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a34.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a8.jpg[/img]
  20. [quote name='daga10011']pijaczka :lol:[/quote] taaa :lol:
  21. [quote name='agabass']agabass jestes odpowiedzialana za dzisiejsze pijanistow No niestety ja dziś uskuteczniam nauczanie i może wieczorkiem jakiś browarek, ale bawcie się dobrze do jutra[/quote] Mi dziś braciszek z kufelkiem piwa prezyszedł i ptyta się mnie czy che, chłopak myślał,że odmówie, a ja mu na specjalnie pół kufla wypiłam :lol: :evilbat:
  22. Sharon zdjęć nie ma , bo czasu na fotki nie miałam :-? Dzisiaj mam pierwszy dzień taki wolny :D Teoretycznie mam już wakacje :D ale czego się ciesze :-? bo i tak przesiedze je w domu :-? to juz lepsza szkola, niż nuda na wsi
  23. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']a ja idą do szkoły wchodzę na pole trsukawek, wracając tak samo , przed i po obiadku :lol:[/quote] mniaaaaaaaaaaaaaaaam[/quote] no mniam mniam :lol:
  24. [quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='Koma'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Tęsknił ktoś za mną? :-?[/quote] a jak myslisz :-?[/quote] nio właśnie :-?[/quote] nio wlasnie wlasnie :-?[/quote] nio wlasnie wlasnie wlasnie :-? :lol:[/quote] nio wlasnie wlasnie wlasnie wlasnie :-? :lol:[/quote] Właśnie wydaje mi się, że troche tak i troche nie :lol:
×
×
  • Create New...