-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/a12.jpg[/img]
-
Żebra ledwo u niej można znaleść :oops: Biorę ją ostatnio często na rower przebiegnie ze 2km i chce już do domu :lol: Nie co to Delta mogła przy rowerze całe dni spędzać, Spike to już różnie bywa :lol: Ale tamte mają niezła kondyche :wink:
-
To zdjęcia przed kilku miesięcy, jak Sabcia była po sterylizacji i przez tydzień dochodziła do siebie staruszka :wink: Schudła biedula strasznie, a była niezle przy kości bo jeść nie chciała. A teraz znów pulpet z niej :wink:
-
ja ostatnio sterlizowałam 8-9letnią sunie i to z nadwagą. Ja radzę sterlizować :wink:
-
Ja postaram się pójść na cmentarz i zapalić znicza od wszystkich :(
-
Ostatnio znalazłam stare fotki Spike i Saby podczas kąpieli :wink: Sabcia [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/12.jpg[/img] Spike [img]http://img.photobucket.com/albums/v650/sabaera5/5.jpg[/img] Delta wygodnisia [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psy/51.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/psy/50.jpg[/img] Tak wyglądała chorutka Sabunia [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/przedster/pooo.jpg[/img] [img]http://i2.photobucket.com/albums/y16/sabaera55/przedster/poo.jpg[/img]
-
Hehe daleko,daleko jest :wink:
-
Taaa niedaleko w to nie uwieże :lol:
-
Nie lubię ludzi fatygować :wink: No mam nadzieje,że znajdą się dzieci dla Ciebie jakies rudaski :lol:
-
[quote name='daga10011']no nie :o .do mojego auta :o przeciez mowilam,ze przyjade po ciebie :wink: :lol:[/quote] no coś ty 8)
-
[quote name='daga10011']ale to jak on gdzies pojedzie :evilbat: .wtedy ty myk do nas :wink:[/quote] to co mam komputer na plecy wziąść? :o Hehe
-
[quote name='daga10011']a czemu nielatwo?????????to kompa spakuj :lol: .ja mam router-mozna 2 podlaczyc :lol:[/quote] Haha mojego brata jego dziecka pozbawiać [czytać kompurter :lol: ], by chłopaczyna nigdy nie dał :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='daga10011']Kara-bo to sie plecak pakuje i na stopa jedzie :lol: .zartuje-nie w dzisiejszych czasach-ja tak robilam :-? ...ale pociesz sie ze ja tez nigdzie nie jade w tym roku-a Ty mozesz do nas na weekend zajechac :wink: i obie bedziemy rzadzic na dgm :lol:[/quote] Haha dwie osoby na jednym komputerze to za łatwo by nie było :lol: Jeszcze wakacje się nie zaczeły a mi się ostatnio ciągle nudzi :-? Moj braciszek jedzie na wakacje gdzieś na Mazury z kumplami, siostra też coś pewnie wymyśli, a ja będę samiutka z zwierzyńcem w domu :( Sayma a za Warszawą to byłam troche dalej bo w Ciechanowie :lol:
-
[quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Mi też się nie chce robić :-? Dziś debatowałam w domu w sprawie wyjazdu gdzieś na wakacje i wszyscy mnie olali :( Co za rodzina chcą mnie izolować w domu :( I jestem zła z tego powodu :( Musiałam się wyżalić 8)[/quote] napewno Cie gdzieś wyślą, tylko musisz ich troche pomęczyć :wink: :D[/quote] Już w tamtym roku ich męczyłam, i puścili mnie do kuzynki za Warszawe a tam było nudno więc po 4dniach wróćiłam sama do domu :lol: Tak to jest gdy się jest najmłodszym nikt mnie nie słucha :-? .
-
Lilith to jeszcze młoda panica :wink: Mi Spike 6lat skończy w tym roku 21lipca :wink:
-
Mi też się nie chce robić :-? Dziś debatowałam w domu w sprawie wyjazdu gdzieś na wakacje i wszyscy mnie olali :( Co za rodzina chcą mnie izolować w domu :( I jestem zła z tego powodu :( Musiałam się wyżalić 8)
-
Jakie śliczne maleństwo! Zdjęcia świetne :wink: i rasa psa też świetna :D
-
Dzisiaj bez żadnych zdjęć, bo cały dzień miałam zawalony,że czasu na fotki nie miałam :( Bo przyszłam z szkoły pobyłam w domu ze 3godziny, później u kumpeli i telefon,że mam się zbierać do domu bo na zakupyu jedziemy :-? Tak,że fotek zero, ale jutro wezme aparat i porobie czekoladom foty bo coś mało ich tu :wink:
-
[quote name='dbsst']nie ale takie busy z wawki do poznania[/quote] Nie wiem,ale wiem,że PKP zawsze jest jakiś pociąg do Poznania :lol:
-
Ale to zależy z skąd jadą, bo Lusówka to już kiedyś Ci mówiłam (już nawet zapomniałam :lol: ) :wink:
-
[quote name='dbsst']hehe wszystko opanowane ;) do perfekcji :D[/quote] No ba! A teraz idę spać bo pół nocy nie spałam bo jakoś mi spać się nie chciało i teraz mam tego skutki :lol:
-
Ja już nauczyłam się,że z rana nie dłużej na kompie niż 10 min, a popołudniu jak brata nie ma to na jego czasie :lol: a tak po 20 siedzę godzinami :lol:
-
[quote name='dbsst'] Kara ja tyz o 6 wstalam ;) :D[/quote] Mi się godziny popieprzyły i zamiast o 7.30 wstałam o 6 :wink: To zerkłąm na minute na DGM, wyszłam z psami i dalej na godzine spać :lol:
-
Ja też dawno już wstałam bo o 6 :wink:
-
Na dobranoc szczurki :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t12.jpg[/img] i przyszła mamusia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t3.jpg[/img]