Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Muszę się pożalić nie jade na jutrzejszy koncert Green Day w Katowicach :( Sharon [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h23.jpg[/img] Sharon i Era [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h22.jpg[/img] wyzelek:lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h21.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h19.jpg[/img] Gdzie jest kot? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h15.jpg[/img] Pani ma kota? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h14.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h13.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h12.jpg[/img] C.D.N
  2. [url]http://img199.echo.cx/img199/7959/obraz0765bc.jpg[/url] paszcza jak u anakondy :o
  3. I jeszcze troche Eysi i Maxa [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/wiki/PHTO0040.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/wiki/PHTO0037.jpg[/img] oraz ja i Wiki :oops: [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/wiki/PHTO0030.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/wiki/PHTO0004.jpg[/img] [img]http://i3.photobucket.com/albums/y54/sabaera0404/wiki/PHTO0012.jpg[/img]
  4. Ale ja mam jednego psiego faceta i to niezłego tańcerza :lol: [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/czeko/016.jpg[/img]
  5. [quote name='sayma'] no to się wytańczy dzisiaj Szpilakowa :lol: jak jeszzce Kary faceci uderza w tango to dopiero będzie bal [/quote] Jacy faceci? :o
  6. Wstawie zdjęcia psów mojej kumpeli Eysi i Max'a niestety jak to na wsi sa to psy łańcuchowe, prawie rodzinie morały ale nic nie dociera lato i wiosne siedzą na łańcuchach bo grządki podepczą, dopiero zima jesień mogą pobiegac po podwórku :( Są bardzo kochane, wprost garną się do człowieka, cały czas mogłbyć głaskane... Naszczęście właściciele dbają,żeby nie miały szczeniaków, gdy Eysi ma cieczkę to pies jest izolowany od suni. Ich pan widać,że je kocha codznnie je głaska gada do nich, no ale cóż... Eysi, spójrzcie te oczy. [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bbb/c18.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bbb/c17.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bbb/c16.jpg[/img] oraz Max [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bbb/c15.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bbb/c14.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/bbb/c13.jpg[/img]
  7. Ta samo :evil: mieliście pisać gdy ja jestem :-?
  8. Nie było mnie tu troche i już tyle się napisaliście??? A co ja mówiłam macie pisać kiedy ja jestem :evilbat:
  9. [quote name='sayma'] [b]KARA[/b] cały koszyczek???? A co zostanie dla nas???[/quote] Z koszyczka zjadłam ledo kilka truskawek bo jak zbierałam to jedna truskawka szła do koszyczka, a druga truskawka do brzucha.
  10. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']:evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] Ty bestio :lol:[/quote] Buuu poskarze sie mamie :( ja tu z grzecznosci truskawkami czestuje a tu od besti mnie wyzywają :lol:[/quote] zaraz normalnie teleportuje sie przez monitor i zjem Ci wszystkie tuskawy[/quote] dobrze,że dużo jest owoców :lol: aaa na koniec sierpnia będą u mnie brzoskwinie, lubisz? :lol:
  11. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']:evilbat: :evilbat: :evilbat:[/quote] Ty bestio :lol:[/quote] Buuu poskarze sie mamie :( ja tu z grzecznosci truskawkami czestuje a tu od besti mnie wyzywają :lol:
  12. :evilbat: :evilbat: :evilbat:
  13. no co ja chciałam tylko poczęstować :lol: A są takie duże, czerwone, soczyste i pyszne 8)
  14. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No to nie grzeczny ten aparat :lol: Dobra ja na 10min lece bo próbuje od 30min wyjść z DGM i mi się nie udaje, a chcę iść nazrywac sobie truskawek :lol:[/quote] o qrde myslalam ze uda mi sie odzis bez truskawek ale chyba do sklepu musze wyskoczyc :evilbat:[/quote] hehe, może chesz troszke?bo zerwałam cały koszyczek? :lol:
  15. No to nie grzeczny ten aparat :lol: Dobra ja na 10min lece bo próbuje od 30min wyjść z DGM i mi się nie udaje, a chcę iść nazrywac sobie truskawek :lol:
  16. Musiałam się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć z której strony ta fota została zrobiona :lol: świetna!
  17. Sto lat dla Szpili !!! A zdjecie świetne trufelka :angel:
  18. Szpila ma urodziny?????????
  19. No cóż mam głupi komputer i samo się nie owteiera, albo chyba,że jest taki mądry i nie chce mnie uzależnić od DGM :lol: :lol:
  20. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote] A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote] hehehe tak sie jakos otworzyla 8) a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote] Sama się otworzyła? :lol:[/quote] samiutenka a dodam ze to nie jest moja strona startowa 8)[/quote] Ja też tak chcę, nie traciła bym energii na klikanie :lol:
  21. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'] Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote] A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:[/quote] hehehe tak sie jakos otworzyla 8) a widzialam Cie ale nie mialam juz czasu na pogawedki :-?[/quote] Sama się otworzyła? :lol:
  22. [quote name='dbsst'] Kara musialam cos zgrac i zajrzalam :oops:[/quote] A ja myślałam,że tylko ja tak wcześnie wchodzę na DGM :lol:
  23. A Ty nie śpisz? :o
  24. Sharon jak była mała była taka kochana, ale odziedziczyła po mamie troche charakterek i taka ostra pszczoła z niej :evil:
  25. Dbsst może pożyczyć baterii? :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...