Wszystkie maluszki są zdrowe i śliczne, mamusia nimi się zajmuje, inne koty są zazdrosne :lol: a era i sharon piszczą pod drzwami bo chcą zobaczyć maluszki
Kocurek nr.1 czarny z małą plamką na szyjce
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d11.jpg[/img]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d10.jpg[/img]
Kocurek nr. 2 czarno biały
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d6.jpg[/img]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d8.jpg[/img]
Kotka nr. 3 czarno-rudo-biała
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d2.jpg[/img]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d5.jpg[/img]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d4.jpg[/img]
Kotka nr. 4 całą czarna
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d15.jpg[/img]
[img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/kotki/d9.jpg[/img]