-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
a ja idą do szkoły wchodzę na pole trsukawek, wracając tak samo , przed i po obiadku :lol:
-
:o :o :o to może na pole truskawek lepiej ciebie nie wpuścić, bo jeszcze żadnej truskawki nie zostawisz :lol:
-
Tęsknił ktoś za mną? :-?
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Poprosze długie streszczenie co się tutaj działo przez moją dłuugą nieobecność :lol: Bo teraz mogę na DGM znów siedzieć do późna, bo wszystko pozdawałam :D Kiedy przyjezdzacie do Poznania bo nie wiem na kiedy tego grilla szykować :wink:[/quote] jedno slowo IMPREZA u Ali kilka dziewczyn siedzialo w szafie ;) + jakies przerywniki w postaci fot pokemona ;) 26 czerwca :D :D[/quote] To rozumiem,że truskaweczki mam szykować i grilla :lol:[/quote] T R U S K A W K I :D :D :D[/quote] ja już truskawek mam za dużo :lol: :lol: ale jeśli Tobie się nie znudziły :lol:
-
Żeby nie było,że nie ma żadnych zdjęć to dam coś z dzisiaj , bo robiłam jako nianka :wink: w godzinach szczytu przy trójce dzici :) Dwie dziewczynki po 2,5roku i chłopak roczek i coś :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/jsss.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ja.jpg[/img]
-
[quote name='dbsst']suuuuuuuper GRATULUJE :D a jak polak :D[/quote] Kiiieeepsko mam dopa na koniec :oops: :oops: :oops: :(
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Poprosze długie streszczenie co się tutaj działo przez moją dłuugą nieobecność :lol: Bo teraz mogę na DGM znów siedzieć do późna, bo wszystko pozdawałam :D Kiedy przyjezdzacie do Poznania bo nie wiem na kiedy tego grilla szykować :wink:[/quote] jedno slowo IMPREZA u Ali kilka dziewczyn siedzialo w szafie ;) + jakies przerywniki w postaci fot pokemona ;) 26 czerwca :D :D[/quote] To rozumiem,że truskaweczki mam szykować i grilla :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale mnie tu obgadujecie :lol: To już się usprawiedliwiam czemu mnie nie było : po pierwsze internet się zepsół , po drugie komputer się zepsół, po trzecie koniec roku szkolnego i musiałam codziennie się duuużo uczyć :-? A żadnych kolesi nie było :wink:[/quote] dobra dobra to ja sobie pozwole przetlumaczyc Po pierwsze Olek po drugie Bartek Po trzecie Adam wszystkie imona wymyslilam ;) ale chodzi o sens czyli Kara ma nas w...........klawiaturze i nawet nie kce opowiedziec jak na tych randkach bylo 8)[/quote] Haha dobrze by było :lol: Mnie faceci to omijają :lol: :lol:[/quote] hehehehe a swistak siedzi i zawija w te sreberka ;) nie kcesz nam powiedziec to nie[/quote] JA bym Wam wszystko powiedziała jakby coś ciekawego się działo :lol: jedynie co się działo ciekawego to zostałam na koniec z histy 5 :lol: Za rodzinne strony :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale mnie tu obgadujecie :lol: To już się usprawiedliwiam czemu mnie nie było : po pierwsze internet się zepsół , po drugie komputer się zepsół, po trzecie koniec roku szkolnego i musiałam codziennie się duuużo uczyć :-? A żadnych kolesi nie było :wink:[/quote] dobra dobra to ja sobie pozwole przetlumaczyc Po pierwsze Olek po drugie Bartek Po trzecie Adam wszystkie imona wymyslilam ;) ale chodzi o sens czyli Kara ma nas w...........klawiaturze i nawet nie kce opowiedziec jak na tych randkach bylo 8)[/quote] Haha dobrze by było :lol: Mnie faceci to omijają :lol: :lol:
-
Poprosze długie streszczenie co się tutaj działo przez moją dłuugą nieobecność :lol: Bo teraz mogę na DGM znów siedzieć do późna, bo wszystko pozdawałam :D Kiedy przyjezdzacie do Poznania bo nie wiem na kiedy tego grilla szykować :wink:
-
Ale mnie tu obgadujecie :lol: To już się usprawiedliwiam czemu mnie nie było : po pierwsze internet się zepsół , po drugie komputer się zepsół, po trzecie koniec roku szkolnego i musiałam codziennie się duuużo uczyć :-? A żadnych kolesi nie było :wink:
-
Jestem zacofana w wszystkich galeriach :oops: mogę prosić o streszczenie co tutaj się ciekawego działo? :lol:
-
Coś zatruskawił mi się temat :lol: a ja nie mam nowych zdjęć :(
-
Co Wy się tyle napisaliście??? :evil: ja jestem wykończona jak nie wiem co i nawet nie mam siły czytać :-? A mówiłam pisać kiedy ja jestem :lol:
-
[quote name='dbsst']oj ale mam ochote wlasnie taraz na truskawki mniaaaaaaam[/quote] a ja już się przejadłam truskaweczkami :wink:
-
[quote name='sayma'] Kara to Ty na motorku jeździsz? To szybciutko bedziesz u nas w Lusówku :wink: :D[/quote] Haha ja tylko umiem jezdzić jako pasażer :lol: i to jeszcze kierowca mnie wyzywa,że będzie miał posiniaczony brzuch przezemnie bo ja tak ściskam ze strachu :lol: A co do truskaweczek to są jeszcze i troche wczoraj w nich buszowałam, bo wiadomo z krzaczka najlepsze bo mają dodatek piasku i mrówek czy czegoś innego :lol: :lol: :lol: A co do ciasta dziś będę może z mamą robić :D Pyszny placek z truskawkami i kruszanką mniam :D
-
I dzisiaj znów trcoche wybryków czekoladek na tarasie :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k1.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g29.jpg[/img] Delta [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g28.jpg[/img] Sabula [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g27.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g26.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g25.jpg[/img] znów Delta :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g24.jpg[/img] i Sabcia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g23.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g20.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g19.jpg[/img] tańcząca Sabcia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g14.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g16.jpg[/img] Poza dominującej Sabci [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g15.jpg[/img] Deltek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g17.jpg[/img] spike [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g13.jpg[/img]
-
A Wy tu dalej o rybach ciągneliście temat? :o
-
Dobranoc dziewczyny :wink:
-
U mnie moja mama, to do dziś ma problemy z ich rozróżnieniem :lol:
-
Sharon jezdzi motorem :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/f0d753ac.jpg[/img] i jej nosek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/58d4480c.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/86407eff.jpg[/img]
-
Ale coś obrócony ma tek krzyżyk, widocznie dużo nagrzeszyła :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']A teraz Dbsst coś dla Ciebie :wink: Nochal :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g7.jpg[/img] Zgadnij,której czekolady :lol:[/quote] piekny jest ten nochal stawiam ze nalezy do Delty :roll:[/quote] Oj kiepsko u Ciebie z odróżnianiem :lol: Toż to Saba :lol:
-
Deltunia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k13.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k11.jpg[/img] Delta i Sabcia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k10.jpg[/img] co się gapisz?mam wstać? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k9.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k7.jpg[/img] Cała trójeczka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k2.jpg[/img]
-
A teraz Dbsst coś dla Ciebie :wink: Nochal :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g7.jpg[/img] Zgadnij,której czekolady :lol: