Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Grozna przecież to czysty morderca :lol: [zabiła mysze, bo zjadłą żywcem :o ] :wink: Moje agility świczą :lol: :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d1.jpg[/img]
  2. To ślina czy woda? :o to koło Szpili co lata?
  3. A co z powrotem też Cie będzie nieść? :lol: :lol: :lol: bo raczej jej wtedy łatwo nie będzie jak się najesz truskawkami :lol: :lol: :lol: Sharon w częściach: Ucho [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d11.jpg[/img] nochal [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d10.jpg[/img] Lewa łapka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d8.jpg[/img] prawa łapka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d5.jpg[/img] ogonek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d6.jpg[/img] i oczko [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d3.jpg[/img]
  4. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']no gdzieś 8-9km :wink:[/quote] spoko pojdzie ;) sayma wezmie mnie na barana i przyniesie do Ciebie ;)[/quote] Ależ wygodnisia jesteś :lol: Sayma współczuje :lol: :lol:
  5. Ten pies powinien grać w filmach :lol: :lol: :lol:
  6. no gdzieś 8-9km :wink:
  7. Haha przez Szpilke to ja komputer zepsóje ze śmiechu :lol: :lol: :lol:
  8. [quote name='sayma'][quote name='KaRa_TC']Dbsst mówię Ci nie chciałabyś załapać się na taką impreze, jaką to chłopcy robią :lol: Bo to wygląda tak 25facetów i 5 dziewczyn i płeć brzydka nie wie jak zagadać dziewczyny :lol: :lol: :lol: Bo Sayma,Dbsst jak będę wcześniej wiedziała kiedy przyjedziecie to postaram się transport załatwić żeby Was przywieść i odwieść do Lusówka :wink: Bo tak mojej siostry chłopaka bym namówiła, i nie musielibyście się fatygować jezdzić autobusami czy czymś innym do mnie :wink:[/quote] Kara do Ciebie to my nawet na piechotke przybiegniemy :D żeby psiaki nareszcie wyfaflunić i wytargać za uszy[/quote] Haha to tylko z czekoladami, chyba,że będziecie miały pełne kieszenie jakiś przysmaków dla Ery i Sharon bo dziewuchy są nie ufne dla obcych :D [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d13.jpg[/img]
  9. Dbsst to i ja wypije za wene :drinking: :drinking: :drinking:
  10. Dbsst mówię Ci nie chciałabyś załapać się na taką impreze, jaką to chłopcy robią :lol: Bo to wygląda tak 25facetów i 5 dziewczyn i płeć brzydka nie wie jak zagadać dziewczyny :lol: :lol: :lol: Bo Sayma,Dbsst jak będę wcześniej wiedziała kiedy przyjedziecie to postaram się transport załatwić żeby Was przywieść i odwieść do Lusówka :wink: Bo tak mojej siostry chłopaka bym namówiła, i nie musielibyście się fatygować jezdzić autobusami czy czymś innym do mnie :wink:
  11. Truskawek coraz mniej, i zostały same tyci tyci :lol: :lol: Na 100% będziecie w niedziele? bo muszę wiedzieć,który dzień rezerwować, bo coś mi na wsi obiło się o uszy,że podobno mój brat chce impereze robić :lol: :lol: Jak zawsze ostatnia się dowiaduje :wink:
  12. To już na liście jest: placek, tort i truskawki :lol: :lol: :lol: To jak ja mam grilla zrobić jak wy chcecie samo słodkie :lol: :lol: :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b1.jpg[/img]
  13. Ale tutaj picie jest :D :o
  14. Haha nie wiem czy zostanie tortu :lol: :lol: :lol:
  15. [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/d1.jpg[/img] Za 3dni Sharon skończy roczek, kurcze ale ten czas szybko przeleciał, ledwo co ostatnio oduczyłam ją sikania w domu a to już rok będzie :wink:
  16. Twoja Daisy ma taka jakąś nie malamucią budowe, jest taka jakby "cienkokościcta" :lol: :lol: Ale śliczniutka, ma słodziutką mordkę. A co do Lucky to jest identyczny do mojej Dorci, której już dawno nie mam...
  17. Widzę,że tu całkiem jamnikowaty temat jest :wink: Miałam jamnika w spadku po babci i dziadku, od tamtego czasu mam uraz do jamników, ponieważ jamniki mają swoje nieprzewidywalne charakterki no i kilka razy dziabnął mnie Karo bo tak się wabił (mam nawet blizne na twarzy). Był to rodowodowy jamnior, kiedyś gdy była wystawa w Poznaniu moja babcia przechodziła z Karusiem i sędzia był na świerzym powietrzy akurat od jamiorów i wprost nie mógł się napatrzeć na babci psa :lol: I pytał się czy jest wystawiany, a babcia nie wyszła tylko z psem na spacer :lol: :lol: :lol: Babcia nie chciała go wystawiać, a chłopak był niezły... Z wiekiem przytyło mu się,że ledo chodził i gdy zostaliśmy go spadku to go odchudziliśmy i przeżył on 13lat.Umarł dość nagle szedł po pokoju i nagle jakby zemdlał i umarł...wyglądalo to jak zawał :(
  18. Delta i Era [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b3.jpg[/img]
  19. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']superanckie piechy juz nie moge sie doczekac jak je poznam :D[/quote]to może podrzuć Szpilę na czas kursu do Kary :roll:[/quote] hihi jasne zeby zostala zjedzona ;)[/quote]to Kara taka żarłoczna :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihi nio juz pewnie zjadla nie jedna taka malunka Szpileczke :D[/quote]A nie wygląda :o :o :o :lol:[/quote] Haha wyglądam, wyglądam :wink:[/quote] :o :evil: :evilbat: :evil: :o :roll: :D :lol:[/quote] hehe co takie minki robisz :lol:[/quote]chciałam cię nastraszyć :oops: :wink:[/quote] czym? i dlaczego ? :o
  20. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']superanckie piechy juz nie moge sie doczekac jak je poznam :D[/quote]to może podrzuć Szpilę na czas kursu do Kary :roll:[/quote] hihi jasne zeby zostala zjedzona ;)[/quote]to Kara taka żarłoczna :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihi nio juz pewnie zjadla nie jedna taka malunka Szpileczke :D[/quote]A nie wygląda :o :o :o :lol:[/quote] Haha wyglądam, wyglądam :wink:[/quote] :o :evil: :evilbat: :evil: :o :roll: :D :lol:[/quote] hehe co takie minki robisz :lol:
  21. Fuks ma łepek jak bullmastifa a nie boksia :lol: Taki wielgaśny :lol:
  22. [quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']superanckie piechy juz nie moge sie doczekac jak je poznam :D[/quote]to może podrzuć Szpilę na czas kursu do Kary :roll:[/quote] hihi jasne zeby zostala zjedzona ;)[/quote]to Kara taka żarłoczna :lol: :lol: :lol:[/quote] hihihi nio juz pewnie zjadla nie jedna taka malunka Szpileczke :D[/quote]A nie wygląda :o :o :o :lol:[/quote] Haha wyglądam, wyglądam :wink:
  23. Ona to chyba do tej kanapy przyklejona jest :lol: :lol: :lol:
  24. [quote name='bea100'][quote name='KaRa_TC']Ja postaram się pójść na cmentarz i zapalić znicza od wszystkich :([/quote] KaRa: kochana jesteś, podaj mnie i Mocce swój nr konta (wyślemy Ci pieniądze na światełka od nas). Tam obok II go wejścia na cmentarz są budki, gdzie można kupić lampki ( szafirowe/fioletowe też, wiem, bo kupowałam w zeszłym roku, to nie musiałabyś dżwigać). [/quote] Ja blisko tego cmentarza mieszkam, więc zadżwigać to się nie zadżwigam. A pieniędzy nie musicie przysyłać.
  25. Spike i Era obrażeni na siebie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b5.jpg[/img] No Erka może zgoda? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b6.jpg[/img] Dobra zgoda, [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b7.jpg[/img] O tam masz swoją piłeczkę [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b8.jpg[/img]
×
×
  • Create New...