-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:[/quote] Haha na tym topiku rozmowy są bardzo wolne :lol:[/quote] tia ciekawostka przyrodnicza ;) ale co sie dzis na galerii dzieje to jestem w szoku :o[/quote] jakiej galeri?[/quote] no na str glownej ;)[/quote] Ja dziś nie myśle, a to jest spowodwoane,że powinnam się teraz bawić w Katowicach[/quote] oj Kara nie marudz mi tu ;) :lol: jeszcze nie jeden koncert Ci przejdzie kolo noska ale i na niejednym bedziesz i zeby kazdy byl taki udany jak moje na ktore udalo mi sie wybrac to nigdy nie bedziesz zalowac tych na ktorych cie nie bylo ;)[/quote] Ja już na jednym świetnym byłam :D Co to było podałam Alexowi rękę i coś tam po angielsku wygdukałam...ach moja muzyczna miłość :lol:
-
Dla mnie koniec to niedługo będzie bo za jakieś 20min się zbieram :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:[/quote] Haha na tym topiku rozmowy są bardzo wolne :lol:[/quote] tia ciekawostka przyrodnicza ;) ale co sie dzis na galerii dzieje to jestem w szoku :o[/quote] jakiej galeri?[/quote] no na str glownej ;)[/quote] Ja dziś nie myśle, a to jest spowodwoane,że powinnam się teraz bawić w Katowicach
-
A gdzie te spacjalne dla mnie? 8)
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:[/quote] Haha na tym topiku rozmowy są bardzo wolne :lol:[/quote] tia ciekawostka przyrodnicza ;) ale co sie dzis na galerii dzieje to jestem w szoku :o[/quote] jakiej galeri?
-
Śmieszny ten krawacik taki kolorowy :lol: bardziej jak na imieninki, niż na jakieś delegacje.
-
[quote name='dbsst']ja bardzo prosze wolniej rozmawiac :lol: :evilbat:[/quote] Haha na tym topiku rozmowy są bardzo wolne :lol:
-
To jeszcze jak Sharon była malutka :) Teraz z niej duża pannica 25czerwca skończy roczek :) Jak piła mleczko mamusi [img]http://photos.heremy.com/era55/43487826246.jpg[/img] wstydnisia [img]http://photos.heremy.com/era5/42515025983.jpg[/img] [img]http://photos.heremy.com/era5/39565124369.jpg[/img] co ta mamusia robi [img]http://photos.heremy.com/era5/39565224369.jpg[/img] zawstydzacie mnie :oops: [img]http://photos.heremy.com/era5/39565824369.jpg[/img]
-
Troche grzebałam znów w starch albumach i troche fajnych fotek znalazła,, mogły być kiedyś na galeri ale wstawie jeszcze raz :wink: [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/ooo/cliosharon1.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/ooo/cliosharon.jpg[/img] [img]http://img.photobucket.com/albums/v468/sabaera/ooo/kroliksharon.jpg[/img]
-
No to teraz foty wstawiaj :wink:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='KaRa_TC']z mięskiem, chociaż ja wolę z kapustką i grzybami :-?[/quote]zjadliwe ,ale wolę z kapustką i leśnymi grzybami .Mniam. A gołąbki zrobione ,poszalałam ,poszły 2 kapustki ,już się duszą :D[/quote] Ja goląbki miałam jakieś 2 dni temu z 3kapust :lol: Że aż pomroziliśmy je :lol:
-
z mięskiem, chociaż ja wolę z kapustką i grzybami :-?
-
"Słodka" Sharon [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/g1.jpg[/img] pokazuje nieśmiało brzuchol [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/g2.jpg[/img] Obrażona na mnie,że jej już nie drapie po brzucholu [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/g3.jpg[/img] aż skromnie język mi pokazała :o myślała,że tego nie zobacze :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/g4.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/g5.jpg[/img]
-
I co ja mówiłam? Mówiłam,żebyście nie pisali gdy mnie nie ma :bigcry: I ominął mnie temat o jedzonku :-? A ja miałam na obiad barszczyk i pierożki :wink:
-
[quote name='olekg18']kara kto spi w ten budzie małej???? taka brzydka ta buda jakaś:(( delta to moja ulubienica :D[/quote] Trudno określić, który śpi w małej budzie no bo żadko który z niej korzysta, najczęściej Saba i Delta razem śpią, Spike sam a ona sobie stoi :-? Albo największa Saba do niej się ładuje :lol: I co,że brzydka? ważne,że one ją lubią szczególnie Saba :wink: bo jako taka mała jest bardzo wytrzymała, bo Saba już dwie bude zepsóła duże...
-
[quote name='daga10011']lo matko-bylam sie wykapac a wy juz :evilbat: ...dziewczyny-wpadnijcie wieczorem,idzcie na spacerek z pupilami :evilbat: :lol:[/quote] wieczorkiem też będę :lol: A teraz już zmykam 8)
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Każde Szpili zdjęcia są świetne,że nie uwieże,że są take se :D[/quote] mam kilka trufli for U ;)[/quote] Ooo a midałków też masz dla mnie? :lol:[/quote] o migdalach zapomnij :evilbat: :lol:[/quote] buuu, ale ja lubie migdałki też :lol:
-
[quote name='dbsst']do mnie :D[/quote] haha musiałabyś ją niezle przekupić :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Każde Szpili zdjęcia są świetne,że nie uwieże,że są take se :D[/quote] mam kilka trufli for U ;)[/quote] Ooo a midałków też masz dla mnie? :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']skombinujesz ;)[/quote] hehe :lol: Wiesz co wolę jakoś kupioną siatkę niż przez Ciebie splecioną :lol: :lol: :lol:[/quote] :bigcry: :eviltong: ja bym Ci zaplotla w piekny chinski wzorek :lol:[/quote] Pewnie jakby Delta nosem dotkła siatki, to już jej nie było bo by się rozpadła :lol:[/quote] mialaby specjalne WIELKIE dziury ;)[/quote] Taa i by uciekła :lol:
-
Każde Szpili zdjęcia są świetne,że nie uwieże,że są take se :D
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']skombinujesz ;)[/quote] hehe :lol: Wiesz co wolę jakoś kupioną siatkę niż przez Ciebie splecioną :lol: :lol: :lol:[/quote] :bigcry: :eviltong: ja bym Ci zaplotla w piekny chinski wzorek :lol:[/quote] Pewnie jakby Delta nosem dotkła siatki, to już jej nie było bo by się rozpadła :lol:
-
Dbsst to niecierpliwie czekam na fotki :D
-
[quote name='dbsst']skombinujesz ;)[/quote] hehe :lol: Wiesz co wolę jakoś kupioną siatkę niż przez Ciebie splecioną :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']ja tez :D .ale zaraz ide z Dalim popracowac-wiec jak wroce to pewnie bedzie co nadrabiac :lol:[/quote] ale masz PIEKNY avantarek ja zaraz tez spadam ;)[/quote] Taa Daga masz śliczny awatarek i podpisik nowy :D I ja też spadam niedługo :lol: