Ja też nie polecam na Grunwalskiej, jak kiedyś tam zabrałam mojego psa na zwykłą obserwację to wet tylko zerknoł w zęby i zerknoł okiem na psa i skasował za wizytę 30zł a nawet nie obejrzał uszów,łap, stanu skóry psa itp. A jak prosiłam żeby zważył psa to spojrzał na psa ina oko powiedział wagę psa :evil: