Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. śliczny psiak :D taką słodką ma mordke
  2. U mnie pies zaczoł szczekać na ludzi wieku ok 3,5 miesiąca 8) śmiesznie to wyglądało mały kundelek tak groznie szczekał :D
  3. ok ja bym tu stawiała Beaucerona
  4. Ja bym proponowała także rottweilera albo OB Malinois, Leonbergera lub nawet Hovawarta te psy by się dobrze nadawały do pilnowania takiego gospodarstwa i dla dzieci są dobre
  5. Kiedyś na TV był program że chyba koło Puszczy Zielonki jest jakieś małe schronisko dla wilków
  6. yyy może ktoś mi odpowie na moje pytanie zadane na samej górze?
  7. dobrą z zawodów :D
  8. Mam pytanie znacie jakieś dobre hodowle Husky w Poznaniu lub okolicy? i jeśli tak możecie mi do nich podać adresy www ? Z gory dzieki
  9. A może ktoś tu się zajmuje szyciem uprzeży siwash??
  10. A jeszcze jakieś znacie???? 8)
  11. Hej! Mam małą prozbe czy mozecie mi podac strony www z sklepami z odpowiedną aksesorią do sportu zaprzęgowego? 8) [Tutaj przylepiłam topik do drugiego. Niektóre linki się więc powtórzą.... <-- Manu]
  12. A może ktoś w jakimś sklepie w Poznaniu widzaił szelki?
  13. No właśnie nie były to alaskan husky :)
  14. Czy zauważyliście że jest mało zaprzęgów w których są mieszanki husky bądz wilczurki, przecież te psy też się nadają zauważyłam że ludzie stydzą się takimi kundelkami brać udział w zawodach :( widziałam 2 zaprzęgi w których były mieszanki husky z innymi rasami bądz zwykłymi kundlami i co mnie zdziwiło te psy były szybsze i bardziej wytrzymałe od rasowych psów takich jak np.husky. Sama planuje z moimi mieszankami stworzyć zaprzęg nadają sie do tego bardzo dobrze ( umieją ciągnąć człowieka na rowerze i na sankach prz długi,długi i długi dystans i nawet często wogule nie są zmęczone) tylko niestety w Wielkopolsce nigdzie nie mogę znaleść sklepu z akcesorią do uprawiania tego sportu :( Jeżeli wiecie gdzie mogę w Wlkp znalesc taki sklep to powiadomcie mnie :D Znając świat będziecie się wszyscy śmieli że chcę startować z mieszankami husky i będziecie mówić że jestem głupia z tego powodu. Lecz nie widaomo może i moje miesanki husky będą lepsze od waszych spaniałych rasowców które są naprawde wspaniałe :)
  15. O to ja mam blisko jak tak bo w Skórzewie mieszkam i 1km jest ode mnie Wysogotowo :D
  16. Nadal jest te agility? chciała bym te sobote przyjechać tam gdzie to będzie :) chcę powoli uczyć szczeniaka tych podstaw:) napiszcie jakiej to jest miejscowości Buk? przezmierowo? wysokotowo?
  17. Hej :) Ja mieszkam Skórzewie koło Ławicy i os.Kwiatowego może do Skórzewa wpadniecie na spacerek :D Pieski by miały się gdzie wybiegać ,bo są tu pola :) Bo ja zabardzo nie mam czym się ruszyć na cytadele :(
  18. Czy wolno w Poznaniu jedzić z psem w autobusie miejskim? płaci się za niego biletem?normalnym czy ulgowym? chodzi mi o sporego już szczeniaka. Czy na wystawe w Poznaniu wolno wejść do środka z kundlem? czy się płaci za to ? a jak się płaci to ile i gdzie dokładniej?
  19. KaRa_

    psi łupież

    Moje psy nigdy nie mialy łupieżu :D
  20. Ja jestem z pięknych okolic Poznania :D a w samym Poznaniu bywam co dziennie. A co do moich psów to same kundeli :) 8)
  21. Ja też nie polecam na Grunwalskiej, jak kiedyś tam zabrałam mojego psa na zwykłą obserwację to wet tylko zerknoł w zęby i zerknoł okiem na psa i skasował za wizytę 30zł a nawet nie obejrzał uszów,łap, stanu skóry psa itp. A jak prosiłam żeby zważył psa to spojrzał na psa ina oko powiedział wagę psa :evil:
  22. :D No to fajnie na pewno was kiedy odwiedzę z moim szczeniakiem. Ale gdzie dokładniej się mieszczš te zajęcia chodzi mi o miejscowoć? a czy mogę do was przyjc z moim kundelkiem by on mógł mój piesek też się bawić. A co jest organizowane na tych spotkaniach?
  23. Witam :D !!! Mam pytanie czy wolno jeszcze psy zapisywaćna agility w Poznaniu??? Mogą w tym uczestniczyć zwykłe wiejskie wilczurki??? Ile to będzie kosztowało??? i czy nadaje się szczeniak wieku tylko 2 miesięcy??? :D
×
×
  • Create New...