Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Dziewczyny jesteście ciociami :lol:
  2. Spójrzcie Era i kociaczek nr.2 . [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/PHTO0006.jpg[/url] Czakam na kotka nr 3 :wink:
  3. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/deed.jpg[/url] znów kocurek nr.2 widac łożysko na zdjęciu kotka męczy się z przegryzieniem :-?
  4. Jestem babcią!!! Mam już 2wnuków :lol:
  5. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/PHTO0001.jpg[/url] nadal kociaczek nr.1
  6. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/PHTO0012.jpg[/url] kocur nr 2 biało-czarny
  7. [url]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/PHTO0010.jpg[/url] Mały kocurek numer 1
  8. Urodził się pierwszy kociak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  9. No Dbsst czekamy :wink:
  10. Dbsst a kiedy ty sobie zdjęcie z Szpilą zrobisz? :evilbat:
  11. Narazie Mycha pogoniła psy z pokoju i leży w szafie :wink: Czuje,że tej nocy mogą być małe bąble :wink:
  12. Ale ta dama się ślini :o
  13. Chyba kot mi chce się okocić teraz :o Położyła się na mojej siostrze i dziwny śluz jej wpływa fujjj :o
  14. I ile masz stopni Dbsst? :wink:
  15. Już mi się nie chce wakacji, jeszcze się nie zaczeły a mi się nudzi, bo w szkole wogóle nie mamy zajęć,że przychodziliśmy na pierwszą lekcje sprawdzili obezność i won do domu :lol: Aż dziś z nudów posprzątałam cały dom, a troche tego wszystkiego było :wink: Psy prace mi utrudniały bo Sharon rozerwała poduchę i musiałam od nowa pokój sprzątać, a ona takie cielęce oczka robiła, to aż żal było na nią podnieść głos :wink: Troche czekolady dla tych co lubią słodkie :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d35.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d34.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d33.jpg[/img] i morda Spike [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d20.jpg[/img]
  16. Ja też zaraz idę bo jutro mam aż 1lekcje i muszę się do szkoły wyspać :wink:
  17. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']z rowerem zderzenie :([/quote] Jak pies może zderzyć się z rowerem :o[/quote] a moze to dluga historia i nie kce mi sie jej opowiadac jak sie spotkamy t Ci powiem ;) [/quote] Ok trzymam za słowo,że mi opowiesz :wink:
  18. [quote name='dbsst']z rowerem zderzenie :([/quote] Jak pies może zderzyć się z rowerem :o
  19. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Co się Szpili stało w mordulkę,że taki czerwony placek ma?[/quote] miala wypadek i ma starty pychol i lapeczke w jednym miejscu :cry:[/quote] Uuuu a jaki wypadek miała?
  20. Co się Szpili stało w mordulkę,że taki czerwony placek ma?
  21. Uśmiechnięta Delta [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d79.jpg[/img] i jej braciszek Mezo [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d77.jpg[/img]
  22. [quote name='sayma'][quote name='dbsst']chyba filizankowa ;)[/quote] haha albo kieliszkowa :wink: :D[/quote] albo kufelkowa :lol:
  23. U mnie Sharon dwa dni temu nauczyła się śpiewać jak moja siostra zaczeła do niej kwiczeć :lol: Może Sharon i Szpila stworzą duet? :lol: :lol:
  24. Ja jutro jadę w strone Lusówka dokładniej do Lusowa nad jeziorko jak będzie ładna pogoda :wink: Rower mi kumpel naprawił to mogę jezdzić a jezdzić :evilbat: Deltek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/c8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/c7.jpg[/img] A to Sabula jak jej coś się nie podoba [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b11.jpg[/img]
  25. Ja jakbym do Saby wody użyła to bym ręki nie miała :lol: :lol: :lol:
×
×
  • Create New...