Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Delta to zawsze jest uległa i Spike, ale Saba kiedyś próbowała ze mną rządzić, ale teraz już jest OK i wie kto tu jest silniejszy :wink: nieraz jeszcze na mnie warknie ale ja jej tym samym się odpłacam :lol:
  2. Ja wiele razy do Saby oberwałam, ale kiedyś się zbuntowałam przewróciłam ją na plecy i zaczełam na nią warczeć i poskutkowało :lol: Trzeba było stać się psem,żeby pokazać kto rządzi :lol:
  3. Ja Spike i Delcie też, ale z Sabą nie chcę ryzykować już raz przez takie coś oberwałam, na samym początku jak ją wziełam :lol:
  4. Ja przypadkiem zostałam przez moje ugryziona, bo pchałam łapy tam gdzie nie trzeba :lol:
  5. Moje to kości kruszą na mak :lol: Mają dość mocny ucisk i łatwo im się je gryzie, ale zostają żadko gdzieś 3razy miesiącu :wink:
  6. [quote name='daga10011']oj na pewno boli :lol: .a jakie ladne te zabki :lol: .do dentysty chodza czy jak????? :lol:[/quote] Jeśli surowe kości można nazwać dentystą :lol: :lol: Jedząc je to chyba kamień sobie ścierają i zęby co widać u Saby,że starły się jej kły i dwa dolne zęby na przodzie :lol:
  7. [quote name='Koma']a for me coś sie znajdzie? :lol:[/quote] Może być kiciuś for you? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t4.jpg[/img]
  8. A teraz jeszcze ząbki, których ugryzienie bardzo boli :wink: Wiem coś o tym :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a30.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a29.jpg[/img] i siwa morda. Dziuba ma ok 8-9lat :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a31.jpg[/img] A tutaj na podwórku,pilnuje obejścia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a19.jpg[/img] i wracamy [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a20.jpg[/img] A tu Spike Od tych ząbków też może zaboleć rączka :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/sa/a45.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/sa/a38.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/sa/a64.jpg[/img] Widać jaki mały [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/sa/a7.jpg[/img]
  9. Dbsst zdjęcie spacjalnie for you [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a25.jpg[/img]
  10. Ja tyż dołączam się do życzeń :drinking: :wink:
  11. Prównanie "ciałko" Saby :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a38.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a36.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a22.jpg[/img] i Spike [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/sa/a51.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/sa/a32.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/sa/a48.jpg[/img] No ale wet mówi,że Spike nie mam się co przejmować że z lekka żeberka mu widać, bo jest w idealnej formie :lol:
  12. [quote name='olekg18']o co za słonica :D to moze niech ona je osobno :roll: poza kojcem ,a wpuszczaj ją dopiero jak spikus i deltek zjedzą :wink:[/quote] łatwo powiedzieć, jeśli one jedzą tak powoli albo wogóle nie jedzą bo mają ochote na poźniej :lol:
  13. Szaraduszka mam pytanie ile daje mleka taka hmmm "przeciętna" koza, bo nie znam się na rasach...
  14. A dlaczego Komcia nie ma zdjęć z dworu? :wink:
  15. Takich buziaków to u mnie dużo :wink: Tak mocno dziś świeciło,że Saba w okularach chodziła :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a44.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a42.jpg[/img] Muszę ją odchudzić, bo wyjada jedzenie Spike i Delty i tyje a tamte jakieś chudzinki :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a38.jpg[/img]
  16. Tak wszystkie w tym samym czasie mają, a tylko 3 mają cieczki, bo Saba ostatnio była sterylizowana a Spike kastrowany. U mnie jest zasada pilnowania ich, troche izolowania od spacerków dłużych bo wiadomo wiele głupców chodzi po świecie... Ale teraz zbieram pieniądze na sterylki bo upilnowanie tych panienek to nie łatwa sprawa szczególnie Ery :wink: Buziak Saby [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/a9.jpg[/img]
  17. Wskoczyła na parapet i chop na stół bo jadłam sobie truskawki :lol: A teraz trochę Ery Gloopia mina [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/j4.jpg[/img] Pysny kamysek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/j6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/j5.jpg[/img] i sculek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/j8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/j7.jpg[/img]
  18. Co się na mnie patrzysz? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t44.jpg[/img] Hmmm coś tu ładnie pachnie [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t43.jpg[/img] Zwiewamy bo chcą nas zamknąć w domu [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t42.jpg[/img] A tu co jest? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t39.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t38.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t31.jpg[/img] Co tam jest [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t29.jpg[/img] jaka gloopia pokaze jej jezyk [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t28.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/aba/t26.jpg[/img] A tu mój braciszek :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t13.jpg[/img]
  19. KaRa_

    zakoceni.pl

    Sprawa byłaby tak oczywista jak bym mieszkała w Poznaniu... Ale moja gmina nie jest w odrębie Poznania.
  20. Haha moja Saba też nieraz tak nurkuje :lol: Jak ją kiedyś wziełam na ryby nad jezioro spuściłam ze smyczy była w wodzie i patrze nagle psa nie ma :o i nagle widzę bombelki z wody i pies wypływa z patykiem pełnym wodorostów z wody :lol: :lol:
  21. KaRa_

    zakoceni.pl

    Jeszcze troche zdjęć przyszłej mamusi [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t15.jpg[/img] głaskanko [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t13.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t8.jpg[/img] cyculek :oops: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t7.jpg[/img] Dziewuszka jest strasznie chuda mimo,że jest w ciąży :( wszystkie kosteczki można jej policzyć bo nie było jej przez pewien czas [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t3.jpg[/img] I główka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/ciaza/t4.jpg[/img]
  22. KaRa_

    zakoceni.pl

    Na wsi to napewno tego się nie doczekam :( No ale u mnie aż tak źle nie będą maluszki miały, będę im szukać domu...
  23. Niedawno u znjomych przyjechał gostek z psem, na płocie znajomych była tabliczka,że są groźne psy i zakaz wstępu, i gostek odklucyzł sobie uliczkę z drugiej strony bo był klucz, i wszedł na posesje i psy znajomego (dwa kundelki wielkości spaniela) rzuciły się na psa gostka, który przyszedł żeby pogadać z właścicielami psów,bo z tego co wiem poznali się w sklepie:o I teraz ten gostek co przyszedł tym psem chce posłać ich do sądu, za to że jego psy pogryzy jego psa :o I kto ma tu więcej szans na wtygranie sprawy?
  24. KaRa_

    zakoceni.pl

    Ja bym je z dużą chcęcią wykastrowała/wysterlizowała, no ale jak jeśli ja się męczę żeby na psy kase mieć żeby wysterlizować 3 sunie, bo mi rodzina nie da o tak pieniędzy, bo u mnie jest zasada to są Twoje zwierzęta sama na nie zarób. A ja wysterlizuje jednego kocura bo jest jeden kocur to przyjdą kocury sąsiadów, bo większość osób ma tutaj kocury, a jak mają kotki to najczęśćiej młode kotki wywalają lub wiadomo do rzeczki :(
  25. KaRa_

    zakoceni.pl

    Patka zrozum, że u mnie jest pełno bezpańskich kotów na wsi i przez to że mi ich żal to je dokarmiam i one poprostu u mnie się zadomawiają,że mieszkają w garażu i ja karmie... A ja nie jestem bogata by sterlizować stada kotów.... Mycha je urodzi [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/wolnosc/a3.jpg[/img] [img]http://i5.photobucket.com/albums/y184/sabaera5555/sharonluz/a8.jpg[/img]
×
×
  • Create New...