Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. Co Wy się tyle napisaliście?prawie 10stron czytałam teraz... Dbsst, Daga ma racje piękna z Ciebie dziewczyna :D Ale coś Szpilki zdjęć nie ma :o
  2. [quote name='dbsst']troche Cie ne bylo :evilbat:[/quote] az jeden cały dzień :( i tyle teraz mam zaległości...
  3. Daga no prawie z łączem zgadłaś :lol: tylko nie,że odcieli tylko jakaś awaria była na ich serwerze i nie ładwoały mi się żadne strony tylko gg mi działało :lol: ale za to mam dużo fotek dla Was :wink: Deltek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k17.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k16.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k15.jpg[/img] Sabuś [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k21.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/k19.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g6.jpg[/img] i 2 noski [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/czek/g1.jpg[/img]
  4. Ja idę lulu :( Wy też już powinniście dawno jest już po wieczorynce :evilbat:
  5. [quote name='dbsst'] hahaha Kara marzycielko ;)[/quote] No co młodszych trzeba się słuchac :evilbat:
  6. Dbsst śliczne!!!!!!!!!!!!A migdałki to Szpila schowała :lol: Pwiedz,że ma u mnie minusika :lol: Teraz moi drodzy koniec pisania na każdym bo zaczynam się zbierać :evilbat: :lol:
  7. [quote name='daga10011'][quote name='KaRa_TC'][quote name='daga10011']wlasnie-dawaj fotki dla Kary-niech spac idzie :evilbat: ...ja zaraz tez uciekam 8) :lol:[/quote] No wiesz Daga już mnie do wyrka wyganiasz :lol:[/quote] bo mnie namawiasz na brzydkie foty :evilbat:[/quote] JAkie tam brzydkie :lol:
  8. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Teraz pokazuj Twojego TZ powiem,który przystojniejszy :lol:[/quote] heheh TZ jest gdzies na GD ;) i to jedne zdjecie na ktore mi pozwoli w nece i na poczatkiu Szpili ;)[/quote] Mam przesukiwać cała galerie? :lol:[/quote] nie cala pol ;)[/quote] Dbsst nie podpadaj mi :evilbat:
  9. Wszystkim zdjęcia dedykujesz oprócz mi :cry: :cry:
  10. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Teraz pokazuj Twojego TZ powiem,który przystojniejszy :lol:[/quote] heheh TZ jest gdzies na GD ;) i to jedne zdjecie na ktore mi pozwoli w nece i na poczatkiu Szpili ;)[/quote] Mam przesukiwać cała galerie? :lol:
  11. [quote name='daga10011']wlasnie-dawaj fotki dla Kary-niech spac idzie :evilbat: ...ja zaraz tez uciekam 8) :lol:[/quote] No wiesz Daga już mnie do wyrka wyganiasz :lol:
  12. Teraz pokazuj Twojego TZ powiem,który przystojniejszy :lol:
  13. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']A gdzie są fotki dla mnie? :cry: zapomniałaś o mnie :cry:[/quote] pamietam pamietam ;) :D[/quote] Jak pamiętasz to wstawiaj, bo ja chcę je dzisiaj zoabaczyć, a nie nastawiac budzik na 6:15 o 10min wcześniej żeby wejść na DGM i podziwiać :lol:
  14. A gdzie są fotki dla mnie? :cry: zapomniałaś o mnie :cry:
  15. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No wiesz co Dbsst zakochałaś się w jakiejś gwazdzie? :lol: :lol:[/quote] i to juzzzzzzzzzzzz bardzo dawno temu i do tej pory ja :iloveyou: moj TZ sie nawet z tym pogodzil ;)[/quote] to pokazuj foty tego przystojniaka :lol:[/quote] dobra poszukam ;)[/quote] szukaj,szukaj :lol: Ten Twój TZ musi być z Tobą biedny, wie,że jest lepszy od niego :lol:
  16. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No wiesz co Dbsst zakochałaś się w jakiejś gwazdzie? :lol: :lol:[/quote] i to juzzzzzzzzzzzz bardzo dawno temu i do tej pory ja :iloveyou: moj TZ sie nawet z tym pogodzil ;)[/quote] to pokazuj foty tego przystojniaka :lol:
  17. [quote name='dbsst']zostalam zlapana w szatni 15 minut przed koncem pracy [/quote] No wiesz co, jak tak można :lol: . A co ciekawgo w tej pracy robisz? :wink:
  18. No wiesz co Dbsst zakochałaś się w jakiejś gwazdzie? :lol: :lol:
  19. [quote name='daga10011']ja nawet nie wiem kto to :oops: :oops: :oops:[/quote] Bardzo sympatyczni panowie :D Papa Roach [img]http://paparoach.e-vip.pl/galery3/band/obrazy/band20_jpg.jpg[/img] [img]http://paparoach.e-vip.pl/galery3/band/obrazy/band31_jpg.jpg[/img] i Good Charlotte [img]http://www.goodcharlotte.all.pl/galeria/misc/edgefest2004/normal_twinscups.jpg[/img] [img]http://www.goodcharlotte.all.pl/galeria/grupowe/group15.jpg[/img] Przystojni prwada? :lol: :lol:
  20. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']czemu śmieszne :-?[/quote] bo sie nigdzie nie wybierasz moja panno :D [/quote] Hehe ja mam szkołe rano, nie mam tak dobrze jak Wy :evilbat:[/quote] ja mam prace wrrrrrrrrrr i opitol jutro pewnie :evilbat:[/quote] dlaczego?? :lol: ale Ty nie musisz się uczyc do pracy, i pewnie tak rano nie wsytjesz jak ja :wink:
  21. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Papa Roach oraz Good Charlotte :evilbat:[/quote] eee okej to nie moje klimaty juz to widze ;)[/quote] to tylko hard rock i punk rock :lol: A Ty czego słuchasz?
  22. Papa Roach oraz Good Charlotte :evilbat:
  23. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']czemu śmieszne :-?[/quote] bo sie nigdzie nie wybierasz moja panno :D [/quote] Hehe ja mam szkołe rano, nie mam tak dobrze jak Wy :evilbat:
  24. są jeszcze 2koncerty na których mi bardzo zalezy,a le to już nie do zralizowania :-?
  25. czemu śmieszne :-?
×
×
  • Create New...