-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']o Kara bierz sie do roboty ;) a jakies czekoladowe nosy z bliska :D[/quote] Hehe kojec jest wytyczony,są bloczki ułożone, drewniane słupy czekają lecz siatki nie mam.... A chciałam im zrobić duży kojec bez betonu.[/quote] to daj druty ja C siatke uplote ;) :lol:[/quote] a skąd mam wziąść druty? :lol:
-
[quote name='Koma']Oj biedna Delta :( One się tak zawsze nad nią znecają??[/quote] Niestety bardzo często ją atakują, bo ona jest najmłodsza, i taka "doopa" z niej,że pozwala się tak męczyć :(
-
[quote name='dbsst']o Kara bierz sie do roboty ;) a jakies czekoladowe nosy z bliska :D[/quote] Hehe kojec jest wytyczony,są bloczki ułożone, drewniane słupy czekają lecz siatki nie mam.... A chciałam im zrobić duży kojec bez betonu.
-
Hehe chociaż raz nie miałam zaległości :lol:
-
[quote name='olekg18']kara - ty mnie nie lubisz chyba:((( ja chce fotki czekolad plese 50 fotek styknie[/quote] Lubie ale ostatnio nie ma ładnej pogody żeby zabrać czekoladki na długi spacer i porobić zdjecia... bo na spacer 20min to aparatu nie biore bo ni ma gdzie robic zdjęć :-? Ale mam zdjęcia kojcowe dzisiejsze, bo ja poszłam je czesać to cała trójka nagle zaprotestowała i zaczeła się bawić a jak w deszczu mokłam :lol: Spike i dwie terorystki :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c13.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c12.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c11.jpg[/img] oraz Delta męczona przez Sabe i Spike [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c10.jpg[/img] Aż mi jest jej żal biedula się tak im poddaje a te ją gryzą a ona nic :( [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c9.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c8.jpg[/img] i cała trójeczka [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c7.jpg[/img] Deltunia [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c6.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c1.jpg[/img] Sabula [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/c4.jpg[/img] Przepraszam,że zdjęcia są w takim nieciekawym miejscu robione :oops: Ale ja chyba nigdy nie wykończe nowego boksu... i muszą w tym betonie siedzieć :(
-
Niestety szykują się kociaki i to chyba 2 mioty :( napewno jedyna kotka będzie miała maluszki i chyba nowa znajda,która przychodzi na jedzonko do mnie :-? bo dziwacznie duży brzuchol ma.
-
A żebyś wiedziała to jest :lol: tam jest cała skrzyneczka od neta :lol: :lol:
-
Dziewczyny koniec pisania bo ja idę spać, a nie chcę mieć zaległośi :lol: :lol: Dobranoc
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Bo kotka się jedna okoci, i tylko byś została odemnie prezent :lol: A to się wprowadzaj, bierz Szpile :lol:[/quote] hehehehe po dwoch dniach bedziesz miala nas dosc ;) :lol:[/quote] To wtedy zamieszkasz w garażu, chyba ,że Spike,Saba i Delta będą takie miłe i Ciebie przygarną :lol: :lol:
-
Kulcze ale Szpila ma dobrze w te urodzinki :lol:
-
Bo kotka się jedna okoci, i tylko byś została odemnie prezent :lol: A to się wprowadzaj, bierz Szpile :lol:
-
[quote name='dbsst']heheheheehe cos w tym jest Kara [/quote] Ha widziałam :D
-
Haha Szpilunia wygląda jak by myślała, dobra pancia idzie do roboty, a ja mogę sobie tutaj odpoczywać :lol:
-
:buzi: to dla Szpiluni
-
Ja się na Was dziewczyny obraże a gdzie kostki lodu w pepsi i słomeczka? :evil:
-
Dbsst a Ty szybciej wpadaj do tego Lusówka :lol: Lubisz Dbsst kotki?
-
Chciałabym żeby jeszcze wpadli do Polski :D Ale czy wpaqdną do tego za doopia :lol:
-
Dzięki za pepsi :lol: mam nadzieje,że tam jakiś niebezpiecznych dodatków nie dałaś :lol:
-
chyba,że macie pepsi to wypije :lol:
-
Raczej już nie pojade, bo nie planują w Polsce więcej koncertów :( A co do nosków nie mam żadnego :-?
-
Co w tak pijecie? :o widać jedynie ja trzezwa :lol:
-
A bo tak wyszło,że moja mama ostatnio coś chora jest serce ją boli nie chcę żeby sma była w domu, i nie chcę naciagać na koszty i wogóle mam sprawdzian w środe z matmyu i muszę się uczyć :( :( :( A tak bardzo mi zależało żeby jechać:cry:
-
Co się patrzysz? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h11.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h10.jpg[/img] nietoperek [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h8.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/psy5/h4.jpg[/img]
-
Ja muszę powiedzieć kumplowi co ma zespól o nazwie Gremlin, że znam osobe co ma gremlina w domu, jakby chciał do teledysku :lol: :lol:
-
Szpila jest niesamowita :lol: