-
Posts
5641 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by KaRa_
-
Mi zawsze jest mało :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:[/quote] Tak, tak :lol:[/quote] nie nie nie bo tu chodzi o dobro ;) :lol: (tych lodow;))[/quote] A Ty co niby zrobisz tymi lodami? :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']no ale pewnie juz nie pamieta :evilbat:[/quote] To przypomnij :lol:[/quote] hihihi wlasnie to robie ale on mnie nie slucha :([/quote] Bierz go do laryngologa :lol: to usłyszy :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:[/quote] Tak, tak :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:
-
[quote name='dbsst']no ale pewnie juz nie pamieta :evilbat:[/quote] To przypomnij :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:
-
Ka-ka mam obojętny sosunek do piwa :wink: Poprostu nie mam nikogo kulturalnego żeby pić :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:
-
Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:
-
Ale nikt mojego rekordy z piwem nie przebił :lol: :lol: :lol: jakieś 2 litry wypitego piwa przez całe moje zycie :lol: :lol: :lol:
-
Kociaki by zostały :lol: Ale znając mojego pecha to mi nie uda się pojechac na ten zlot :( Nawet jakbym bardzo chciała
-
Dbsst aż mam ochote Szpili wyrwać ten jęzor i na ścianie powieśić taki ładny :lol:
-
Ka-Ka niby da, ale ja tam bym się zgubiła :lol: Dziewczyny ja Wam zrobie kurs anonimowych alkoholików :lol:
-
Ale Szpila skacze :o
-
[quote name='Ka-ka'][b]dbsst [/b]:hmmmm: szczerze?? nie wiem w końcu, wychodzi, że nie ma kompletu na domek jeszcze-wszyscy pod namioty 8) :D ale zawsze można się zebrać i osobiście zarezerwować domek :lol: a ja też namiotu nie mam. ale chętnie bym spała w takowym, może wysupłam grosze jakieś...ale rozłożyć nie umiem :oops: [b]daga[/b], cóż za poświęcenie dla społeczności DGM...gości tak zostawiać 8) 10 browarków?? :hmmmm: niech pomyślę.....do kurczaka!! przebiłaś mój piwny rekord życiowy....ooo...niedobrze.....muszę potrenować przed zlotem :D [b]KaRa[/b]-a nie da się dołączyć ?? :D ja bez mojego małego zołzulca jadę, to mogę pomóc komuś z większą gromadką :wink:[/quote] Ja bym pojechała ale namiot mam rozwalony, i wogóle zbieram kase na sterylki dla suń więc nie bardzo :wink:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No wiesz co Dbsst powinnaś się z młotszą osobą podzielić :lol: :lol:[/quote] heheh w zyciu jest trudno ja to robie tylko dla Twojego dobra ;) :lol:[/quote] Hehe w jakim sensie dobra? :lol: :lol:
-
A wy co wszyscy na ten zlot??? nie zostawiajcie mnie samej na dgm :lol:
-
No wiesz co Dbsst powinnaś się z młotszą osobą podzielić :lol: :lol:
-
[quote name='daga10011']no wlasnie-lody czekaja :lol: Ty z nia pogadaj :wink:[/quote] Ja tyż chcę lody :lol: :lol: :lol: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d45.jpg[/img]
-
Dbsst ułóż tak,żeby jak najczęściej być :D Daga Wiki napewno jakieś orginalne imie wymyśli :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Z lekka boli :lol: Dbsst jakbyście były w tą niedziele to o której?[/quote] olo 13 b3dziemy dopiero w Poznaniu nie wiem o ktorej mamy bus napisze Ci smsa wczesniej ;) ale mysle ze 17-18 wczesniej sie chyba nie uda :-?[/quote] Mam nadzieje,że długo u mnie posiedzicie :wink:[/quote] hehe tydzien ;) :lol: :lol:[/quote] hehe spoko :lol: :lol: :lol: Co miesiąc będziecie w Lusówku?
-
ale żeby te kiedyś było na pewno :D
-
[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Z lekka boli :lol: Dbsst jakbyście były w tą niedziele to o której?[/quote] olo 13 b3dziemy dopiero w Poznaniu nie wiem o ktorej mamy bus napisze Ci smsa wczesniej ;) ale mysle ze 17-18 wczesniej sie chyba nie uda :-?[/quote] Mam nadzieje,że długo u mnie posiedzicie :wink:
-
Czyli szpila to też jest gwiazda foto, piosenkarka kurcze zdolny pies :lol: