Jump to content
Dogomania

KaRa_

Members
  • Posts

    5641
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KaRa_

  1. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']No ba i to jaki :lol: Światowej rangi chirurg :lol:[/quote] hehehe no ba :D[/quote] Pamiętaj jak Szpili coś będzie to za friko masz wizyte, po koleżeńsku :lol: :lol:
  2. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila jak będziesz je głaskać, to wyobraś sobie,że ten ogon to Twój TZ nie ogolony :lol:[/quote] hehehehehe nie nie nie szyjesz im kubraczki na ogony ;)[/quote] Albo strój lalki barbie założymy, jak kiedyś mówiliśmy sukienka zakryje ogon :lol:[/quote] hihihi dobra biedne scurki ;)[/quote] Biedne przez Ciebie :lol: znienawidzą Cię jak im to powiem :lol: :lol: :lol: Lepiej wymyślaj dobrą wymówkę :lol:
  3. No ba i to jaki :lol: Światowej rangi chirurg :lol:
  4. Paluszek nie boli, nawet śladu nie ma :lol: A kotkiem się zajełam, bo wet dzisiaj nie przyjmował ale powiedział co mam robić :wink: Bo ropa się zgromadziłą i ugotowałam nożyk odkaziłam zrobiłam kotku dziurkę w szyji delikatną i rope wydusiłam :lol: wymyłam wodą utlenioną troche kotka ogoliłam :lol: Wyrywał się ale jak dostał szyneczką to jakby nic nie było i widać,że lepiej się czuje :lol:
  5. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila jak będziesz je głaskać, to wyobraś sobie,że ten ogon to Twój TZ nie ogolony :lol:[/quote] hehehehehe nie nie nie szyjesz im kubraczki na ogony ;)[/quote] Albo strój lalki barbie założymy, jak kiedyś mówiliśmy sukienka zakryje ogon :lol:
  6. Aaaa i sąsiad co biedze kocurka, ma zameldowanie poznańskie i się zgodziłna podstęp z schroniskiem :angel: Żeby szanowana pani moderator nie zamkła tematu. Sabula dumnie pozująca :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/nn/b12.jpg[/img]
  7. Szpila jak będziesz je głaskać, to wyobraś sobie,że ten ogon to Twój TZ nie ogolony :lol:
  8. To teraz szukam jeszcze dla dwóch czrtanulków dom :wink: ALe mam farta kociaki mam od 2 dni, a już połowa ma gwarantowane domy :D Sharon w swoje urodziny na mnie się obraziła,że złożyłam łóżko i nie może więcej spać :lol:
  9. Jest już dom dla biało-czarnego kocurka :angel: :angel: Sąsiad bierze, bo jest podobny do jego kocura i wmówiłam mu,że to z jego kotem to on odrazu że wezmie jednego,że jak z jego :angel:
  10. Zobaczysz Dbsst,że polubisz szczury :wink: Dobranoc
  11. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Haha Dbsst oglądasz bajki? :lol:[/quote] teraz juz nie bardzo ale do niedawna prawie systkie :D[/quote] skąd to ja znam :lol: Teraz się ciesze bo smerfy lecą :lol:
  12. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Dbsst dam Ci z neta skorzystać :lol:[/quote] hihihi ja tam psy bede gnabic i koty wiec co mnie tam net ;)[/quote] a szczury to już nie? :lol:
  13. Haha Dbsst oglądasz bajki? :lol:
  14. Dbsst dam Ci z neta skorzystać :lol:
  15. [quote name='Ka-ka']to ukochaj Sharon :D może wy Budowniczymi Wielkich Piramid byłyście w poprzednich wcieleniach 8)[/quote] Kto wie, kto wie :lol:
  16. Wpraszaj się, wpraszaj :lol:
  17. Dobra dziewczyny ja mykam lulu bo rano muszę okienka umyć :lol:
  18. planuj.planuj koniec stycznia w Poznaniu :lol: dokładniej dzień babci :lol:
  19. :lol: :lol: :lol: ja za to mam 5lipca imieniny :lol: A pozniej w styczniu impreza 18będzie :lol:
  20. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']oj biedny Twój TZ Dbsst :lol:[/quote] :o on biedny to ja biedna[/quote] hehe :evilbat:
  21. bialutki :lol: A Daga to chyba WC po tych piwach utkneła :lol:
  22. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote:8a0be6668e="dbsst"][quote:8a0be6668e="KaRa_TC"][quote:8a0be6668e="dbsst"][quote:8a0be6668e="KaRa_TC"]Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:[/quote] Tak, tak :lol:[/quote] nie nie nie bo tu chodzi o dobro ;) :lol: (tych lodow;))[/quote] A Ty co niby zrobisz tymi lodami? :lol:[/quote:8a0be6668e] zjem :D (ale piramide budujemy :D ) ja jestem lodozarlacz ;)[/quote:8a0be6668e] Ja tyż :lol: Impreza dzisiaj się zaczyna , urodzinki są :oops:[/quote:8a0be6668e] TWOJE URODZINKI SA :D DZIS[/quote:8a0be6668e] moje są w styczniu :lol: Sharon ma dzisiaj roczek 8) Zdjęcie żeby temat nie był zamknięty [img]http://i7.photobucket.com/albums/y255/sabaera55555/beigi/d68.jpg[/img]
  23. Ja niebezpieczna?wydaje się wam, ja jestem potulna jak baranek :evilbat:
  24. [quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote:b95adc9838="dbsst"][quote:b95adc9838="KaRa_TC"]Ale Dbsst dobre dobro wymyśliłaś :lol: :lol:[/quote] hehehehe nio cio ;) widzisz jak o Ciebie dbam :wink: :D[/quote] Aż za bardzo :lol:[/quote] hehehe zebym nie przedobrzyla hahahahhaha[/quote] Wiesz Dbsst ja wolę sama o siebie dbać :lol: :lol:[/quote] hihihihi to cale szczescie ;) bo ja musze juz dbac o Szpile i to mnie wyczerpuje psychicznie ;)[/quote] Haha to teraz mogę lody od Dagi zjeść :lol:[/quote] Ty podstepny maly ludziu NiE ;) :lol:[/quote] Tak, tak :lol:[/quote] nie nie nie bo tu chodzi o dobro ;) :lol: (tych lodow;))[/quote] A Ty co niby zrobisz tymi lodami? :lol:[/quote:b95adc9838] zjem :D (ale piramide budujemy :D ) ja jestem lodozarlacz ;)[/quote:b95adc9838] Ja tyż :lol: Impreza dzisiaj się zaczyna , urodzinki są :oops:
  25. oj biedny Twój TZ Dbsst :lol:
×
×
  • Create New...