Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Lilith juz pewnie szykuje prezenty :)
  2. Patka

    Zaczyna sie!!!

    Nelu Kasia ma rację - niestety ...
  3. Bura dokładnie i wkurza mnie ze czegoś np wet nie sprawdzi i jest kategorycznie na nie! teraz mam wspaniałych wetów którzy chętnie słuchają próbują nowych metod ...
  4. wielkie gratulacje :multi:
  5. krooffcia owszem ten Twój preparat tani ale zawartość słaba, że tak to ujmę ... krooffcia powiem tak byłam u ortopedy, jednego z lepszych w Polsce ze sobą :razz:i jego poglądy odnośnie zwierząt były ze średniowiecza skąd lekarz ma potwierdzoną wiedzę na temat skuteczności u psów ... jeden z wetów też podważał skuteczność bonharenu - kwas hialuronowy, a potem złapał buraka jak zobaczył stawy po kuracji ... także bądźmy krytyczni ...
  6. [B]najładniejsze życzenia :multi: życia w zdrówku i radości wielu pięknych lat! [/B]
  7. Patka

    Lordette

    wielgaśne gratulacje :cool3: od pół siostry :cool1: suczka pozuje jak malowana :razz:
  8. Patka

    Brutus i Salma ;)

    Biedny Brutus labki jakos tak mają z tymi cięciami na łapkach :shake: Polecam Ci bardzo przy tej ranie zasypkę dermatol przyspiesza gojenie i jest tania :razz: trzymajcie się w końcu trzeba sie wybrać na ten spacer :cool3:
  9. IN_ zamówiłam [url]http://www.krakvet.pl/product_info.php?products_id=8329[/url] super skład mam dosc wciskania w spa tabletek :evil_lol: Myslę, ze powinnaś jeszcze podać wit C pomaga wchłaniać glukozamnię WG mnie taka dawka jest ok jednak pamiętaj, że pewnych zmian juz sie nie odegnie ;) u mojej suczki dopiero kuracja 'bonharenem' pomogła (ale lapka i tak jedna była lekko miękka) jednak ona miała juz poważne zwyrodnienie ...
  10. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    The sweetest one :loveu: [CENTER][IMG]http://r.foto.radikal.ru/0705/50/ead196d3d76f.jpg[/IMG] [/CENTER] [QUOTE][B][FONT=Comic Sans MS]Patka !! Gratuluje !! Ale slicznosci !!!![/FONT][/B][/QUOTE] Nela wielkie dzięki w imieniu Rudolfiny :cool3: Cudnie panienka pozuje ... [CENTER][IMG]http://images6.fotosik.pl/5/4841c97d106eba93.jpg[/IMG] [LEFT][B]Niechaj wszystkie dzieci rosną zdrowo!![/B] [/LEFT] [/CENTER]
  11. wspaniałe zdjęcie ma boski klimat!! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/224/36c274b7f931579b.jpg[/IMG][/URL]
  12. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale sie Cescik spisał :cool3: Fiu fiu a u mnie takie szczeniaczki ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/9809/avias0.jpg[/IMG][/URL]
  13. hej Alu zjadłam poczekałam ucałowałam ekran i Ciebie wirtualnie i spadam :razz:
  14. Patka

    Moja Coco :D

    fiu fiu :cool3: :multi:
  15. wanilia fuj ... ;) my używamy goździkowego dość szybko przestaje sie czuć zapach a na Lilith tylko to działało + wit B aa i nie gryzły jej aż tak jak nosiła preventic :)
  16. Pozuje jak 100% gwiazda aż miło popatrzeć na te minki :) [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4388/pict9501yc9.jpg[/IMG]
  17. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale święt(n)a trójca :evil_lol:
  18. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    ale cudniaczki :loveu: [IMG]http://i2.photobucket.com/albums/y23/wfh85/lotto2.jpg[/IMG]
  19. morderca króliczków :shake: :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/207/c218d54aebbf1a4d.jpg[/IMG][/URL]
  20. magdat a jaki przelicznik ma korona?? wiesz ja wiedziałam ze wet sobie wział prowizje za receptę no cóż ...
  21. Nela a siedzi za kare w galerii szczeniaczków... dag zapomniała super maluneczek fiu fiu :razz:
  22. strumyk o tak sąsiedzi szczególnie ci starsi są boscy (na moim osiedlu najczściej mili) ostatnio pani do Rudolfiny "ale z Ciebie śliczny jamniczek" :)
  23. czy ten biedny maluch w końcu znajdzie kolegę w jego rozmiarówce ... wiesz jak on musi sie czuc ... :evil_lol:
  24. :lol: nie mozesz mieć wszystkich stworów idealnych taka czarna owca jest dobrym kontrastem ;) a poza tym kto wie czy to na pewno kot!
×
×
  • Create New...