Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. PIĘKNE FOTKI, A PIT ON MA MAŚĆ MARENGO (chyba tak to sie zowie) boskie masz te lale :cool3: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v142/dagdag/Pigi/P4230014.jpg[/IMG]
  2. Blaira ale z Pana sie uśmiałam :) BARDZO!!! my z Lilith często mieliśmy na spacerach po starym mieście nagle z dala rumor wyłania sie z tłumu najczęściej wielki gość w markowych ciuszkach i platynie i krzyczy Lilusia :cool3: łapie psa w objęcia szepcze: słoneczko daje sie ubrudzić i wylizać :) my stoimy zakłopotani, ale tylko lekko przechodnie chyba bardziej ;) ( to panowie " psich kolegów" Lilith ;)) którzy też komentowali: gdybym wiedział to bym tego zboczka nie brał ;)
  3. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    Księżniczkę powiadasz ... wkleję fotkę słabej jakości ... mieliśmy tylko ułamek sek by ja zrobić ... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2984/ruda0204077ku2.jpg[/IMG][/URL]
  4. ja juz czuje ze jak pójdę do pracy to szybko z niej nie wyjdę ....:cool3:
  5. moze ten biały cierpiał na narkolepsję a Wy sie śmiejecie :evil_lol: a gadające koty to chyba wszyscy widzieli :razz: [url]http://www.smog.pl/wideo/872/rozmowne_koty/[/url] i moje ulubione :cool3: [url]http://www.smog.pl/wideo/4181/oaza_spokoju/[/url]
  6. e tam krokodyl weź Iwanka :evil_lol: ale przyznaj sie Ewciu kotchasz go :loveu:
  7. g pociesze Cie telefon mozna schować łóżka nie ... dzis z rozanielonym pyszczkiem mój słodki szczeniaczek lat 6 miesięcy nalał mi na świeżą pościel ... i nie mogę tłumaczyć tego problemami z pęcherzem lub traumą z dzieciństwa jaj jej traumę dopiero zgotuję ...:diabloti:
  8. [QUOTE]Moja kuzynka ma kota i ten kot jest poprostu falszywy. [/QUOTE] wybacz ale to nie jest krytyka ... tlko powielanie głupiego mitu ... a poza tym jak można krytykować bezwarunkowego przyjaciela człowieka i jakiekolwiek zwierzę ... :shake:
  9. no to kocie mity to tylko mity i totalnie mijają sie z rzeczywistością a w rzeczywistości koty ani złośliwe ani fałszywe nie potrafią być, a jesli ktoś tak sądzi naprawdę styczności za wielkie z nimi nie miał i takich mitów powielać nie powinien bo sa krzywdzące ...
  10. [QUOTE] Skad wiesz. Myslisz ze w innych zrodlach nie znajdziesz mitow?[/QUOTE] serku czy Ty wiesz co to mit, a co legenda, a co fakt??
  11. i to jak :razz: a zauważyliście, że większość osób w tym wątku mówiących źle o kotach porostu nie miało z nimi dużo do czynienia lub są "młode":razz:
  12. Patka

    Lordette

    dzięki dzięki strasz mnie :evil_lol: to maupiątko mnie zamęczy :painting: ale słodko sie zrobiło :loveu: :evil_lol:
  13. Patka

    Lordette

    e nie strasz choc z miesiąc dwa jeszcze ... mamusia jej miała 8 mieszków :razz: Zośka też taka super aktywna jest? a jakieś zmiany po cieczce??
  14. [QUOTE][FONT=Arial][B][I][COLOR=Red]Patko Rudolfina to kobietka a Ozzy to macho[/COLOR][/I][/B][/FONT][/QUOTE] tym bardziej :cool3: moze sobie na to pozwolić :)
  15. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    jemy obiadek komfort musi być :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5076/ruda0204085fk4.jpg[/IMG][/URL]
  16. zerknij na fora bulowate tam całe tematy co i jak ten dział: [url]http://www.amstaff.civ.pl/forum/viewforum.php?f=5[/url]
  17. Patka

    Lordette

    18 kwietnia skończyła pół roczku :razz:
  18. Rudolfina też ma różową piłeczkę i szeleczki do kompletu ;) pomyśl o tym :razz:
  19. [QUOTE] Nie wiem. Ile bym nie zrobiła zdjęć i tak zawsze "normalne" są tak mniej więcej dwa[/QUOTE] no mam ten sam problem nie problem z minami :lol: może to jakieś podziemie genetyczne ;) te miny warunkuje ;)
  20. Patka

    Lordette

    Oj tam biust :) ja liczę, że Rudolfina jeszcze z dwa mieszki bez cieczki wytrzyma :)
  21. boska fota :multi: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/1973/lizusy2bp7.jpg[/IMG][/URL]
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Aneczka cudne :loveu:
  23. dokładnie jedne psy pija więcje inne mniej moim zdaniem normalny jest ;) Rudolfina ma sie dobrze ale na bloga nas na razie nie stać czasowo :)
×
×
  • Create New...