-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Oluś ja wolę daleko od szosy :evil_lol:
-
moje dwa kotowate ;) Walerego mogę oddać nie tylko na mizianie :evil_lol: w sierpniowe poranki juz tak ciepło nie jest ... trzeba sie ogrzać ... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9935/dep1vk9.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4415/obraz037ht2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Beatko śliczny króliś mój maż mówi ze zapewne smakowity :evil_lol:
-
nane przykro mi Rudolfina tez nam dzis coś nie domaga ale walczymy :shake: daga10011 kochana i tu Cię zadziwię jak sie do jutra nie rozłożę to będę jako wystawca :evil_lol: sporo sie zmieniło ...
-
wejherstaff dziękujemy :) o tak urocza to dobre określenie :evil_lol: ;) Vista super panna :multi: A to moje dwa staffiki :cool1: sierpniowe poranki już nie są takie ciepłe ... dlatego ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9935/dep1vk9.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4415/obraz037ht2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
-
Daga uff dzięki za elaborat już myślałam ze na dobre Cię wcięło ...
-
22 sierpnia ma termin i tego sie trzymam :evil_lol: mogę oddać Walera do miziania :evil_lol: Beata jak zawsze cudowne foty :loveu:
-
[QUOTE]na stadion łatwo trafić obok jest hotel Reflex 10 min piechtąod stadionu, a 30 min od stadionu pieszo jest Stare Miasto a tam masa hoteli tu wykaz - [URL]http://www.torun.webd.pl/hotele.html[/URL] - na pozycji 17 wspomniany reflex :razz: stadion znajduje sie blisko przystanków autobusowych na ulicy kościuszki (osiedle mokre na planie) i tramwajowych od dworca łatwo dojechać kierujemy sie pytając o stadion na Świętopełka lub restauracje Herbowa niemal każdy zna te miejsca :smile: to plan jazd komunikacji: [URL="http://portal.mzk.torun.pl/files/113759414343ce4f1fb8878/plan.jpg"]http://portal.mzk.torun.pl/files/113...b8878/plan.jpg[/URL] i kursy autobusów [URL="http://portal.mzk.torun.pl/index.php?aid=113759666943ce58fd8ce3f"]http://portal.mzk.torun.pl/index.php...943ce58fd8ce3f[/URL] ale taxa będzie kosztowała ok 20 zł tak myślę z dworca głównego na stadion:razz:[/QUOTE] proszę przyklejam z 3 strony :cool3:
-
"temperament w skrócie" super konkretnie i trafnie moim zdaniem opisany :cool3: Anglicy wiedzieli co robią, ale wiecie jak ciężko sie do 36 cm "bulojamnika" ;) z brzuchem ;) schylić
-
wejherstaff :loveu: śliczności :loveu: melancholia mnie dopadła .... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3193/obraz037cc6.jpg[/IMG][/URL]
-
alina71 śliczne imię ma dzieciaczek mój nadal siedzi w brzuszku :) Oby moje sierściuchy tez tak ładnie sie zachowywały ... :razz:
-
Alu śliczne kwiatki :cool3: trzymasz już kciuki za Rudolfinę ...
- 78403 replies
-
[QUOTE] jednakże chciałabym kiedyś dostać naprawde szczegółowy ops psa, wiem że to by dużo czasu zajęło, ale chciałabym taki opis.[/QUOTE] tez bym chciała na razie możemy chyba liczyć tylko na forum :cool3:
-
maluchy tez muszą byc leczone Chefrenek ma racje ... :shake: sukę trzeba kąpać w hexodermie, można podać jej wit b której nużeńce nie lubią ... dodatkowo podawać preparat wzmacniający sierść oraz organizm ... polecam napisać na forum krakvetu pan dr zapewne Ci pomoże ...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
wiejski ale za to jaki :cool3: -
matusz5 zerknij kilka stron wcześniej wszystko jak umiałam opisałam :) Taverney mam tego samego stracha dziś dostałam nr i potwierdzenie :cool3:
-
i tu sie jeszcze zaczyna kwestia krycia ma taką, a taka wadę - suka ma też "swoje za uszami", ale razem co dadzą ... czy uda sie mimo tych drobnych wad a globalnemu pięknu uzyskać właśnie lepsze potomstwo (no to też zależy od kierunku typu staffika w jakim dany "kojarzący" parę podąża) dla mnie to wszystko ksozmarnie trudne, ale mega ciekawe i szkoda ze nie ma porządnych publikacji na ten tema ... :razz:
-
nie bądzcie takie dajcie sie laikowi poduczyć jakie to wady :p
-
Rysiczko jesteś nieoceniona jak zawsze :cool3:
-
ale rewelacyjne foty Giovani nauczysz nas tego i owego co ?? no fakt ciekawe taki opis i bdb ... mhyy ja sie już boję tych wystaw :cool3:
-
Ewa jutro czynne zadzwonię :cool3:
-
piaszczysty nos najlepszy :loveu: speed piękne krówki :cool3:
-
porterin a ja coś czuje ze w stosunku do Polski (choć bardzo bym tego nie chciała) tam jest "raj" (kolokwialnie powiem iż zawsze wszędzie jest jakiś wąż, ale u nas ich chyba za wiele) nawet patrząc na samo przygotowanie i oprawę wystaw już jest kolosalna różnica ... Oby bozia dała mi tyle funduszy i czasu bym mogła jechać "tam" gdzie ktoś rzetelnie i uczciwie pokaże mi wady i zalety Rudolfiny ...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
mam prikaz dopiero w poniedziałek mogę urodzić :p -
ja jeszcze nie dostałam :)