Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Oluś ja wolę daleko od szosy :evil_lol:
  2. Patka

    zakoceni.pl

    moje dwa kotowate ;) Walerego mogę oddać nie tylko na mizianie :evil_lol: w sierpniowe poranki juz tak ciepło nie jest ... trzeba sie ogrzać ... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9935/dep1vk9.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4415/obraz037ht2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  3. Beatko śliczny króliś mój maż mówi ze zapewne smakowity :evil_lol:
  4. nane przykro mi Rudolfina tez nam dzis coś nie domaga ale walczymy :shake: daga10011 kochana i tu Cię zadziwię jak sie do jutra nie rozłożę to będę jako wystawca :evil_lol: sporo sie zmieniło ...
  5. wejherstaff dziękujemy :) o tak urocza to dobre określenie :evil_lol: ;) Vista super panna :multi: A to moje dwa staffiki :cool1: sierpniowe poranki już nie są takie ciepłe ... dlatego ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/9935/dep1vk9.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4415/obraz037ht2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  6. Daga uff dzięki za elaborat już myślałam ze na dobre Cię wcięło ...
  7. Patka

    zakoceni.pl

    22 sierpnia ma termin i tego sie trzymam :evil_lol: mogę oddać Walera do miziania :evil_lol: Beata jak zawsze cudowne foty :loveu:
  8. [QUOTE]na stadion łatwo trafić obok jest hotel Reflex 10 min piechtąod stadionu, a 30 min od stadionu pieszo jest Stare Miasto a tam masa hoteli tu wykaz - [URL]http://www.torun.webd.pl/hotele.html[/URL] - na pozycji 17 wspomniany reflex :razz: stadion znajduje sie blisko przystanków autobusowych na ulicy kościuszki (osiedle mokre na planie) i tramwajowych od dworca łatwo dojechać kierujemy sie pytając o stadion na Świętopełka lub restauracje Herbowa niemal każdy zna te miejsca :smile: to plan jazd komunikacji: [URL="http://portal.mzk.torun.pl/files/113759414343ce4f1fb8878/plan.jpg"]http://portal.mzk.torun.pl/files/113...b8878/plan.jpg[/URL] i kursy autobusów [URL="http://portal.mzk.torun.pl/index.php?aid=113759666943ce58fd8ce3f"]http://portal.mzk.torun.pl/index.php...943ce58fd8ce3f[/URL] ale taxa będzie kosztowała ok 20 zł tak myślę z dworca głównego na stadion:razz:[/QUOTE] proszę przyklejam z 3 strony :cool3:
  9. "temperament w skrócie" super konkretnie i trafnie moim zdaniem opisany :cool3: Anglicy wiedzieli co robią, ale wiecie jak ciężko sie do 36 cm "bulojamnika" ;) z brzuchem ;) schylić
  10. wejherstaff :loveu: śliczności :loveu: melancholia mnie dopadła .... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3193/obraz037cc6.jpg[/IMG][/URL]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    alina71 śliczne imię ma dzieciaczek mój nadal siedzi w brzuszku :) Oby moje sierściuchy tez tak ładnie sie zachowywały ... :razz:
  12. [QUOTE] jednakże chciałabym kiedyś dostać naprawde szczegółowy ops psa, wiem że to by dużo czasu zajęło, ale chciałabym taki opis.[/QUOTE] tez bym chciała na razie możemy chyba liczyć tylko na forum :cool3:
  13. maluchy tez muszą byc leczone Chefrenek ma racje ... :shake: sukę trzeba kąpać w hexodermie, można podać jej wit b której nużeńce nie lubią ... dodatkowo podawać preparat wzmacniający sierść oraz organizm ... polecam napisać na forum krakvetu pan dr zapewne Ci pomoże ...
  14. matusz5 zerknij kilka stron wcześniej wszystko jak umiałam opisałam :) Taverney mam tego samego stracha dziś dostałam nr i potwierdzenie :cool3:
  15. i tu sie jeszcze zaczyna kwestia krycia ma taką, a taka wadę - suka ma też "swoje za uszami", ale razem co dadzą ... czy uda sie mimo tych drobnych wad a globalnemu pięknu uzyskać właśnie lepsze potomstwo (no to też zależy od kierunku typu staffika w jakim dany "kojarzący" parę podąża) dla mnie to wszystko ksozmarnie trudne, ale mega ciekawe i szkoda ze nie ma porządnych publikacji na ten tema ... :razz:
  16. nie bądzcie takie dajcie sie laikowi poduczyć jakie to wady :p
  17. Rysiczko jesteś nieoceniona jak zawsze :cool3:
  18. Patka

    Lordette

    ale rewelacyjne foty Giovani nauczysz nas tego i owego co ?? no fakt ciekawe taki opis i bdb ... mhyy ja sie już boję tych wystaw :cool3:
  19. Ewa jutro czynne zadzwonię :cool3:
  20. Patka

    GALERIA SZCZENIAKÓW

    piaszczysty nos najlepszy :loveu: speed piękne krówki :cool3:
  21. porterin a ja coś czuje ze w stosunku do Polski (choć bardzo bym tego nie chciała) tam jest "raj" (kolokwialnie powiem iż zawsze wszędzie jest jakiś wąż, ale u nas ich chyba za wiele) nawet patrząc na samo przygotowanie i oprawę wystaw już jest kolosalna różnica ... Oby bozia dała mi tyle funduszy i czasu bym mogła jechać "tam" gdzie ktoś rzetelnie i uczciwie pokaże mi wady i zalety Rudolfiny ...
  22. mam prikaz dopiero w poniedziałek mogę urodzić :p
  23. ja jeszcze nie dostałam :)
×
×
  • Create New...