-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
[QUOTE][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]witka ...z dzieciakami :diabloti:zostało mi jeszcze 4 dni...mam nadzieje ze przeżyje :cool3:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Tobie tylko 4 a mi cale życie :evil_lol: całuski Alu trzymaj się :razz:
- 78403 replies
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
widzisz BeaC tez sie zgorszyła jesteśmy damy :evil_lol: -
mniam mniam :)
-
super fotki :cool3:
-
Beatko ależ te twoje futrzowce pikne :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
normalnie ile można gadać o świństwach jako mega wieloryb czuje sie zdegustowana ... rozpisuje konkurs na skuteczną metodę porodową :diabloti: Ewy na wystawę sie nie sprawdziła :p -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
sto procent samca i tyle a Rudolf też ma kolor "inny" po mamie ta lekka piękna czekolada wychodzi :) tylko ze pręgi ją bardziej kryją :cool3: Franek na żywca jest jeszcze piękniejszy :loveu: -
[QUOTE] A co do przeciwwskazań do rodzenia to największym było to, że sunia nie jest rasowa :-([/QUOTE] o tym stwiedzilam ze nie ma nawet sensu pytać ... ja zakładałam, że pies zdiagnozowany i masz racje zeskrobiny to podstawa :cool3:
-
super Rudofina tak ładnie nie stała :evil_lol: dziękuje aż tak sie rzucałam w oczy :evil_lol:
-
a foty gdzie :cool3:
-
porterin wiem dziękuje :buzi: nawet tak sie nie denerwowałam bardziej tym, że wszyscy czekali czy mi wody odpłyną ;) tylko szkoda, że teraz znow czeka nas przerwa, a koty mam dwa :) mogę sie podzielić ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
dealer ja dwa mieszki zygałam non stop :diabloti: było bosko :diabloti: teraz jest porostu i dosłownie ciężko "niech ta osoba" cieszy sie do 7 miesiąca ciąża to bajka w porównaniu z końcówką ... Ewciu Rudzia dziś paradował w szeleczkach :loveu: teraz odsypia chyba ten sadyzm w stosunku do Francia :oops: już tęsknimy snobko ;) ... -
oprócz tego ze ciasno to tak jak pisałam w Toruniu jest naprawdę miło :) takie miasto poza tym przyjemne :cool3: moon_light szkoda ze Was nie widziałam - wielkie gratulacje :multi:
-
tak tak ... ;) ale tak naprawdę przydadzą nam sie profesjonalne nauki i brak brzucha - powiem tak przy Zoście - Rudziaka pokaz to niemal komedia :evil_lol: ale Pan sędzia chyba był wyrozumiały, albo Rudolfina mu sie spodobała mimo wszystko :evil_lol:
-
chyba na priva bo wstyd :evil_lol:
-
śliczne foty szczególnie latająca :lol: wielkie gratulacje !!
-
o tak chyba tylko takie opisy były :evil_lol:
-
[B]wielkie gratulacje :multi: dla wszystkich [/B] my też nie narzekamy debitu 2 lokata - srebro doskonała :cool3: super że nie było handlarzy :multi:
-
nie wolno rozmazać suki z nużycą - polecam sterylizacje - także z powodów zdrowotnych !!! przenosi na małe i małe są nosicielami i same mogą zachorować - właścicieli przyszłych należy uprzedzać i prewencyjnie jak któreś zacznie sie np drapać, gubić włos, lub dostanie krostki rozpocząć kurację ...
-
Alojzyna m masz wielka rację :multi: moje zachowuje sie jak szczeniak :) a startuje w młodzieży - dużo nam brakuje do już kilka razy wystawianych młodzików więc jeśli macie czas i możliwości wystawcie kilka razy swoje pociechy jak szybko się da :)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[QUOTE][COLOR=DarkRed][B] więc patko ja to rozumiem:p:p:p[/B][/COLOR][/QUOTE] chociaż ktoś :evil_lol: i co nadal nic ... Ewa to przez ciebie ide parzyć herbatę z liści malin ... :diabloti: -
daga nasz debiut jak na okoliczności to i tak wysoki :) Beatko tak ja żem biegała :evil_lol:
-
widzisz trzymałyśmy skuteczne kciuki Natalia wielkie gratki :multi:
-
mów mi jeszcze u mnie to obecnie mega wieloryb :evil_lol: Ewa może potwierdzić ale niech nie waży wklejać fotki :diabloti: koniec ofa :oops: moja druga ulubiona fotka :) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9271/rfej8.jpg[/IMG][/URL]