-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Daga link :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6555672#post6555672[/url]
-
Harpagon wielkie gratulacje ciesz się z zimowego brzuszka ten letni jest mniej przyjemny wiem to na 100% :multi:
-
na 3 gr sa fotki staffików :cool3:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Franek naprawdę jest przesłodki i taki męski Rudolfina w domu zachowywała sie mało gościnnie byliśmy w szoku :diabloti: Franciu ma tak piękną głowę, a pan sędzia patrzył tylko na drugi koniec psa :diabloti: i ten charakter :loveu: padł biedaczek koło nóżek panusia :cool3: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/7551/21732120we6.jpg[/IMG][/URL] strasznie milo było Was poznać - ale sobie kadzimy :) zapraszamy ponownie o ile nie wkleisz jeszcze jakiś moich fot :evil_lol: Piotruś przesyła uściski :razz: Wiedzieliśmy, że pokochacie nasze 4 piętro :p -
brawo brawo my w amoku z i wielkim balonem i super zakręconą Rudolfina nie trafiliśmy do Was ... :lol: Rudolf nasz doskonały srebro :razz: dostał ...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Ty Ewcia zrób coś z tą łapką :diabloti: jeżu kolczasty chyba Ci ten obiad nie smakował że wklejasz mnie wyglądam jak te balony na hel, których Rudolfina sie przestraszyła :evil_lol: + kompromitujący ogonek ... za to dostaniesz takie :razz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/3015/obraz002az2.jpg[/IMG][/URL] -
jezu Ewka ale fajne foty mimo braku weny ja sie dopiero obudziłam :cool1: i jeszcze nie rodzę :) Rudolfina faktycznie wyglada na rasową debiutantkę :evil_lol: [QUOTE] Podziwiam zaangażowanie!!! w takim stanie, a ciekawe co na to LPR???[/QUOTE] Giovani wstyd w końcu byleś w ryydzykowie i nie rozumiesz mojej postawy i co nadal jestem w domu :p czyli do nieskutecznej metody na szybszy poród oprócz herbaty z liści malin, sexu można dodać wystawie psa :evil_lol: Ewuniu jesteś boska :razz: z bliźniakami ;) skoro po postawie patriotycznej mowa :lol: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6439/76429351ex0.jpg[/IMG][/URL]
-
od nas poraz enty wielkie gratulacje Rudolfina od kuzynki musi sie wieleeee nauczyć :cool3:
-
no wiesz :cool3: jeszcze muszę ocenzurować ;) :eviltong:
-
Alu wycałuj Ozzego i życz mu zdrówka, bo resztę ma trafił idealnie :cool3:
- 78403 replies
-
Lambi "fotorelacja" vel Ewa - Vectra wraca właśnie do Warszawy :razz:
-
:calus: dzięki wiem ale łatwo nie jest ... cieszę sie ze wróciłaś :cool3:
-
gratulacje dla wszystkich umieramy z tej duchoty ludzi cała masa :p ciasno wszędzie stadion sie robi za mały ... my po debiucie zadowolone :) srebro mimo braku współpracy ;)
-
wszystko szybko i dziwnie ... może tak i lepiej bo inaczej byśmy sie za Lilith zawyli :(
-
a to prawda ogonek boski :multi: ma Zośka i super jest przygotowana do wystaw kazałam Rudolfinie się uczyć ;) ale nie za bardzo chciała ;) bardzo było milo wszystkich poznać choć duszno i mało miejsca :( tak jak przewidywałam nie dało sie "na brzuch" wygrać ;) choć Giovani jak Go zobaczył był pewny - bardzo miło było Was poznać :) my zadowoleni z doskonałej i tego, że Pan sędzia "nie mlaskał" jak Ruda miała w pupie uczone pokazywanie się :oops: pocieszam się, że jak na debiut i okoliczności to chyba było nieźle ;) a Tu Rudolfina i FRanek - Ewy Vectry [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img158.imageshack.us/img158/5142/frkq2.jpg[/IMG][/URL]
-
asherku dzięki :-( dzis ja wspominałam mocno :( co dzień o mojej krówce myślę ...
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Patka replied to Vectra's topic in Foto Blogi
my na nogach, a Ty pewnie w drodze :cool3: -
Alu my juz zwarci i gotowi szkoda że Cię Tu nie ma :razz:
- 78403 replies
-
oby szczęśliwy ale mniej niż nasz :evil_lol:
-
czekamy ....
-
o my też na ogonek musimy uważać ;) mamy nr 411 :cool3:
-
lambi bardzo dziękuję :buzi:
-
stara sie jak może ale Waler juz nie jest taki wylewny do niej, bo ona nie jest tak subtelna jak Lilith ...
-
bywa :) to zapraszamy na ring 9 jak będziesz miała chwile bo z tym brzuchem w tłumie ciężko :razz:
-
jakie piękne rogziki :cool3: