Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    Brytyjczy miał o tak :D cudo fajnie razem wyglądają :wink: Mói Walerek tez prubuje suke zagryzać i różne takie a Lilit woli czasem nie ryzykowac bo ma bardzo młody długie szpony :D To białe maleństwo przecudne mam nadzieję że już zdrowe, silne i broi.... :wink: Pozdrawiam koty i psy naszych kotów :wink:
  2. No tak dingo rasa chyba rzadka lub żadna :wink: Ale ras jest tyle ... może to jakiś mega super rzadki psiak :wink: P&L
  3. Moim zdaniem to jest AST+ "ktoś" drobneych rozmiarów :) znam pare takich mieszanek i blisko ten uroczy piesek siedział :D a jakia jest odpowiedź ... ktoś wie jaka to mieszanka? :wink:
  4. Majka1 znów się wzruszyłam piekne te Twoje bull-żyjątka :lol: Moja suka tak malteruje naszego kocura, ale on chyba skuteczniej sie broni od małego:) Ja myslę, że taki duecik jest świetny o ile hierarchia jest ustawiona i pilonowana przez alfę czyli Nas :D Pozdrawiam Patka&Lilith
  5. Kati ja Cie rozumiem bardzo dobrze tez musiałam Lilith odstwic ciągnięcie aportu i bieganie za jej ulubionymi wielkimi badylami :wink: wymyslamy inne rozrywki :) Jednak ja wolę mieć zdrowego i troszkę znudzonego psa niz widzeć jak nie może sie samodzielnie podnieść z miejsca, albo znów ja narażać na operację! Mówie oczywiście o swoim psie, a każdy wlaściciel ma Swoje zdanie i robi co mu sie podoba :wink: Pozdrawiam
  6. Staff-ka wzruszyłam sie piękne paróweczki, a jak się lsnią :D A co do tematu moim zdaniem eśli dorosly ASt nie jest reproduktorem mozna go "ciachnąć" i wtedy bez problemu wziąć suczkę, albo suczke peta i ją wysterylizować. Takie możliwości... Ja nie wiem czy bez dużego doświadczenia i dobrego "czytania" zachowania psa dobrze jest decydować się na wprowadzanie drugiego szczeniakia-samca, czasem dorosłe chłopaki wykazują mało tolerancji dla maluchów, ale to zależy od danego psa jego socjalizacji. Ale wszystko da się wypracować :D jeżeli pies ma dobrą wolę :wink: Pozdrawiam jeszcze Świątecznie Patka&Lilith
  7. Kati U Lilit tez działał arthroflex, jednak zmiany w kolanie pogłębiały się niestety, mam nadzieję że Raptus tego uniknie. Jednak odradziam bieganie za piłką nam wet zakazał bo za duże obciązenia na staw :D bieganie pod górke lepiej służy nam :wink: Pozdrawiam Świątecznie Ciebie i Raptusa trzymajcie się zdrowo :D
  8. azjofanko bardzo mi przykro, że Dumka jeszcze nie do końca zdrowa :( mam nadzieję że wolniej ale dojdzie do siebie :D Pozdrawiam Was gorąco i trzymam kciuki za Dumkę!!!!
  9. Patka

    Pies do uspania?

    pako coraz bardziej przystojny :D młody mężczyzna jak ten czas leci dopiero co był slodkim szczeniaczkiem :wink: Gorące pozdrowienia i kicać jedynie na wielkanoc :lol: Myslę ze na wiosnę juz nie będzie śladu operacji i Paco zakwitnie :D
  10. Kati co Wy razem robicie że on się tak nadwyręża - biegacie kilometry czy co? :D mam nadzieję ze szybko mina wszystkie dolegliwości może kum mu wyciąg z chrząstki rekina na takie rzeczy świetnie działa... Świąteczne pozdrowienia :wink:
  11. tak jak u Lilit dokładnie brrryyy. Anulka uważaj, bo Lilit od dziecka własnie przez takie agresywne zaczepki i zachowania nie lubi małych psów i owczarkoidalnych - została raz zatakowana i raz niestety ugryziona :-? Trzeba coś z tym zrobic - chyba w ostateczności gaz, u Nas działa gwizdek choć niektóre sa bardzo agresywne :evil: Pozdrawiam Anulko, kruszynke jest takam słodka jak mi się chce znów szczeniaczka wąchac i tulic - zimowa melancholia....
  12. Dawno nie zaglądałam świat wygląda różowo dla nas Lilit nie cierpi, biega pod nadzorem, bawi się z psami chodź cały czas mam stracha jak się za bardzo rozbryka :o ale jakoś idzie do przodu oby chociaż w implancie jest luz, ale staram sie o tym nie myśleć , cieszymy sie zdrowiem suczki, która odmłodniała (zrzuciła 3 kg) i wszyscy sie pytają ile ma ten szczeniaczek :D pozdrawiam i jestem ciekawa ujak tam Wasze psiaki mam nadzieje że wszystko jak najbardziej OK Wesołych Świąt
  13. Patka

    Pies do uspania?

    fuka hlip hlip ... moim zdaniem taka decyzja wymaga odwagi tym samym wielkiej miłości, bo widziałaś to co suczka chciała Ci powiedzieć, a nie myslałaś tylko o sobie - musi byc ze mna jak najdłużej. dzielna z Ciebie dziewczyna! czasami także mam wrażenie, że decyzją o sprzeciwie wobec eutanzaji kieruje ludzmi ich egoizm. Bardzo gorąco Cie pozdrawiam :D
  14. Widzisz Arnika lubisz lub lubiłaś tego AST ale masz z nim złe doświadczenia i je opisujesz a czytający moga to różnie odebrać nawet jako atak na rase więc proszę zrozum że jamniki także mają wiele zasłóg na polu wszczynania konfilktów i wyzwalania agresji w innych psach. Szkoda tylko, że "ludzie jamników" niczego się nie ucza nawet na błędach! mówie o większości znam trzy szorstkie, które sa urocze :D Sa to chłopaki i to pewnie tłumaczy ich sympatie do Lilit :D pozdrawiam Świątecznie
  15. Lilit przez 3 lata nie wcofdziła do łózka zreszta ma super połsanko, ale kiedy zaczęły sie kłopoty z łapą, nawet wet nam :wink: powiedziła że piesek musi sobie wygrzewać łapke i tak zaczęło się.... teraz mamy kompromis Lilit nad ranem wchodzi do łóżka i zostaje pod kołderką, aż do naszego "wstania". jest sporym psem i lubi sie wyciągać i mnie niewiele miejsca zostaje :wink: W dzień jak nas nie ma udaje że śpi na miejscu i tylko wygrzane wgłebienie na kapie zdradza ją co dnia :D pozdraiwam Świątecznie
  16. Patrze patrzę ale topiku nie pomyliłam chyba się trochę zmnieł jego temat :D rozwojowy. To może podamy sobie łapę z miłymi jamnikami :wink: pozdrawiam Ale rozumie i zgadzam się z Tobą Tufi i po części z Tobą Arnika (ale nie wiem po co się tak irytujesz 8) ) pozdrawiam Świątecznie :lol:
  17. mhy .... ja powiem tak Lilit od zawsze była pozytywnie nastawiona do wszystkich psów bez względu na rozmiar i wiek. Wychowała się także z mini jamnikiem Mają, sa w tym samym wieku i to jedyny jamnik suka, którą obecnie toleruje. A dlaczego ... u nas na osiedlu jamników o różnym stopniu skundlenia jest sporo i to jest problem poważny! chodzą najczęściej bez smyczy, albo na rozciąganych i zapewniaja nam staly wysoki poziom adrenaliny.Przytocze jeden z wielu komentarzy włascicielki besti :) (liczba mnoga bo ja sama nie wim ale chyba jacys "specyficzni" ludzie mają jamniki) Kontekst ... pies na rozciąganej smyczy 20cm przed nosem Lilit (na smyczy) spieniony ze złości, szczeka, że mu płuca zaraz wypadną. ja - spokojnie mogłaby pani go sciągnąć, albo skarcic on jest agresywny i zaraz się udusi (że mni psa obraża nie wspomnę), co to za wychowanie? Ona na to obrażonym tonem, a co jam mam zrobic? Mowę mi odjęło! ale dodałam i uciekłam, bo był coraz bliżej - Wychować! teraz nas chociaz omijają czego nie mozna powiedzieć o innych widza nas z daleka i nawet nie zapna psa, myslę ze oni są świadomi, że i tak będzie na LILIT, bo oni maja malutkie, slodkie jamniczki. (znam miłe jamniki ale są to chlubne wyjatki niestety) I tak mój pies przestał lubic jamniki. Mogłabym opowiadac tonę takich historii ale po co, chodzi mi tylko o to, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że jamniki to silne, dominujące psy w małym ciele i trzeba je wychowywac nie wystrczy kolczatka i smycz!!! a ludzie je biorą, bo małe i krótka sierść, nic nie wkładając w ich wychowanie. Znam AST na kopy bo moje miasto to powolo mekka (niestety) i jeśi sa agrsywne to chodza w kagancach i o dziwo właściciela dbają o to by nie stanowiły zagrożenia. A mnie zdarza sie uciekac z parku przed agrsywnymi siamelkami (mix czesto z jamnikie) i nie mam na mysli jamników, ale jakoś tak sie zbiego :D Matko, ale "produkcja" mam nadzieję, że coś zrozumiecie z moich wypocin :wink:
  18. Tufi jesteś aniołem dziękuje :D pozdrawiam
  19. tufi juz lecę do apteki tylko nie wiem czy wet czy dla ludzi :wink: pozdrawiam przyda sie jej odmiana :D
  20. lapis Lilit tez to lyka caly czas :D teraz ma przerwę :wink: A wit b complex i a+d dajesz nużeniec nie lubi ich podobno na Lilit działały 8) pozdrawiam. Lilit olej z oliwek albo z pestek winogron ostatnio z braku laku i zatwardzenia slonecznikowy - dobrze dział na persystaltyke jelit :wink: i tym kupkowym akcentem koncze :lol: pozdrawiam
  21. nie dodałam że budzimy ja słownie :D albo noga jej brak mniej odczujemy :D Kot z nią sypia najwyżej jego gryznie :wink: pozdrawiam patka&Lilith
  22. Weron_ciau ale piekny potwór :wink: Wielka czarna bestia :D cudny 8) musze go mim dziewczynom pokazać !!!
  23. Tylko nie w oleju :wink: Lillit dostaje tunczyka puszke do suchej raz w tygodniu jak mam ochote posmierdziec to gotuje jej filet z miruny lub jakiejś innej - pani w rybnym poleca - pies uwielbia to :D a wątróbke max raz na dwa tygodnie, choć niektórzy mówili miże nawet rzadziej :D Lilit jest teraz na chicoppe i bardzo sobie chwalimy :wink: raz na tydzień gotowane + SA 37 i tran w kapsułkach 8) za młodu i moich czasów studenckich (tanie) jadał mielone przełyki ohyda w przygotowaniu, ale pies sobie taką diete bardzo chwalił... :D pozdro
  24. widze że dzieciaki się nieźle integrują maleństwo ślicznie zaczepia Kota :D aż łeżka w oczu sie kręci super fotki czekam na dalszy rozwój sytuacji ... to samo tyczy sie poczynań Dymka z Poświatą :D nadal usilnie zapraszamy na http://walery5.pupile.com/ zaawanoswana milość kotpsiowa trwa :D pozdrawiam
  25. niestety coraz więcej ich to wie o łagodności wobec ludzi i leją je równo niestety, ale taka jest rzeczywistość, te psy sa dla nich za dobre :evil: mała historyjka... u mnie jeden "z mądrych" jak mały podrósł i nie reagował na komendę "bież" (do ludzi łasił się i chłopak odpuścił, ale minę miał nietęgą trzeba było to zobaczyć jak pies-morderca "wycalował" moja babcie, obeznaną z rasą;)) oddał go bez wachania, argumentacja: bo to jakis skundlony, bo jego kolegów sa bardziej agrsywne - słodko prawda. mam nadzieję ze nie wszędzie ..... ale jak dzieci idą ze szkoły to komentuja patrz to ten co ma 5 ton ucisku :-? i jak to zmienić
×
×
  • Create New...