-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Wiem jak sie czujesz :-? w marcu nasza suka AST miała operację usuniecia więzadła krzyzowego i wszczepienia implanta, było nieciekawie ale psy sa niesamowite, straszne szybko wrociła do zdrowia. chodziła delikatnie juz po 4 dniach, weterynarz nie mógł wyjść z podziwu, ale to sa psiaki niezwykle silne i odporne na ból. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Paco, a Tobie nie stracenia zdrowia psychicznego ja podczas rehabilitacji byłam na krawędzi załamania. Ale super patrzec jak pies podnosi się z poslania bez bólu i jest radosny, pełny zycia :D Rozumiem w pelni Twoje wczeeniejsze rozterki, ale uważam że jeżeli mozna coś zrobic, to trzeba to robic, żeby potem nie żałowac niczego, myślę że postąpiłeś właścciwie Pozdrawiam Patka&Lilit
-
dzen dobry ja nie od Was :D widac po emblemacie :wink: Mam jednak w rodzinie Akitę, którą bardzo cenimy :lol: i malamuta. z tego mezaliansowego związku wyszły szczenięta calkiem niespodziewanie i przypadkowo. Zostały trzy jeden wyrósł na olbrzymia piekna alkite i gdyby nie malamuci ogon nikt by nie poznał gdzie jego mama sie włóczyła :D ale psychika malamuta niestety jesli porównywac z Akita oczywiści 8), nr dwa - suka łeb akity reszta srebrna i malamucia tylko bardziej zwarta i wielka jak stodoła, nr3 psychika akity i wygląd białej akity. czyli calkiem udany ten mezalians wyszedł :wink: znam połaczenie AST z owczarkiem i wiem że to psom nie słuzy caly miot odziedziczył te najmniej porżądane cechy. dla mnie dogo-Akita wygląda ładnie jak każdy pies ale po co eksperymentować te dwie rasy są pięknę a ten miX troche smieszny i przerażający odnośnie psychiki oczywiście :o pozdrawa zbłąkana dusza Patka &Lilit
-
Frida przepraszam sytuacja zgoła tragiczna :oops: ale 3 osoby czytały Twój post i popłakalismy sie ze smiechu! współczujemyTwojemu Elvisowi niech mu ziemia lekka będzie, le rozumiem go w pełni niestety nie mamy pozytywnych doświadczen z jamnikami :evil: nie wiem co jest ale wszystkie bez wyjątku w samobójczych atakach rzucaja sie na moją sukę, którą wyprowadzić z równowagi trudno - przyznam jednak ze wstydem ze pare razy przedsawicielom braci jamniczej sie to udało zdązyła na czas głowy nie odgryzla zadnemu choć wrzasku włascicielek w podeszłym wieku i psów było co niemiara :wink: pozrawiam P&L
-
nikt z Was nie podaje odrobaczenia w zastrzykach? wszystkie metody z serkiem itp nie obrażając kotów, na które one działają sa no cóż... delikatnie mówiąc nieskuteczne u nas :D a na robaki u ludzi b. skuteczny przepis babuni buraki ćwikła czyli :D wet mi mówł, że zwierzaki maja swoje robaki (najczęściej) i ludzie swoje więc czuję się w miare dostając buzi od Kotów i Lilit 8) pozdro P&L
-
Aga 1215 tak więc wychodzimy z zalożenaia w naszej rodzince "po co się stresowac" pani Wet jest zapraszana do nas na herbatke i szczepienia oraz odrobaczenia można podać w zastrzyku, wolę to, bo Luna potrafi tabletkę dobrze podoana i przełknietą, nawet po pół godziny zwymiotowac - szczwana kobitka, a Walery noc cóż, on jest wyjątkowo oporny i swoje waży. pozdr P&L
-
Uff jaka radość że się znalazl pewnie wiele kotek będzie nosiło jego potomkow :D oby to był ostatni raz :wink: Pozdro P&LLkoty
-
Wybielacz cytrynowy szybko wietrzeje zapach i zabija wszystko :D
-
Piekny Pięnniejszy z godziny na godzinę :D Pozdrowiena od walerego i Luny :D patka
-
jak idzie walka ile deko ubyło myslę że powinnismy zalożyc klub anonimowych bullogrubasów. wiecie taka grupę wsparcia dla psów i zdesperowanych właścicieli :D z przeazeniem zauważyłamże mojej Lili tez troszke przybyło i jak to mówi moja babcia zima będzie ciężka, bo Lili cały czas by przy misce siedziała najchętniej :wink: powodzenia :D
-
ja myslę że mam łatwiej bo mam sukę :wink: po prostu przypominam cały czas komendy posluszeństwa, wszelkie objawy typu: "nie chce mi sie przyjśc jak mnie wołasz wącham", pchanie się przede mna do domu, żebranie przy stole itp, próby włażęnia na łóżo jak mas nie ma. Fisher nie jest moja biblią, ale dobrze sobie czasem odświezyc pisze o TYM wiele. pozdro P&L
-
oj ona juz naprawde posunieta dałabym jej spokoj na strość fakt szczenie duzo kosztuje, ale i wymaga dużo uwagi dokładnie tyle samo co staruszek. masz tyle sił i odwagi rcn. Zrobisz co będziesz uważał za słuszne ja nie byłabym taka odważna. Leni 4 letni pies jest w kwiecie wieku i choc jest maly jest sprawny i szybki ma nawet zeby, moja suka lat 5 czasem niechcacy nadepnie przygniecie kota choc jest bardzo spokojna a co dopiero szczeniak to nie demonizowanie tylko w miare obiektywne spojrzenie. :D Pawulon Dag zgadzam się z Wami :P pozdro P&L
-
Przepraszam matisse :oops: to było małe poranne zacmienie pomyliłam nicki post poczatek skierowany był do blaira sorki jeszcze raz równiez blaira :oops: matisse zgadzam sie z Toba jeśli doczyałas że moze mlodziak starszego rozruszać ale ten stary musi byc jeszzce"jary" pozdro
-
ma pytanie troszkę z innej beczni czy Royal Canin tez jest US'owską karmą i jesli tak czy widzieliście jakies róznice w cenach. ja mam wrażenie że w moim mieście ceny sa takie jakie sobie wymarzyli sprzedawcy :wink: pozdro i dziękuje za info Patka&Lilit
-
Patrz Wiwa zapomniałam o ziemniakach:) a co z pradowanymi jelitami i świnskimi uszami na moja działaja jak guma albo chrupki nic nie chce jeść do wieczora tylko pije duzo po tym ale woda 0cal :D i do tego masz spokój na X czasu zalezy od skuteczność zjadającego :D fakt to powążny problem szcególnie jak pies nie chce suchej :( owocnej walki zycza P&L
-
matisse twój AST ma do męczenia młodszego jamnika :D a rcn ma tylko jednego i to z dużżżymi problememi jak pisze :( do tego próbowal go socjalizować z innymi psami ze srednim powodzeniem a nie zapominajmy ze to będżi epies dorosły o ukształtowanej psychice tylko szczenie i to takie którego rozwój w pierwszych miesiącach w nowym domu trzeba szczególnie uważać i dołozyc wszelkich starańżeby nie utrwalic złych zachowań szczególnie agresji. ja też uważam że szczeniak - mlody pies aktywizuje starszego, ale nie az podeszłego trzeba wybrać moim zdaniem moment kiedy jest co odmładzać, tak myślę - przepraszam, ale suczka rcna potrzebuje juz tylko spokoju. pozdro P&L
-
moja suka uwielbia pieczywo ryżowe ono jest prawie "puste w kalorie" a łądnie zapycha :wink: banany sa wysokokaloryczne :( myslę że ruch jest najlepszy ale aura nie sprzyja - musicie przetrwac ten najtrudniejszy okres to jak odchudznanie u ludzi - bolesne cierpienie! poza tym troszke poczekaj musi jej sie jak u ludzi troszke żołądek skurczyć :D , karma light to jak zawsze świetny pomysł pozdro P&L
-
Rozumiem Twoje przeczne uczucia :-? Jesli o mnie chodzi jeżeli suczka jamniczka jest juz starszawa - zmeczona zyciem + ma kłopoty z toleracją innych psów to młodego ciężko będzie jej zaakceptować (wiadomo zawsze sa wyjątki) zamęczy ją swoja aktywnościa i ciekawościa, a nie da się takiego malucha upilnować :D szczeniaki uczą się i socjalizują z kazdym członkiem stada(ludzkim i psim), a jezeli jamniczka przekaże jej takie błędne wzorce jak agresja to będzi e olbrzymi problem. znam taki przypadek stary wyżeł mimo, iz nie był do "mlodego" agresywny - zaakceptował go jako jedynego w swoimzyciu samca. nauczył go agresji do innych psów, cięzko było to kontrolowac wychodziły razem i młodpatrzył jak stary trakuje inne psy. ale może sa i optymistyczne przypadki ja mam złe dośwadczenia. wiem że brzmi to strasznie ale poczekałabym do zejscia jamniczki :-? poza tym powinienes jej jako przyjacielowi okazac pod koniec zycia 100% uwagi. pozdroP&L
-
zima mi to odpoiada poduszka grzewcza z napedem sucho karmowym :D gorzej latem bo grzeje jak diabli :evil: pozdro
-
czy nie macie wrażenia, że kwesia dominacji jest w dużej mierze uwarunkowana przez płec? większośc suk, które znam owszem maja jakies "zapominalskie momenty"- próby, a może troszke poróbuje? ale delkatne, a psy jak juz próbuja to na całego, niekoniecznie agresja - pies znajomych próbował w akcie desperacji sikac im na łóżko. trzeba moim zdaniem byc uczulonym na "takie" zachowania i interweniowac jak najszybciej, by nie dochodziło do konfrontacji.
-
lilit kocha oczywiście łóżeczko - mam nawet komende " w nóżki" i idzie na koniec łózka. co do pieszczot to wszystko w duzej ilości, ale najbardziej masowanie i drapanie grzbietu tuz prz ogonku - wygina sie i mruczy, pelna extasa, wasze suczyny tez za to sie dałyby sprzedać :D czy Wasze tez musza zawsze spac przykryte? lili idzie spac to ma kocyk i czeka zeby nakryc w nocy oczywiście sie rozwala na cąłym miejscu i marzną jej łapki to ok 5 trzeba do łózka i mlaszcze mi nad uchem zebym ją pod kołdę musowo wpuściła :D pozdro
-
znam "zabawę kolczykami" z autopsji mam z kotami podobny gust lubie długie wiszące a takie najlepsze do zabawy :wink: straszna chistoria o kotce krawcowej :-? mojem tylko raz z gardła sama nitke wyciągnęłam ale "tyko" pół metra. Z kotami nie da sie nudzic ucza porządków i wogóle :wink: co do okien to nauczyły sie ze za mocno nie mozna sie wychylac odpukac od 3 lat nie mamy spadochroniarzy w rodzinie. Walery raz sam wyskoczył, a raz mu się łapka na parapecie poslizgnęla nic mu sie naszczęście nie stało - na trawkę było ladowanie. Tak sie nauczyl i o dziwo pamięta, a i my z otwartym oknem staramy sie sam na sam go nie zostawiać :D nic nigdy nie wiadomo w koncu to trzecie pietro a na dworzę jeszcze więcej niebezpieczeństw. pozdrawiam Patka
-
Rozumie Cie to były pierwsze moje doswiadczenia z syberyjczykiem a jest róznica :D massz naprawde duzo czasu :wink: pozdrawiam i zyxcze Wam duzo zabaw i mało zadrapań :lol:
-
Walery atk aj Dymek Beaty to Kocur rasy Syberyjskiej pies w kombinezonie kota nie zachwalam ale jest cudowny:) pozdro dziekuje w jego imieniu za pochwały P&L
-
jak milo podlechtalaś nasza prózność!!! dziękuje to zdjęcie to szta letnia wyślę Ci zimowa jest roznica całusy dla Poswiaty i Dymka od mojej zwierzecej rodzinki. P&L I co myslisz o kastracji w naszym wydaniu?
-
Zdjecia Lili zdominowanej :wink: przez kota na wszystko o psach topiku pies z kotem... str 25 to jest zycie ładnie razem wygladaja Niestety nadal nie umiem wkleic zdjatka pozdroP&L