-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Ihaczka???? Beato droga ;) moj kochany uwielbia koty, ale to chyba ewenement... mężczyźni myslą, ze to malo męskie (chyba) z kotkiem sie przytulać i nadal te kochane futrzaki cierpia za przyklejone im dawno łatki (ciemnogród!!!)wrednych, zlośliwych i nieprzywiązujących się drapieżników :-? Ale jest szansa to zmienić, bo jak kot jest w domu to największy twardziel i antagonista kociej braci ulegnie jego mruczącemu urokowi :wink: pozdrawiam
-
Ciekawe co slychac u innych psiaków po zabiegach skoro nikt sie (oprócz biednej azjofanki) nie odezwał wnioskuje że wszystko super mam taka nadzieję !!!! i bardzo się cieszę :D Pozdrawiam :wink:
-
Rocki chłopak piekniej z dnia na dzien :D mam nadzieję ze ból minie. dajesz mu jakies wspomagacze i cos lekko przciwbolowego moze powinien :D przeciez nie może psa tak ciagle boleć!!! Trzymamy nadal kciuki :wink:
-
Oj tak Walery teraz "przerabia" kuleczki z pazlotka od czekolad i szyszki z rattanu na choinkę :D najlepsze zabawki to przedmioty użytku codziennego :wink: dzis mu wyciągalam igliwie z siersci, bo sypia teraz ze swoja nową przyjaciółka choinką - przytulony oczywiście :D
-
sprawa nabiera :oops: no pepsi niedługo będziemy witać nowego kocieko sybiraczna na forum :D :laola: Bardzo się juz cieszymy walcz jak lwica o wyprawkę :wink: pozdrawiam
-
18.12. sobota "Podaj łape" bedzie o bulowatych !!
Patka replied to Marek z Gromem's topic in American Staffordshire Terrier
super amfi super :laola: dzięki wielkie obejrzałam tylko, że krótko, ale zawsze :D dobrze, że mówią tak dobrze :wink: I zaraz sentyment ... głos pana Adama :D dzięki wielkie pozdrawiam gorąco -
My chcemy zdjęć !!!!! my chcemy zdjęć !!!!!!! :wink: dodam że jak najszybciej :D Pozdrawiamy i witamy Patka&Lilith
-
Beata i co zrobiłaś weszłam na ta stone Sib Cat clubu i :cry: tyle pięknych maleństw, a ja nie mogę juz mieć żadnego na razie oczywiście .... Duzo Tych kociaków teraz się rodzi ... szybko wyłączam ta strone .... buuuu :wink:
-
Beata chyba powinnyśmy pobierać prowizję od każdego zdobytego miłosnika Sybiraków od hodowców kotków :wink: hi hi ... Tak Walery wtedy w kartonie był młodym łosiem i dodatkowo było lato, więc wyglądał jak szczurek :wink: Uroczy prawda :D Dziękuje Wam za odwiedzinki na pupilach :lol: Pozdrawiamy
-
badman widze że brać szybko się inegruje ze sobą :D Parzeć a niedługo będą ze soba sypiały na jednym posłanku :D mały pieknie rośnie super fotki :wink: Pozdrawiamy Patka&Lilith
-
Pepsi nie chce straszyc, ale uważaj na podrabiane sybiraki, bo mieszaniec persa+dachowiec bardzo ładną krzyżówkę z dużym podobieństwem do Sybiraka daje :wink: Tylko charakter nie ten znam takiego jednego :wink: Co do urabiania drugiej połowy ja mam to szczęście że walerego kupił mój narzeczony :D kocha koty :wink: chyba ewenement w męskiej braci z tego co widze ale pozna Twój ukochany sybiraka i juz jest jego :D zobaczysz :wink: Pozdrawiam p.s a To młody Walery i Luna miłośc do kartonów została :) Tylko teraz się o nie biją ....
-
Ania a czy to musi byc szczeniak? sa ogłoszenia na psach zaprzęgowych o psieskach do oddania - szpice w potrzebie :D a haszczaki to wieczne szczeniaki więc .... i nie będziesz miała problemu z podjeciem decyzji wsadzać pyszczek czy nie nie polecam tej metody ale nadal wiele osób to praktykuje :oops: Pozdrawiam Patka&Lilith
-
Beata ty jak zawsze super rady mi dasz ja to nie kumata :oops: zaraz tak zrobię jak mówisz u nas choinka żywa jak w idac w przenosni i dosłownie :D A myslisz że to ta sama pani ta od Dymka miała na imię Marzena? Souris wysłałam Ci ten adres znalazłam szybciej niz Beata :lol:
-
souris a tu masz więcej mojej 8 kg miłosci ... http://walery5.pupile.com/ wppadniesz zobaczysz ....
-
ta pani bardzo miła do której ja mam kontakt mieszka w Aleksandrowie Łódzkim - może to ta sama? A co do syberyjczyków to bez obrazy innych kotów jak poznasz kota tej rasy to wpadłeś ... one sa prawie jak psy i wielkie pokłady miłości, nie niszczą, sa towarzyskie ... same superlatywy czasem Walery mnie nawet denerwuje ta swoja miłościa pcha sie w najmniej odpowiednich momentach na kolanka, a waży 8 kg ledwie sie miesci :D A modne tez dlatego że do 1990 roku to był skarb narodowy matki Rosji komunistycznej :D Nigdzie ich prawie nie było jak kupiłam Walerego to w Polsce było ich zaledwie ok 20 osobników :wink:
-
Beata mój Walery jest również "nierodowodowy" ale pochodzenie "czyste" jak łza, bo jest z przemytu prosto z matki Rosji :D Ale zaden nie jest dokładnie taki jak mój jedyny Walery:) Troszkę mi szkoda, że nie może mieć juz dzieci ale ten męski dyzodorant, którym mnie obdarzył to dla mnie za dużo :wink: Pozdrawiam ja mam pania w Łodzi jak któraś z pań chce namiary :wink: a oto i on z chionką....
-
Beata Ty rasistko tylko meva a tabby-dzikie to co? hi hi :wink: Ale dzieki dymkowi meva napewno kiedyś zagości w moim domu :) Mój narzeczony tez jest zachwycony Dymkiem najczęsciej obce koty nie robia na nim wrażenia :wink: Pozdrawiam
-
Bigosik rosnie jak na drozdzach :D Jest sliczny pieszczoszek i to spojrzenie :wink: na razie Bercia jeszcze go rozkłada na lopatki ale widze że chłopak sie wprawia ... Pozdrawiamy Patka&Lilith
-
To samo co u szanownej Beaty tylko w innej wersji kolorystycznej i starszy model - czyli kot Syberyjski. Pozdrawiamy :D
-
Miało byc zaspany :wink: Pozdrawiamy głobalnie :D
-
Sto lat sto lat wymiałkują dla młodego kolegi Walery i Luna!!! Piekne zdjątko beatko Ci udało sie zrobic no i model uroczy jak zawsze, coraz bardziej wygląda jak dorosły kot. kocur - "pełną gębą" ;) jak te maluszki szybko rosną buuu... A to dla Was zasoany zimowy Walery ...
-
Lapis to prawda ale co mniej wymagającym ludziom można wciskać że to jakis super rzadki okaz :wink: Ale tak troszkę odejdę od tematu moi sąsiedzi zacięcie twierdza że ich notabene bardzo ładny duzy kundel to mix dobermana i labladora, a potem że owczarka niemieckiego i charta zależy kogo spotykaja to wciskaja mu takie rewelacje :wink: Zauważyłam, że to stało sie modne, ludzie wymyslaja dla swoich kundelków arystokratyczne pochodzenie - nawet jeśli go nie znają. mnie to nie przeszkadza sama często się zastanawiam z jakich ras dany kundelek "powstał" :D
-
Majka Ty mnie nie trasz ja mam rattanowe meble :wink: ale juz przeszły próby ogniowe, a czy Ty wiesz co to znaczy mieć potwora rasy syberyjskiej (kour) juz jestem w boju zaprawiona :wink: Przyjaciólka mojej suki tez lubiła z rozbiegu buzki dac w usta i zawsze liczyłam po tym zęby czy mam wszystkie :wink: Draka ty zdejmij psu kombinezon(przebranyniejadek staffik) to nie może być AST :wink: one jedzą i jedzą i jedzą :wink: no może nie tak jak laby, ale zawsze może być czarna owca w rodzinie, a inaczej mówiąc Twoja AST jest wyjatkowa :lol: ma wysublimowane podniebienie ;) pozdrawiam
-
Majka cóz za skromność :wink: Piekne sa i koniec aż mi się maży towarzyswz dla Lilit :D jak na nie patrzę.... ale Mikołaj mi nie przyniósł :wink: A wasze AST ja nie znam normalniego AST co ma kłopoty ze wciąganiem wszystkiego i w każdej ilości :wink: AST niejadek w głowie sie nie mieści staffik to rozumiem psi arystokrata :lol: :wink: pozdrawiam pary mieszane Patka&Lilith