Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Ciesze się ze Wam sie podoba! mój pies to prawie robocop - ma implant w tylnej łapie :wink: a ta fotka super fajnie wyszła, jednak moja ulubiona jest ta .... [img]http://img190.exs.cx/img190/4295/im0010919wq.jpg[/img]
  2. Patka

    zakoceni.pl

    Basenji :baddevil: oj Ty TY ....
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Anka W zakochała się on ma takie spojrzenie nie mogę ... :D :D Beata juz lepiej powoli się przyzwyczaja chłopak a my razem z nim :wink: M10M są cudowne urodzeni modele - boskie foty :D pozdro kotoholiczki :D :wink:
  4. :D :D :D :wink:
  5. Ale jest juz po północy czuje sie rozgrzeszona :wink: :D bez cenzury :D Lubie bardzo tą fote :D a niech liczy ma 10 i to sporych i nieuzywanych :D
  6. I ta oto wymina grzeczności możemyy zakończyc udany dzionek :wink: :D a na kolorowe sny chlopaków - Lilith latająca suczka :wink: :D [img]http://img167.exs.cx/img167/5976/im0010912lh.jpg[/img]
  7. dzieki Cola :D pozdrowionka dla przystojniaków :wink:
  8. Yabu jest z hodowli Matricaria :D jak bedę miała czas to wkleje więcej :D
  9. Dla Waszej i równiez co tu kryc mojej przyjemności "swieża krew" dla akitomaniaków nasza rodzinna akita o wdzięcznym imieniu Yabu :D [img]http://img178.exs.cx/img178/9805/im0006518jc.jpg[/img]
  10. Patka

    zakoceni.pl

    No tak to mnie Anka pocieszyłas że mam kota niemotę :wink: :D cudny jest Twój robaczek :D
  11. No to moje ulubione tlumaczenia!!! faworyt babeczka pani psa kapsla rzucił się na Lilke, a baba do nas gdy poporosilismy zeby go zabrała na smycz cyt kobitę: "on jest bardzo grzeczy tylko się rzuca" i drugie ostanio na Lilith rzuciła się bokserka (bardzo lubie bokies, ale ta miała chba cos z głową) jej pan z morda że to moja suka uległa się na nia rzuciła - nie wdawałam się w dyskusję, bo by mnie zakrzyczał !@! wrrrry
  12. No widzisz przedstaw slubnemu kozysci z DGM :D plyną szerokim strumieniem :D
  13. Patka

    zakoceni.pl

    Anka W on jest boski bidulek widac ze ma zezolca ale za to jaki piekny jest w calości kociego ciałka :D pozdrowionka od futrzaka Walerego, który mimo braku zeza czasem np nie wymierzy i nie trafi na oparcie kanapy i laduje za nią :wink: :D
  14. Adda :wink: :D hi hi ja mam dziś wymówke, bo mój ukochany cały dzien pracuje i nawet zadowlony ze mnie sie pozbył :wink: ale tak delikatnie zlośliwa :wink: :D popieram
  15. raz przed cieczka a raz po ale żebym ja to pamietała z 2 tygodnie ale Lilith to wogóle dziwna z tymi cieczkami ... :-? przykro mi że nie pamiętam pozdro
  16. A potrafi jak z rozbiegu w nózki "walnie" mała konbitka drobna ale jak tryknie to oj raz mi kolezake przewróciła :oops: ciesze się ze terier terierowi "podpasował";) Anetta teraz dzięki Wojtkowi widzisz :D pozdro
  17. :iloveyou: hi hi Uwierz grunt to wysoka samoocena :D Naprawde fajna fotka a to zasługa uroczej modelki - wytarczy ??? na wiarę ... :D
  18. Wojtek no wiesz .... :wink: Panienka z tym zółtym krówskiem jak powyżej Ci pomacha to będę ja :D Tu mało ludzi zagląda i tylko ci zapaleńcy, a psiarzy się przyda może wypra rodzinki marudne i nudne z plaży :wink: pozdro
  19. do weta szybko - powinno goic sie jak pisze Lazy jak na psie czyli szybciutko !! :wink:
  20. A Lilith miała taki sluz po cieczce - glut taki, 2 razy podczas siuiania (matko o czym ja pisze ;) ) i opuchniete sutasy nigdy nie miała mleka ani zachowań typu miśki moje dzieci itp. Poczekaj kilka dni zobaczymu co bedzie ani ropomacicza (ale sa wyjątki, jak temperatura itp objawy w normie?) ani ciązy urojonej chyba nie przgapisz pozdro
  21. Wojtek ... tylko powiedzieć mlodzieniec i juz jest :wink: pozdro super fotka Justa
  22. Alojzyna jakież one cudne mniam mniam ;) staff-ka super fota latający pies boski :D Lilith przed operacją ;( tez tak umiała, ale za piłeczką ... [img]http://img190.exs.cx/img190/3931/im0010910bl.jpg[/img]
  23. Justa gdybym była młodzeńcem no nio ... urocza panna :wink: :D anneta jest jak byk stoi na poprzedniej stronie :D nie wiem dlaczego ?? :o pozdro
  24. Pasavera boska mała z tym fresby i mini chustą :wink: zachód Tyz piekny oj wakacje wakacje :D
  25. baskomaniak świetne porównanie. jednak jest to czubek góry lodowej, który obejmuje wiele aspektów kynologii ale i moralnosci czlowieka ... pozdrawiam
×
×
  • Create New...