Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Patka

    zakoceni.pl

    A teraz żeby uspokoic atmosfere pogoni i przemocy.... Luna odpoczywa po hipnozie wróbelków mieszkających pod parapetem naszego okna :D Nie ma jak miękka poduszeczka i drzemka by ukoic skolatane przez wróbelki nerwy.... [img]http://img184.exs.cx/img184/8138/im0011146yb.jpg[/img]
  2. Lilith na plaży ucieka przed butelką-polewanko, ale w tym roku się dała w koncu przekonać ... tez uwielbia wygrzewac na sloncu, jednak potem pod mokry ręczniczek w wykopanej własnołapnie dziurze polerzec i owszem. najgorzej jak oboje idziemy do morza stoi na brzegu i trzęsie sie - doslownie pilnuje wiernie :wink: :D ubaw przechodnie maja po pachy :D Tu wygrzewa kosci na plaży :D [img]http://img184.exs.cx/img184/9697/img94679fu.jpg[/img]
  3. Super fotki Lea jak dumna z siebie że tyle juz uciągnie :wink: Na sniezku boskie śmiga jak strzała :D :wink:
  4. W moim miescie błąkających się psów jest kilka, ale wszystkie w teorii maja włascieli :-? Jakos ostatnio udaje mi się uniknąc napalonych psów, ale ciekawe jak bedzie wiosną .... :wink:
  5. Moim zdaniem to lapki sa dosłownie "wyrzarte" przez sól ktora posypuja chodniczki. Lilith chociaz jest dużym :wink: pieskiem reaguje podobnie - czasem brak łapek na spacerze i pisk :-? smaruję maścia wazelinową grubo i jest dużo lepiej, ale staram się prowadzać psa w miesjcach gdzie nie sypią co jest dośc trudne :-? pozdro
  6. Wojtek super ujęcie jest wszystko co trzeba plaża, morze, parasol, sandały i nawazniejsze ... pies pozdro
  7. Monika ja nigdy nie uzywam przemocy do apsztyfikantów, radze sobie slownie albo sama psa sciągam z mojej suki (pogryzień się nie boję - lata praktyki ;)) To prawda własciele powinni dostać burę ale najczesciej nie ma ich w polu widzenia :evil: Nie moge urzywac pieprzowych preparatów, bo mam i inne zwierzaki w domu. Nigdy takze nie zniżam się do agresji jeśli mi takowa okazuja nieodpowiedzialni własciele, jednak nie miałam takiej sytuacji jak Asiunia - wszystko przede mną :( anii :D slodkie maleństwo pozdro
  8. Anii moja suczka jest średnia i musze miec oczy dookola glowy małego psa odgonię albo Lilith burkaniem najczęsciej go wystraszy chociaz zdarzają się samobójcy... :evil: a duży wryyy i wlasciciele duzych czuja się bezkarni, bop sa przekonani, że ich pies sobie poradzi z mniejszym i chyba napawa ich to wątpliwą dumą :-? Najbardziej nie lubie jak wielki pies jak tylko zobaczy moja sukę zaraz próbuje na nią włazic (kopulacja) moja suka jest po operacji kolana i takie obciążenie to straszne zagrożenie - włascicel w tym czasie ma swojego pupila w .... Jak jednak pomyslę ze mój pies mógłby byc np. dominującym samcem to nie wiem gdzie bysmy na spacer codzili żeby nie było zagrożenia! Coraz bardziej upewniacie mnie w przekonaniu, że nie warto byc odpowiedzialnym i zakładać psu kagańca, bo rzucające sie psy najczęsciej ich nie maja nich nasz pies ma szanse obrony - wiem że mój pogląd jest kontrowersyjny, ale po przeczytaniu historyjek :evil: pozdro
  9. Patka

    zakoceni.pl

    A to moje kotki ... Luna postanowiła w przypływie uczucia (raczej rzadko ją nachodzi) wypucowac Walerego - trzeba go dobrze przytrzymać, bo sie wyrywa :D a ile miałków wtedy odchodzi .... ;) [img]http://img164.exs.cx/img164/8632/im0011057mc.jpg[/img]
  10. Patka

    zakoceni.pl

    Anka jenki to borzoj - kocham kocham ... :D No to Gizmo ma ładnego ochroniarza :D ale po jego wyjściu pewnie dostaje mu się podwójnie :wink: pozdro super Fotka wszyscy sie lituja nad biednym pieseczkiem u mnie w domciu :wink: :D
  11. Haniu :sleep: :sleep: powinno się go pokazywac ludziom cierpiacym na bezsenność skutek gwarantowany :wink: :D opatentuj .. Ja idę spać Boski :D
  12. dbsst no wiesz myslałamże Spila wierna .. a tu takie bezecenstwa :wink: Lilith odkąd się zakochała w przystojniaczku Coli jest mu wierna i nawet dzisiaj przystojnemu boksiowi z bloku obok zęby pokazała :D :wink: Taka z niej dama :P
  13. wybaczcie dobry czlowieku :D super fotki
  14. Patka

    zakoceni.pl

    :D :D no to maja ciekawsze zycie oboje a tak osobno to by było nudno :wink:
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Pysia to niezły zbój z niego ale te oczy mówia same za siebie wielkie i czujne :D ale swoje psy kocha :wink: super jest elagancki :D własnie jak to jest moje koty totalnie ignoruja tv, nawet jak ptaszki sa na za szybka to szał ciał hipnoza pełna mozna kota przestawiac a on tylko ptaszek ptaszek :D :wink:
  16. HankoRupczewska widze że praca przy komputerze szybo meczy również psy patrz ostatnir fotki :D super razem wyglądacie, a ten pulpit :D pozdrowionka
  17. Patka

    zakoceni.pl

    No to jest nas dwie :D Moje kochaja lampe przy kompie :D zawsze jmis ie napapierach kłada jak pracuje i cała klawiatura w sierści ... :wink:
  18. Patka

    zakoceni.pl

    :thumbs: Boski serial ale sie "wciągnęłam" .... pozdro
  19. Patka

    zakoceni.pl

    Cola no t juz dwuch ama na końcie zakochanych :wink: :D Cola a tak nawiasem co tu się działo chciwlę mnie nie ma a tu.... :roll: pozdro
  20. Patka

    zakoceni.pl

    A to z dedykacją od Luny dla wszystkich kocurków przede wszystkim tych 99% :D Niezła z niej dama ;) co wy na to chlopaki .... [img]http://img188.exs.cx/img188/5595/im000434b6aa.jpg[/img] pozdro
  21. Patka

    zakoceni.pl

    Anka W matko chciałabym je na zywo zobaczyć :D ale się usmiałam ładnie sobie futra trzepią :wink: Walerek wazy 8 i jest szczuplutki ;) to znaczy walczy ze słabościami ;) Pysia cudne pomaranczowe oczeta napisz cosik więcej o tym urodziwym stworzonku :D cudny kolorek ma :D pozdro
  22. Asiunia matko boska co za babsztyl moja historyjka to lajcik przy tym - czyli Twój pies na to wychodzi nie powinien chodzc w kagańcu!! Może by jej kawał tej wrednej ... wygryzł :-? Bardzo mi przykro naprawdę Ci współczuję ale nie masz swiatków chyba i na razie nic się nie da zrobić .... :evil: pozdrowionka
  23. To zgodnie z obietnica jeszcze jedna fotka Yabu ona jest strasznie ruchliwa i cięzko jej fotke ładna pstryknąc :wink: :D Fakt maja podobne "łepki" :D [img]http://img140.exs.cx/img140/1946/im0006628th.jpg[/img]
  24. Patka

    zakoceni.pl

    A tak Walery spędza późne godziny nocne w kuchni, koło swojej przyjaciółki mikrofali :wink: :D [img]http://img140.exs.cx/img140/7733/im0007122aj.jpg[/img]
  25. Dalma&Maja ja widze wszystko nie wiem o co chodzi moze DGm nadakl ma ta grype co jakiś dobry tydzien temu :wink: :D
×
×
  • Create New...