Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Wini on jest cudny cudny .... i tak xxx razy :D wstawie wszystko co mi dasz dałam ci maila na priva :D
  2. :laola: Boskie foty szkoda że my daleko mieszkam widac że świetnie sie mimo zimna bawiliście pozdrawiam bulloholików. Lilith tez ma kumpla bulla zeby nie było ;) i to nie byle jakiego :wink: Dudek mu na imię i jest psem pana W może znacie jego super harmonijkę ustną ... :D :wink: szkoda, że u nas tak mało bullików :-? ale chociaz na fotach sie napatrzyłam :D
  3. Mój narzeczony miał rózne fazy ... teraz juz sie poddał i jest bliski akceptacji mojej miłości do dogo :wink: :D w realu mam parę ludzi myslących podobnie ii to napawa mnie optymizmem 8) pozdrawiam niezrozumiane przez ogół dogomaniaczki i maniaków :wink: :D
  4. Dawaj ja z chęcia wstawię :D
  5. Wini daj zdjątek proszę troszeczke tak opowiadasz i opowiadasz :D ja chce zobaczyć to 12 kg :wink: :D Walery sie odchudza obecnie i spedza czas njaczęsciej nad miską albo w poblizu, a może coś się trafi .... pozdro
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Drogi Dymcio wybacz wujkowi ale ma burze glodową i glupoty mu do głowy przychodzą :fadein: :wink: Kocha młodszego ruska jak brata rodzonego. :D calusy Beata wstyd mi za Walewrego ale on taki rozpieszczony a ta dieta mu nie słuzy :wink:
  7. Patka

    zakoceni.pl

    :modla: dzięki Ci jestem wzruszona (hi hi) A walery mówi, że Dymcia :onfire: żeby byc pierwszym w Twoim sercu :wink:
  8. No wlasnie to jest najdziwniejsze, że ludzie tak się róznią, a sa tak blisko genetycznie :wink: I tu zaczynają się rozwarzania głebszej natury ;) Beta własnie o to mi chodziło do wiekszości ludzi nawet tych o duzej inteligencji zadne argumenty nie trafiaja nie wiem czemu tak jets ten nasz swiat zbudowany .... :-? pozdro dla Dymcia na razie zostaw mu te jajka :D
  9. wALER SPI NA KUCHENCE MIKROFALOWEJ - zaczynam się bać o kuchenkę :D ale jego ulubione miejsce to posłanie Lilith A Luna matko w róznych dziwnych miejscach :wink: pozdro
  10. Lilith nad morzem chodzi w morzowej husteczce na szyjce :D :wink: poznacie ją napewno ;) [img]http://img193.exs.cx/img193/2507/img93380vq.jpg[/img] fotka z Białogórskiego lasu - JEDNA Z DRÓG NAD MORZE :D
  11. Patka

    zakoceni.pl

    no to mam u Ciebie dwa+ bo Luna i Lilith sa jakby nie patrzec rude :D :wink:
  12. Patka

    zakoceni.pl

    Lusia grzeje się na letnim słoneczku uwielbiam ta pozycję na "brak łapek" :wink: [img]http://img180.exs.cx/img180/9435/im0001284ok.jpg[/img]
  13. Maniut biedaku cóż tu rzecz sama nie wiem ... odwieczna walka międzypokoleniowa się kłania :wink: :D Mimo to pozdrawiam gorąco jeszcze się nabiegacie - mam nadzieje :D :wink:
  14. No niestey taki jest nasz słodki kraj - ludzie oszczedzaja równiez na tym na czym nie powinni. edukacja nie wiem chyba pranie mózgów :wink: Bo nadal więsszkośc uważa, że pies bez klejnotów to nie pies, a suka raz musi miec "małe" dla zdrowia. karmione resztaki ze stołów i karmami z reklam Tv, i co nadal chcecie edukacji jak nawet Ci bardziej wykształceni uwazaja że pies to maszynka uwarukowywalna - pies pawłowa bez uczuć. ja na imprezach nie poruszam tego tematu bo zostaję wręcz zakrzyczana, bo jak to każy właściciel psa jest u nas super kynologiem i ma super wiedzę. .. taka jezt rzeczywistość, a co do karmienia szczeniaków, sąsiedzi zrobili sobie miot boksiów i co myslicie ze pies zaczął dostawać wapno, witaminy i lepszą karmę - no twaróg dostała czasami i więcej jeść(karme tz pustą), ale nic poza tym ... tak niestety jest. pozdrawiam i witajcie w real word :evil: :wink:
  15. wini krople żłądkowe są :eating: jami - moje je uwielbiają ale zauważyłam że kotki to często niezłe cholery są :wink: :evil: moja się juz ustatkowła ma 8 lat ale tez potrafiła i zaczęłam faworyzowac kocury Walery to łos, a Luna w tym związku jest od myślenia :wink: :D Moje koty nie mieszcza się na monitorze :wink: ale wszystkie rzeczy nowe w domu są oblegane :D pozdro
  16. Patka

    zakoceni.pl

    malawaszka ładne rzeczy tu popkazujesz jeszcze mi sie zwiezraki rozochocą a za oknem do wiosny niedaleko .... :wink: Arka - pompony boskie określenie :D fakt Waler maił takie włochate jak pompony :wink: :D super fotki wsam raz na początek niedzieli :wink: :D
  17. Adda w pelni Cię rozumiem ze mnie wszyscy się podśmiewają że chcę kastrowac wszystkie okoliczne psy (większości przydaloby się to także ze względu na nadmierna agresję) jest w miare dobry sposób w takich dyskusjach ale nie przy tak wielkiej ilości naskakujących :evil: zbijac każydy argument kontargumentem i nawet jak go ktos obali to i tak masz na stepyt w końcu mu się znudzi. (ale jest jeden problem ludzie u nas "bardziej myslą"- zastanwiiają się nad zakupem spodni znanej marki, niz nad zakupem psa i potem jak najmniej chcą w niego inwestować - bo po co?) Ja dalej obstaję przy swoim, że jak ktos ma takie zaściakowe poglądy to ich nie zmieni (no są bardzo rzadkie wyjątki) i najczęsciej się nie wychylam (nie poruszam psich temató oni również) chociaz i tak większośc znajomych uważa mnie za psycholke zwierzakowatą :wink: :D co mam głęboko w poszanowaniu. pozdro przemyślę i napisze coś wiecej i moze bardziej mądrego Adda. :wink: :D
  18. Wiecie co to bedzie fajne w tym roku nad morzem bede siez astanwaiął mijajac każdego psiarza czy przypadkiem nie jest formumowiczem DGM :D Jednak wiekszośc Waszych psów jest charakterystyczna i myslę, że jestem chyba w stanie poznać :wink: :D a może jakis znak rozpoznawczy :D pozdrawiam myslę że wszystkim Wam nowym i starym bywalcom Białogóry wakacje tam się bardzo ale to bardzo spodobają :D
  19. Bardzo dziękuje za miłe słowa Lubie bardzo tą fotke a robił ja mój narzeczony, który nie chce sie ujawniać :wink: :D pozdrawiam gorąco w ta zime nie - zimę :wink: Patka&Lilith
  20. dla przypomnienia fotka "nas" i wywołania zimy ;) ... takie zimy to były panie ... równo rok temu :wink: :D A teraz deszcz ze sniegiem to luksus :-? [img]http://img80.exs.cx/img80/1982/im0030073em.jpg[/img]
  21. no pasavera nie mogę być Ci dłużna :wink: może bedzie padać ... ale i tak jest pięknie :D :wink: [img]http://img123.exs.cx/img123/2144/img08100zt.jpg[/img]
  22. Szaraduszko wspaniałe foty o modelce nie wspomnę, aż się rozmarzyłam piekne macie tereny :D Pozdrawiam gorąco i mam nadzieje że szybko doczekamy wiosennej scenerii na wiosenna sesję zdjęciową :wink: :D Patka&Lilith
  23. Patka

    zakoceni.pl

    Arka ale idylla :D bosko razem wyglądaja i te usciski i przytulaniki u mnie nie ma az tak daleko posunietej zarzyłości :wink: :D super fotkiczekam na więcej tylko za rada basenjego zmniejsz je troszku plis plis dla komfortu :D :wink: pozdro
  24. Monik@ ja tez mam równiez dość "krzywy" dowcip :wink: :D No dobra to Luna w prezencie :D Uwielbia ten fotel wiklinowy i bitwa jest o niego zawsze tylko sie futrzaki wymieniają :D Asiaczek :D mój ulubiony brutusie hi hi :wink: Mój narzeczony zobaczył przystrzyzone persiki, wziął Walera na ręce i głaszcząc go mówi "nie bój sie kotku, nie pozwole ci tego zrobic ... :wink: żadnej maszyniki, suszarki pan cię obroni przed tymi szalonymi kobietami" :wink: :D hi hi :wink: pozdro ale fakt jak się kota nie nauczy od maluszka znosic, a nawet lubic te wszystkie zabiegi kosmetyczne to potem mozna miec powazny problem nie tylko z uroda ale i higieną kociego przyjaciela - długowłose "nie myją" się tak skutecznie jak odmiany krótkowlose :D pozdro
  25. carotina super fotki nawet bardzo po sąsiedzku raz doszlismy piechtą :D :wink: pozdro oj jak mi się chce nad morze :D
×
×
  • Create New...