-
Posts
6152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patka
-
Co do gotowanych warzyw te Lilith z ryżem i mięchem wciąga jak leci - cala włoszczyznę, ale na grubej tarce startą - dama :wink:
-
Tufi a może to zalezy od regionu Polski nadawane imiona :wink: ja nie znam zadnego ale za to znałam ast Dżekiego :wink: :lol:
-
Tufi to napewno psy, a nie kozy :wink: hi hi ale jak to jest Lilith próbowałam od szczeniaczka do warzyw i owoców przyzwyczajać, a ona nic tylko mięsko :wink: Alicja kto chce tak myslec to i tak będzie myslec :evilbat: :wink: pozdrowionka
-
yoshiyuki :klacz: czekamy
-
Ozzy strasznie mi sie to imie podoba! i mysle, że pasuje do maluszka Ozziego :D
-
kauustożery kto to słyszał, a gdzie mięciutkie niemowlęta w diecie :evilbat: hi hi ... sorki za taki krzywy zart :wink: Lilith to tradycjonalistka :D
-
:cunao:
-
malaszka :loveu: i ulubiona posciel z Ikea :wink: szaraduszka wiem ... ale tak brzmi lepiej prawda :wink: biedne ptaszki :evilbat:
-
CZY nadaje sie posiadacz ASTa
Patka replied to Amstaff_&_Ja's topic in American Staffordshire Terrier
Masz juz doświadczenia w prowadzeniu AST 3 lata to sporo - bardzo mi przykro z powodu śmierci twojego pieska :-? Myslę, że bogatsza o te doświadczenia oraz poczytawszy troszkę forum oraz t publikacji na temat wychowania i socjalizacji psa jestes wspanialym materiałem na wlasciela psa (najważniejsze to byc odpowiedzialnym, a Ty sprawiasz takie wrażenie - wiesz z czym wiąże sie posiadanie AST) Zostalo Ci poszukać odpowiedniego psa, proponuje juz zacząc sie rozgladac - czasem bardzo ładnego psiaka z rodowodem mozna kupic naprawde tanio lub zaadoptować :D powodzenia -
No walsnie pachnie wiosną czekam na wiosenne fotki Krakowiaków ze spacerku :D
-
Alina ale :loveu: waleremu nie pokaze :wink: Szaraduszka zwiały oprzed myszami :lol: :wink:
-
Cudna Bercia "adin, ... " :wink: Stefek uroczy chłopak a jakie ma ładne białe lapeczki :D
-
łdne rzeczy mój słodki walery zaczął po kastracji byc jeszcze słodszy i jedna zaleta przestał gnebic biedną Lune, :oops: bo trenował nan iej swoje hormony :wink: Trusiu wracaj do formy :biggrina: Cos mało zdjęc wszystkie koty poluja juz na zwierzyne :wink:
-
Bedziesz miał zapewne jeszcze wiele okazji Lilith ma tony fotek :D Zdjęcia z serii buziakowej 2 sek po poprzednim :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img107.exs.cx/img107/15/200502120025tn.jpg[/img][/URL]
-
Stefek jak piłkarz bomba dla mnie super fotka :D
-
Super foty z dzieciakami :D AST tez kochają dzieci (wszystkie które znam) jeśli pozwolicie :D tylko jedno małe co nieco Klaudia (moja chrześniaczka) i Lilith kochają sie bardzo dziewczynki :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img19.exs.cx/img19/471/img08545uc.jpg[/img][/URL]
-
jakie cudne mordy gotowoe wszystko poswięcic dla kęska z ludzkiego stołu :wink: Bartosz :oops: znowu dziękuję :D Jeszcze jedno z serii :wink: Kochamy sie :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img155.exs.cx/img155/5030/200502120243wl.jpg[/img][/URL] Lilith nie żebrze przy stole, a to dlatego może, że nie mamy stołu :wink: Cudne maluszki porterin smakowite murzynki :wink: :facelick:
-
Anka W dlatego piszę o tej z USA, bo ta nestele jest paskudna :-? Dla Trusia tony calusków :D Beata ciekawe ile u Was kosztuje 1/2 kg Royala, bo mnie sie wydaje że u nas majątek :wink:
-
Purina jest dla kastratów ale ta z US a nie z nestle (koty po niej rzygają - przynajmniej moje :-? ) Royal ma takze karme dla kastratów i jeszcze diete dla kotów z problemami z kamieniem (Waler dlugo ja jadł swietnie działa) Ale Trusiowi wystarczy tylko zwykła dla kastratów :D Piękny bezpomponiasty, ale Adduś zrób coś z tymi kołtunami zimowymi odbieraja mu urok sorki ale musiałam on taki uroczy :wink: pozdrówka :D Lilith od razu wiedziała które koty z 3 sa miłe ujeden ma na imie Bzik - więc same rozumiecie :wink: :evilbat:
-
carragan dokładnie ale w realnym swiecie przez moje krzywe poczucie humoru czasem dziwnie sie ludzi na mnie patrzą :wink: :evilbat:
-
bad man poczeka jeszzce chwilę możesz sam prówbowac poluzoać kieł moja suka miała je do ok 6 miecha z tego co pamietam i jej obluzowałam, az same wypadły na suchej razowej bule :wink: spróuj ja optuje za jesli mozna uniknięciem narkozy
-
Bartosz :oops: a jakbys ją na żywo zobaczył ... nie wiem tak do końca dlaczego (jest urocza, ale ja nie jestem obiektywna:)), ale większość mężczyzn ma do niej słabość :wink: choc z niej mała kruszynka :D A to my ... :D małe przytulanko ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img228.exs.cx/img228/3871/patilili3le.jpg[/img][/URL]
-
:lol: :lol: :lol: uwielbiam Wasze konwersacje :wink:
-
yoshiyuki Walery kot to kot syberyjski (podobny do norwega) Lilith bardzo lubi się do niego przytulac :D Stefek uroczy pręgusek cos więcej prosze sie przedstawic :wink: Jedyn ciuszek jaki Lilith nosi to ... :wink: (fotka równiez z Białogóry) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img103.exs.cx/img103/4613/img93383tm.jpg[/img][/URL]
-
I jak tam Nasz ulubiony Rudy klusek :wink: bez pomponów :wink: