Jump to content
Dogomania

Patka

Members
  • Posts

    6152
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patka

  1. Leon co Ty temu biednemu bullikowi robisz :lol:
  2. Biedna pani doroto cóz zrobic :wink: sprzedawać uczulone psy albo co :wink: Prosze sie cieszyc z komplementów jak ktoś bedzi chciał to i tak znajdzie dziure w całym :D pozdrawiam :D tez ostrze sobie ząbki :wink: ... na szczeniaczka oczywiście :wink:
  3. Patka

    zakoceni.pl

    Przeczytałam te kilka pełnych stron Rudy kocur boski :D Beata ale on :o wielki Dymek dostał pięknej kity :D Ja także nie lubie ludzi, którzy posiadanie kotów kwituja "nie lubie kotów, bo fałszywe..." no koment :evil: Luna ruda poraz drugi ... [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img223.exs.cx/img223/4464/img28274ni.jpg[/img][/URL] Lilith oraz 3 czarne koty dobrych znajomych :D (co te koty robia pyta lilith i dlaczego sa czarne? ;) ) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img223.exs.cx/img223/3590/img28064ce.jpg[/img][/URL]
  4. No to z braku laku ... Lilith z kocurem walerym kochamy sie :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img215.exs.cx/img215/1336/200502120474bi.jpg[/img][/URL]
  5. Patka

    zakoceni.pl

    Oj Addo Addo :nono: :megagrin:
  6. Patka

    zakoceni.pl

    Adda patrz poprzednia strona na zebiska Sesia Ci sie przypomina :wink: :D Ale żeby usówac chyba że zepsute :wink: :lol: dobre sobie :lol:
  7. Patka

    zakoceni.pl

    Oj znam ja kilka koteczek heter moja Luna kiedys była niezła diablica ale ostatni się ustatkowała :D A to diablica przyjaciół niepełnosprawna Pimpa, musze uwazac na Lilith, bo taka jest z niej wiedzma i atakuje mi psa kocica :evilbat: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img97.exs.cx/img97/5958/im0004152kq.jpg[/img][/URL] P.s kocury sa najczęsciej kochanymi łosiami :)
  8. Patka

    zakoceni.pl

    Szaraduszka :lol: dobre jasne że nie mam za złe że chciał ci sie tak meczyc i szparować te fotke nie mam na to czasu a może kiedyś złapie ruda na zielonym na razie dzisiejsza Ruda na moim rudym swetrze :wink: zawadjacko usmiechnięta :wink: P.s ostatnio moj aparat ni chce ze mna współpracowac :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img153.exs.cx/img153/4441/img28292gk.jpg[/img][/URL]
  9. Staffka cudo brak słów :loveu: przepiękne mordki na fotach :D
  10. Patka

    zakoceni.pl

    No dobra :wink: za karę za wygorowane wymagania szare na zielonym :D :evilbat: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img26.exs.cx/img26/5492/im0002123ja.jpg[/img][/URL]
  11. Patka

    zakoceni.pl

    malawaszka bo przeciez kotek najedzony to kotek szczęsliwy :wink: a pochany to jeszcze bardziej szczęsliwy :D Luna jest zwinna biega skacze i czuc jej żeberka pod futrem, a że ma fałdke no cóz :D spadnie na lato jak juz pisałam, ale nie lubie jak własciele z krzywej milości pasą kopty i psy do przekroju walca a mojej Lunce dużą jescze troszkę brakuje :wink:
  12. Białogóra jest doś wysunięta znajduj sie za Wejherowem niedaleko jeziora żarnowieckiego :D tak moge okreslic położenie :wink:
  13. Patka

    zakoceni.pl

    A teraz Wam powiem~!!! :wink: Luna wcale nie jest za gruba po prostu dobrze odzywiona stelylizowana 8 letnia kotka o bardzo grubym futerku:)na lato zawsze chudnie, Walery waży jak trzeba i nie ma ani grama (no może pół) tłuszczyku :D Luna wygląda tak postawnie jak siedzi jak jest w ruchu w miare szczupło :D Souris coraz bardziej wymagająca sie robisz moja panno a jakie tło sobie zyczysz :wink: :evilbat: Ja lubie dobrze nakarmione kotki, a a Tajdzi Lonia nie przytyje ona to taki "typ" chociaz kotka znajomych po sterylce lekko nabrała kobiecych kształtów :wink:
  14. Alicjio dziękuje bardzo za miłe słowa az sie :oops: :wink: Kocham morze w kazda pogode i pływam tez bardzo duzo :D musisz jak najszybcjie chłopaków poznac moze sie polubią :) Alojzyna, ale podrośniety ten malucha jeszce mame popija - piekna ta druga fotka bije od niej miłość :D
  15. Patka

    zakoceni.pl

    Tajdzi jestes boska :D A to poglądowo :wink: Walery jest umaszczenia pręgowany tygrysio :) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img197.exs.cx/img197/9161/img26917jk.jpg[/img][/URL]
  16. Patka

    zakoceni.pl

    jeny ale cudnie umaszczona więcej fotek prosze! to ukochany mój tricolor, a jak reszta oprócz cudnego pyszczka wygląda? :D
  17. Patka

    zakoceni.pl

    No masz szczęście ;), bo Walery juz chciał się zapakowac i leciec do Ciebie :wink: Hi Hi Luna jest 100% dachówka schroniskówką :D
  18. Topic umarł dla zaintersowanych przeniósł sie do galerii i tam pręznie działa :D dla zachęty :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img162.exs.cx/img162/7213/img27054le.jpg[/img][/URL]
  19. Alojzyno widze, że i Sobie i mnie narobiłas smaka na Białogórę i jagódki :D Oj tam jest cudownie a ten kilometr do plazy tylko nam i Lilith dobrze robi, bo jedzonko jest tez super :D :wink: Gwiazda plaży libi sie opalac ale i pozowac :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img236.exs.cx/img236/6040/img92713df.jpg[/img][/URL] nie będe Was zameczała fotkami bo z Białej mam ich tonę chętnych zapraszam na topic: ;) [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20051&highlight=[/url]
  20. Patka

    zakoceni.pl

    Ty zdrajczyni :splat: Walery i Luna sie obrażaja :evilbat: nie bedzie juz dedykacji :wink: newy a ja czasem tez pisze mewy :oops: :wink: Lilterki mi sie mylą :wink: Super szczęsliwy kociak .... :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img117.exs.cx/img117/7026/img27549vb.jpg[/img][/URL] .... długo sobie nie poleżał zawsze sa chetni ;) [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img119.exs.cx/img119/8900/img27667hi.jpg[/img][/URL]
  21. Alojzyna :popcorn: Białogóra jest cudowan prawda :D jeździmy tam od 7 lat co wakcje i jak możemy :wink: i jeszcze isę nam nie znudziła a nawet jak jest pogoda przejdziesz kilometr i masz plażę dla siebie :D poza tym tam jest wszystko - piekne lasy, niedaleko jezior Żarnoweckie piekne krajobrazy i psy moga bezkarnie biegac po plaży (jedna z niewielu psich miejscowości) :D ach już nie moge sie doczekac .... Gwiazda na plaży+ powrót do tematu garniturki i kokoszki :wink: [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img153.exs.cx/img153/6469/im0015939lw.jpg[/img][/URL]
  22. Patka

    zakoceni.pl

    Lonia to juz kibitka pełnym pyszczkiem :D Pięknym pyszczkiem :D
  23. Patka

    Tuffi Boy Buteo

    O jeny dwno nie wchodziąłm na ten topic a tu takie smutne wiesci Trzymajcie sie mocno i bedzie dobrze Lilith 3 marca minął roczek od operacji wszczepienia implantu więzadła krzyżowego i jest dobrze licze że U Was tez wszystko sie ułozy Trzmamy łapki Patka&Lilith :D
  24. Alu Piekna mina ozzeggo Ty go chyba nie karmisz :wink: hi hi :wink: Piekna pogoda juz czekam na lato i urlop w ukochanej Białogórze :D A to My w ubiegłym roku :D [URL=http://www.imageshack.us][img]http://img221.exs.cx/img221/1879/img08186it.jpg[/img][/URL]
×
×
  • Create New...