Beata boski "maluch", ale w cudzysłowiu, bo on jest wielki strasznie juz jak na swój kociatkowy wiek :D Dymek zachowuje sie jak prawdziwy gospodarz i jaka piekna kitę dostał :o sliczny jest! Mały jeszcze troszke wystaraszony :wink: czekam na codzienne reportarze :D
Beatko prosze na priva o wiad jakcenne jest to cudo dzikusowate jesli mozna :D