Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. do gory bo wazne!!!!!!
  2. jak juz ratowac to wszystkie trzy :loveu: beda sie lepiej chowaly... pomoc pilnie potrzebna!!
  3. a nie pisalam, ze cuda sie zdarzaja:evil_lol: ciesze sie, ze wszystko dobrze sie skonczylo:loveu: :multi: :multi: niektorzy to maja wyobraznie,(dom jak twierdza a pirat widziany w piwnicy):roflt:
  4. prawdopodobnie sunia jest bardzo zarobaczywiona i trzeba bedzie nie raz, odrobaczenie powtorzyc to, ze w kale nie widac robali to wcale nie oznacza, ze ich nie ma:diabloti: (ja szczeniaczki odrobaczam pasta) czasami robale zaczynaja wychodzic po kilku dniach...ochyda tak juz jest, ze w schroniskach wiecej szczeniakow odchodzi na robaczyce niz np.na parwo:shake:
  5. tylko dalej nie wiemy co bylo przyczyna jej choroby i odejscia... Fionko :-( :-(
  6. niedawno ratowalysmy 12 takich malenstw niestety po kolei odchodzily u weta pomimo inkubatora z tlenem 1 maluszek przezyl 5 dni wlasnie zaczynal otwierac oczka:-( kochane maluszki [*] :-( :-(
  7. MINOG-tego pieska z polamanymi nuzkami chcialam wziasc do siebie a pozniej przekazac go organizacji ....i faktycznie kierownik stwierdzil, ze szczeniaczkowi niczgo nie brakuje w schronisku:diabloti: Dandi do domu i na spacerek:painting:
  8. ......................[']Fionka takie piekne imie:-( ...............................
  9. Maupa jest teraz u Fionki. Prosi o PILNĄ informację na którą jutro ma być endoskopia
  10. Uuuu ale tu cisza.....kciuki za fioneczke nadal trzymane....
  11. ot i samo zycie:evil_lol: spodziewalam sie krwiozerczej besti co domek tymczasowy zjadla a tu taka mila niespodzianka:Rose: powodzenia!!
  12. te staruszki to duze psiaki a takim jeszcze trudniej znalezc domek:-(
  13. a czy ona nie ma cos z chinskiego grzywacza:evil_lol: zwlaszcza na 2gim zdjeciu:loveu:
  14. widac zainteresowanie w ostatnim czasie znikome:shake:
  15. POTRZEBNA POMOC DLA KASI I FIONKI-TRANSPORT DO WETA miedzy 14-17 NA JUTRO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. przepiekna:loveu: :ices_bla: zeby nie zapeszyc:loveu: a najwazniesze, ze juz bezpieczna ona i jej braciszek:Rose:
  17. nie lubie takiej ciszy:shake: no i co teraz?? mam nadzieje, ze jakis plan juz macie:roll: oczywiscie na pw to schronisko jest daleko :roll: ale nie az tak:diabloti:
  18. :crazyeye: a ile juz na dogo siedzi:crazyeye:
  19. a ile razy psiaki byly wyciagane nie zgodnie z prawem:diabloti: tutaj chodzi o dobro tego psiaka, zreszta w innych przypadkach przeciez chodzilo o to samo....... to jest szansa dla tego psiaka......ale rupta co chceta:razz: a jezeli nie macie zaufania to poprostu go nie wydajcie...... z tego co wiem to adres pod ktory ma zamieszkac psiak ma byc podany w umowie adopcyjnej schroniska.
  20. Gamba-na pewno wiesz jak to jest ze schroniskowymi psami...dzisiaj czuje sie dobrze jutro niekoniecznie, dzisiaj jest jutro go niema... mam nadzieje, ze nie bedzie problemu z wyciagnieciem suni ze schroniska:p
  21. od poczatku sledze watek....dobrze, ze jestem tak daleko:-( trzymam kciuki......
×
×
  • Create New...