Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. o ile dobrze przeczytalam, 4 szczeniaczki sa w Psim Losie i maja parwo a czy wet z psiego losu nie moglby zadzwonic do weta z Wegrowa i przekazac diagnoze:cool1: moze to glupie ale.... czy to oznacza, ze pieski w Wegrowie musza sobie same poradzic:-( przeciez......:-( :-(
  2. czy to znaczy, ze pieknotka Pynia nadal w schronisk w Sopocie?? wiem wiem nie dacie tam jej zginac:evil_lol:
  3. sunka musi jeszcze troszke poczekac:cool1:jeszcze troszeczke:loveu:
  4. My tez My tez:thumbs:
  5. malenka slicznosc z Wielkim Serduchem:evil_lol: Wszystkiego Najlepszego:klacz::drink1:
  6. [size=3][']... ...... ...[/size]
  7. :evil_lol: widzialam dzisiaj bilbusia:lol: ale on jest smieszny :evil_lol:wciecie to ma tylko przy szyji:evil_lol: a rany rewelacyjnie prawie sie zagoily...... bylo mizianko:loveu: ma troszke triki nerwowe :evil_lol:(np.przy machnieciu szybciej rka...) ale ogolnie super Bilbuch zdjecia beda troszke niewyrazne :oops: ale beda...ale nie dzisiaj....przysl mi je kolezanka ktora je robila , bo moj jest nadal zepsuty:shake: WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA [B]OLENKI:Rose:[/B]
  8. troszke tu cicho wiec podbijam:evil_lol:
  9. taki piekny piesio i w takim miejscu:-(
  10. :-(:-(:-(:-(mysle:shake::-(
  11. sama siebie dobije tym co napisze:-( ale jaka jest pewnosc, ze sunia nie zostala od razu ...... tak tak !! pchycholka agniecha tez pisala, ze piesek to czy tamto, a on juz dawno nie zyl:mad: dopiero traz przeczytalam caly temat i mam ogromnego DOLA:-( p.s czy osoba, ktora niby uspila malenka nadal moze przebywac i pisac na dogo???? MALENKA OZZY
  12. zal dredzika :-( do gory szybciutko...
  13. jutro wieczorem powinnam dokladnie wiedziec:cool3: prosze nie martwcie sie :shake:tylko troszke cierpliwosci:p
  14. mnie tez przeraza:-( Bajkowa mordeczka:-(:-(:-(
  15. tak leciutko to chyba:roll:mozna:evil_lol: a najlepiej kartoflanka, mocno obsypac powcierac i wyczesac:evil_lol: sunia bedzie pachniutka:loveu: zabieg mozna powtorzyc:evil_lol:
  16. mysle, ze tak pajuniu:p a moze jestes chetna:evil_lol:
  17. ona tak lezala i w ogole nie reagowala...wolalam, cmokalam i nic.....:-( nie przeszkadzalo jej, ze lezy w odchodach....jakie to smutne:-( zaraz po zrobieniu tego zdjecia, sunia zostala zabrana do weta...NIESTETY:placz: jedyne pocieszenie to to, ze pozniej juz nie cierpiala:-(....
  18. widze, ze ciagle cos sie dzieje ..... moj wczorajszy szczeniaczek nie mial tyle szczescia i odszedl dzisiaj raniutko:-( zdjecie w dziale za teczowym...... Bajunia.... a ja zrozumialam, ze ma 5 tygodni:roll: miala szczescie i to jakie:loveu:no i te robale:evil_lol:czemu mnie to nie dziwi:cool1:
  19. bylam wczoraj w schronisku we Wrzesni aby porobic zdjecia psiakom...... i byla tam ona:-( w pierwszej chwili pomyslalam sobie "podobna do mojego Amorka, tylko troszke mniejsza".... siedziala cichutko w boksie...i nagle spojzalam a z pyszcza wyciekala jej taka gesta slina...... udalo mi sie zabrac sunieczke do weterynarza (w boksie nie zauwazylam krwi) w czsie jazdy wymiotowala.... niestety, gdy wyjelam sunke z transporterka, przeszla pare kroczkow i zaczela robic kupke:-(calkiem wodnita ciemna maz i masa krwi:-( weterynarz stwierdzil "parwowiroza":placz: zostala podlaczona do kroplowki, dostala leki przeciwbolowe i jeszcze cos (nie pamietam) byla odwodniona.... z samego ranca przyszlo mi do glowy slowo Bajka i tak tez postanowilam dac na imie tej kochanej suni .......niestety imie pozostalo a jej juz nie ma:placz:odeszla dzisiaj ok 2 nad ranem:placz: sunia byla w schronisku 2 dni......siedziala w boksie z innymi psiakami....:placz: a oto malutkie bajkowe cudenko, cudenko ....... ..... tak mi przykro Bajuniu:-(
  20. :-oczy mi sie wydaje czy szczeniaczki na tym zdjeciu z allegro maja zakatarzaone noski???
  21. nie widzialam wczesniejszej strony:oops:
  22. do pani:cool3: brazowa1 wyczysc pani se skrzynke:evil_lol:
  23. czy jest szansa, aby sunka dojechala o Poznania na 15 wrzesnia
×
×
  • Create New...