Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. Calego swiata nie zbawimy niestety...... Do tych konkretnych szczeniaczkow usmiechnelo sie szczescie :loveu: i tyle.
  2. cyt ''Chyba dobrze zrozumiałam te propozycje Fundacji?'' bardzo dobrze :p dziekuje Fundacji:multi: :multi:
  3. swietnie z gory dziekuje:Rose:
  4. dwa tygodnie maja decydowac byc albo nie:shake: rano slepy wieczorem otwiera oczka:eviltong: rano do uspienia, wieczorem do butelki:cool3: wlasciwie to zaczyna byc ciekawe :lol: w kolko to samo:lol: Arko -gdzie Twoja wrazliwosc:helo: dla szczeniaczkow:cunao: oczywiscie jestem za kastracja!!
  5. Wrzesnia ma podpisana umowe z 5 gminami najwiecej psow w zlej kondycji pochodzi z okolic Gniezna ....(powieszone na drutach, sznurkach, lezace w rowach itp) wczoraj p.prezes Kozlowska byla na interwencji rowniez kolo gniezna, byl pies przywiazany do budy i 6 psow przywiazanych do drzew w lasku gdzie stal stary opuszcony dom, Kozlowska stwierdzila, ze to pozostalosc po pseudochodowli psow bojowych:-( w schronisku bede dopiero pod koniec przyszlego tygodnia (niestety) ten psiak rowniez od niedawna w schronie:cool1:
  6. czy to rowniez Wrzesnia??:shake:
  7. wiem tylko, ze do schroniska trafila z dwoma ok.3-4 miesiecznymi maluchami jednen zostal adoptowany, drugiego mamy na tymczasie....to wszystko.... jutro postaram sie uzyskac wiecej info. niestety wolontariatu brak a pracownik zagoniony i duzo o psach nie powie.... taniej by bylo wykastrowac Miska!! W schronisku psy sa szczepione przeciwko wsciekliznie i chorobom
  8. Cholera wlasnie tego sie obawialam......:-( zeby chociaz dostala zastrzyk czy tabletke......niedobrze....... a Misiek siedzi w boksie jak widac, nie w klatce:oops:
  9. Arko -przepraszam ale gdydy myslec Twoimi kategoriami to za jakis czas nie byloby psow na swiecie:eek: , a tego bysmy przeciez nie chcieli...prawda:p
  10. [quote name='Dea']Ja też jestem całym sercem za kastracją i sterylizacją, ale jeżeli maluchy, właśnie TE maluchy, a nie inne, mają zapewnione domy już przy urodzeniu to nie mamy prawa im tej szansy na życie odbierać. Co innego, gdyby były skazane na bezdomność i głód. Fred gratuluję odwagi![/quote] Dea:fadein: dokladnie o to mi chodzi -Arko:eviltong: Arko -wrzucasz wszystko do jednego wora, a tak nie mozna:shake: ta obecna sytuacja nie ma nic wspolnego z nieszczesciami jakie przebywaja w schroniskach, szczeniaczki maja szczescie bo ich mama jest dobermanka i dzieki temu opieke nad nimi przejol Fred i dalej ta konkretna organizacja:multi: :multi: :multi: I PROSZE WIECEJ NIE KRAKAC !!!
  11. [quote name='ARKA']Kto Was upowaznił do rozmnaznia??:angryy: :angryy: :angryy: :mad: :mad: :mad:[/quote] Arko-do tego nie trzeba specjalnego upowaznienia:diabloti: pokaz mi schronisko w ktorym nie doszlo do niekontrolowanej ciazy....... o co chodzi....szczeniaki beda mialy dobre domki. Wiec.... dla mnie kazde zycie jest wazne!!!!!!zwlaszcza jezeli chodzi o zwierzeta:loveu: i dla Twojej informacji ...te szczeniaczki nie zabiora miejsca innym szczeniaczka w potrzebie:razz: maja po prostu szczescie:loveu: jezeli ratujemy onkowatego staruszka ok 14 letniego wyciagnietego z fekali, to dlaczego nie mam dac szansy maluszka....przeciez one w tym schronie nie zostaja Brawo dla Tatusia:Rose: takiej praktyki to on jeszcze nie mial;)
  12. 2 tygodnie posiedzi na kwarantannie moze pracownik bedzie go wyprowadzal na wybieg...:shake: (oczywiscie jak znajdzie na to czas) niestety...
  13. ostatnio ratowalismy jej szczeniaka takiego pol rocznego .... a ten piesek to chyba nowy rezydent....
  14. a czy razem z nim siedzi jeszcze inny psiak (podobny) i w ktorym boksie siedz?
  15. szczeniaczki-trzymajcie sie mocno maminego cycucha:evil_lol: a czy przapadkiem takiej ilosci nie bedzie trzeba dokarmiac?:ices_bla: wyrazy uznania dla Tatusia:Rose:
  16. chcialabym BARDZO BARDZO podziekowac wszystkim, ktorzy przycznili sie do uratowania tego wspanialego pieska:loveu: :Rose: Goraco Pozdrawiam :cunao: Aneta
  17. dziewczyny dziekuje bardzo za pomoc w wyciagnieciu tego pieska ze schroniska:Rose: to jest [B]piesek[/B] a nie sunia, jezeli bedziecie wyciagaly go ze schronu to prosze o tel do mnie 510 145 229
  18. jaka szczesliwa mamuska:loveu: nic nie piszecie, to znaczy, ze 10 maluszkow nadal zyje:multi: :multi:
  19. ja rowniez gratuluje :loveu: i dziekuje:loveu:
  20. ptrze na te zdjecia i :-( ze szczescia:loveu: jaki szczesliwy piesio:loveu:
  21. te zdjecia sa z poprzedniego czwartku, przynajmniej od srody przebywa w ciemnym pomieszczeniu, dostaje dodatkowe porcje jedzenia, niestety z zarelkiem w schronisku nienajlepiej....
  22. Mido-jezeli chodzi o dobermany to chyba nietrudno jest sie zorietowac czy to pies czy suka:evil_lol: , gorzej gdyby byl to doberman dlugowlosy:roflt: a na powaznie pomylki co do plci czasami sie ...... :roll:
  23. " A czy gdyby urodziła w schronisku, uśpionoby ślepy miot?" nie, oni nie usypiaja slepych miotow a co do kastracji to moze wkoncu sie cos ruszy...... na szczescie dobermanka i jej maluchy uratowane:loveu: oby tylko porod przebiegal prawidlowo i mamusia byla dobra mamka:loveu:
  24. ja rowniez nic nie widze:shake: natomiast widzialam go w realu to naprawde wyzelkowy szkielecik:-( zostal przeniesiony do osobnego niestety ciemniejszego pomieszczenia poniewaz inne psy chcialy go podgryzac (tak twierdzi pracownik)
×
×
  • Create New...