-
Posts
4411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ata
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
ata replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Widze, ze pod moja nieobecnosc duzo sie dzialo na tym watku i w realu:p Oficjalnie wiem, ze "zdarzylo sie jednej mojej pupilce zajsc w ciaze" z braku wolnego kojca pies i suka zostaly umieszczone razem i ....... Byc moze mamy tutaj z taka sama sytuacja.... [B]W schronisko wrzesinskim nie usypia sie psow!!!! [/B]mysle, ze to cenna informacja!! w zeszlym roku w schronisku przebywalo 65-75 psow teraz jest ich ok.120 caly czas sa dobudowywane kojce !! niestety nie zawsze to pomaga.... wystarczy , ze pojedyncze boksy zajmuja psy , ktore nie lubia innych zwierzat a jest ich w schronisku kilka!! [B]Pracownik sie stara, ale czy to wystarcza....[/B] -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
"Aaaa.... i zarówno ja jak i moja kolezanka w schronisku jestesmy spaleni wieć skonczyło sie wyprowadzanie psów!Skad wiem ?Ano stad ze zadzwonił do nas o 9 rano pracownik i nie miał dobrego humoru z racji tego ze bylismy w przytulisku! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" __________________ to juz nie wolno wam przychodzic do schroniska? czyzbyscie byli nieuprzejmi wobec ludzi przebywajacej wtedy w schronisku.... pracownik niech lepiej pracuje :mad: .......trzeba koniecznie wyjasnic gdzie podzialy sie psiaki.......................... -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
:-( :-( od wczoraj...... -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
ata replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
:shake: :shake: :shake: -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
ata replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
[img]http://img96.imageshack.us/img96/1749/dobermankawrzesnia1va6.png[/img] -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
ata replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
[img]http://img407.imageshack.us/img407/2033/dobermankawrzesniagx5.png[/img] -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
Gamba-no i....wpuscili:cool3: -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
ano ...potrzebny!!! Gamba-zmien tytul:cool3: -
Czy moge liczyć na Ciebie-za dzien, dwa, tydzien, miesiąc?MA DOM!
ata replied to ARKA's topic in Już w nowym domu
dawno temu chudl mi jamniczek ....czaszka robila sie taka koscista.....niestety mial nowotwor....:-( Domek i weterynarz potrzebny...................... -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
no wiec podnosimy:multi: Transport potrzebny [B][SIZE=4]z Brzegu do Szamotul[/SIZE][/B] -
a mi tu "pachnie zbieractwem" :cool3: tylko 2a psy wyadoptowane:shake: w ciagu pol roku:lying: MINOG- zastanow sie, czy energie, ktora jeszcze posiadasz warto tracic przy takich adopcjach...... oj dziwni ci ludzie niby kochaja ale.......buuuuu :shake: :roll: ciekawa jestem ile czasu w ciagu dnia sa wstanie poswiecic dla tego pieska (a ile faktycznie poswiecaja?)?
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
ata replied to ronja's topic in Już w nowym domu
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: sliczne!! -
oj...przykro, bardzo przykro:-( [*] Irysku i Poker trzymajcie sie......
-
piesek powinien byc konkretnie przebadany....a jak juz bedzie zdrowy to kolejka bedzie dluga:cool3: tydzien czasu to bardzo malo na znalezienie odpowiedniego domku.... oj Ci wlasciciele...niby kochaja......:shake: jak ma sie w domu szczeniaki (na tymczasie) to one tez sra.., siusiaja:evil_lol: trzeba je zaszczepic pozniej kwarantanna i znowu szczepienie i znowu kwarantanna....i dopiero na dwor:eviltong:
-
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
Tak napisalam prosbe o transport......na razie cisza...... -
4-letni bokserek pilnie poszukuje domu - Jego Pani umiera.. ma dom
ata replied to ellfica's topic in Już w nowym domu
troszke cierpliwosci....osobiscie tego pieska nie widzialam a i zdjec nie mial robionych.... postaram sie dowiedziec ale to moze troszke potrwac:roll: -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
Julinka tymczas ma zapewniony:loveu: co prawda nie u mnie ale u mojej znajomej:loveu: JEST DOBRZE:loveu: Teraz tylko:cool3: transport do Szamotul potrzebny:multi: -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
dzisiaj powinnam cos wiedziec:roll: a Julinkowa slicznosc do gory:calus: -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
Julinko:loveu: slabe teraz te adopcje czas wakacji niestety...... Ja ja zabiore tylko....troszke sie pomieszalo.... Jezeli Zabka dogaduje sie z Julinka (i innymi psami)to obydwie moglabym zabrac na tymczas:roll: do gory sloneczko:loveu: -
4-letni bokserek pilnie poszukuje domu - Jego Pani umiera.. ma dom
ata replied to ellfica's topic in Już w nowym domu
ellfica- wystarczylo zadzwonic do pani , ktora opiekowala sie boksiem:shake: tak, ktora opoiekowala sie, bo juz tego nie robi......piesek zostal wykastrowany i oddany do adopcji w bardzo dobre rece:loveu: i to z ogrodem:lol: :multi: :multi: -
4-letni bokserek pilnie poszukuje domu - Jego Pani umiera.. ma dom
ata replied to ellfica's topic in Już w nowym domu
la_pegaza- to bylo nieporozumienie.......przykro mi...... a co dzieje sie z bokserkiem:roll: zadnych wiadomoisci:roll: brak zainteresowania:roll: .......... -
Rozpacz w ciapki-Pająk, Pajączek odszedł.....
ata replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
taki pinczerkowaty starszy chlopak:evil_lol: biedaczek:shake: -
Odnaleziona Julka czeka na wymarzony dom!Julka już w NOWYM DOMU w Krakowie!
ata replied to Gamba's topic in Już w nowym domu
Julinko kochana ,juz chyba jestes zmeczona tym hopaniem..... juz niedlugo:loveu: -
4-letni bokserek pilnie poszukuje domu - Jego Pani umiera.. ma dom
ata replied to ellfica's topic in Już w nowym domu
oj xxxx52!!!!!!!! czytaj prosze ze zrozumieniem:shake: z tego co pisze ellfica to pomylkowo wyslalas maila do niej, zamiast la_pegazy:shake: i to ellfica ujawnila tresc Twojego listu............................. taka sytuacja, jaka byla opisana faktycznie miala miejsce, nie wiem tylko kto dokladnie naslal tych ludzi [B]brawo pani Jezyk dobrze, ze ich pani pogonila :evil_lol: szkoda tylko , ze nie widlami:evil_lol: :Rose: [/B] [B][SIZE=1]xxxx52-na pw sama mozesz sprawdzic komu wyslalas te wiadomosc....[/SIZE][/B]