Jump to content
Dogomania

ata

Members
  • Posts

    4411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ata

  1. czy jest szansa na nowe zdjecia Wacusia:oops: , bo te mi sie w ogole nie otwieraja:roll:
  2. Nowe zdjecia Julinki:cool3: prosimy:eviltong:
  3. [B]Asiu[/B]-prosze odpowiedz mi tylko czy dostalas pw
  4. tradycyjnie do gory:multi:
  5. :roll: ale tlumy walcza o Julinkowa pieknosc:loveu:
  6. sliczna:loveu: z tego co wyczytalam to kwarantanna konczy sie 6go:roll:
  7. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/769/pieseksn9.jpg[/IMG] ten piesek wyglada jak rodzenstwo Kedziorka:-( zostal przewieziony do schroniska w Poznaniu i tam umarl[']
  8. zalamka:angryy: tyle psiakow w potrzebie....pilnej potrzebie a sunieczka sliczna:loveu: i zdjecia piekne a zarazem smutne......:-(
  9. mysle malenka mysle:hmmmm: jeszcze troszeczke:kiss_2:
  10. :-( ['] cudny.....................
  11. israel-o tym samym pomyslalam....a z suni taka piekna staruszka:-(
  12. Gamba marsz do schroniska po nowe zdjecia:mad: :evil_lol:
  13. Gamba-czy to aby nie starosc Cie dopadla:evil_lol: taka skleroza:roll: dobrze, ze mala czuje sie lepiej ...jeszcze troszke ...juz nie dlugo....:loveu:
  14. Moja labkowata schroniskowa sunia tez nie siusiala caly pierwszy dzien chociaz wychodzilam z nia na dlugie spacery wydaje mi sie , ze to stres ale moge sie mylic:roll:
  15. no to na dobranoc wlaz do gory:evil_lol:
  16. Monika - ja absolutnie nie mam zamiaru podwazac twojego zdania... kierownik pokazal mi rowniez chlodnie , cale to pomieszczenie bylo zawalone jedzeniem (jakies wedzonki na tackach itp) i nie smierdzialo.... Niestety w tym schronisku nie wyprowadza sie psow z boksow nawet, gdy ma szanse isc do nowego domku....psa sie wybiera przez kraty i tyle.... i ten okropny naroznikowy boks 9:-( tam w ogole sloneczko nie dociera a siedza w nim same male staruszki:-( chcialabym pomoc tej malej ogromnej grubasce:shake: Monika - moze masz zdjecia tych staruszkow z 9 i z 10tek, jezeli tak to prosze przeslij mi je ....z gory dziekuje
  17. nie smierdzialo... byla ogromna ilosc zapakowanych wedlin (czy cos w tym stylu), takie male chlebki ryzowe,porcje z kurczakow swieze bo nic nie smierdzialo.... moze teraz sie polepszylo :roll: co do psiakow to one sa naprawde grube :shake:
  18. Widzialam ostatnio zapasy schroniskowe oni jedzenia naprawde nie potrzebuja martwi mnie fakt, ze wiekszosc tych zwierzat wyglada jak foczki ,takie grube........(przynajmniej te male psiaki) Moniko- wielka szkoda, ze nie mozna juz zobaczyc zdjec psiakow na stronce schroniska:shake:
×
×
  • Create New...